RECENZE: Proteinová dieta Ketodiet.cz - jaké jsou reálné výsledky?

ketodiet recenze keto diety

Dieta KetoDiet.cz patří ke ketodietám, které na českém trhu působí nejdéle. S její pomocí můžete začít hubnout velmi rychle. To je dáno samotným principem ketodiety, kdy začne tělo jako hlavní zdroj energie využívat namísto sacharidů ze stravy své vlastní tukové zásoby. Délku diety je však potřebné přizpůsobit stupni vaší nadváhy (čím více chcete zhubnout, tím déle musíte dietu držet). 

KetoDiet myslí samozřejmě i na toto. Na výběr máte proto z 3 různých dietních plánů, které se liší svou délkou. Pokud byste si nebyli jisti, jaký KetoDiet plán máte zvolit, můžete si pomoci BMI kalkulačkou

Pokud jste o vaší vysněné postavě doteď pouze snili, protože představa hubnutí a odpírání byla pro vás až příliš náročná, pak vězte, že s ketodietou lze hubnout velmi rychle, a hlavně bez hladovění. Naopak, během této diety budete stále syti. 

Jídla KetoDiet jsou navíc známá také díky skvělé chuti. Ani tak možná nepoznáte, že nějakou dietu držíte, a přesto budete konečně skutečně hubnout.

KetoDiet.cz – o značce

Je jednou z prvních ketonových diet, které se na českém trhu objevily. S touto značkou můžete hubnout již od roku 2011. Jde proto o dietu, která je prověřená léty používání. Zhubli s ní už tisíce lidí. Největšími přednostmi této značky jsou výborná chuť a snadná příprava jídel. 

Kromě toho, že na e-shopu KetoDiet.cz můžete zakoupit kvalitní proteinová jídla a proteinové nápoje z prvotřídních surovin, které budete jíst a pít během držení ketodiety, vám ale značka KetoDiet nabízí také mnoho dalšího – redukční plán na míru, podporu během hubnutí a výživové poradenství.

Pokud se rozhodnete shazovat přebytečné kilogramy s KetoDiet, nikdy na hubnutí nebudete sami. 

Co nabízí KetoDiet?

Základem u značky KetoDiet je široká nabídka proteinových jídel a nápojů, jejichž složení je přizpůsobené přesně pro potřeby ketodiety. To znamená, že všechny tyto potraviny se vyznačují velmi nízkým obsahem sacharidů.

Na e-shopu KetoDiet.cz proto můžete zakoupit hotová proteinová hlavní jídla, proteinové polévky či těstoviny, proteinové omelety a palačinky, kaše, müsli, pyré, pomazánky. Nechybí ani proteinové pečivo, tyčinky, dezerty nebo snacky. 

Tekutiny, které budete během ketodiety muset pít v dostatečném množství, samozřejmě na e-shopu najdete také. Kupovat můžete proteinové nápoje, drinky či smoothie, nízkosacharidové sirupy, nápojové koncentráty, a dokonce také víno. 

Proteinový krém s lískovými oříšky – příchuť čokoláda (250 g)

Proteinové krémy jsou skvělou alternativou sladkostí.

Keto jídelníček

Z těchto produktů si můžete skládat během ketogenní diety váš vlastní keto jídelníček, mnohem výhodnější je ale zvolit si vhodný redukční plán, a následně k němu zakoupit vše potřebné v rámci zvýhodněných balíčků.

Je to jednak pohodlnější, protože nebudete muset řešit, co budete jíst (prostě pojedete podle plánu a balíčku), a jednak samozřejmě cenově výhodnější (na kompletní balíčky jídel nabízí e-shop 10-20% množstevní slevy). Kromě balíčků jídel můžete nakupovat také balíčky nápojů.

Složení výhodných balíčků

Množství a složení balíčků se bude lišit podle toho, jaký redukční plán si zvolíte. V případě lehké nadváhy vyberte plán BASIC, který trvá 3 x 2 týdny. Pozor při nákupu balíčků – jejich složení se liší také týden po týdnu.

Balíčky jsou proto označeny jako BASIC 1. krok (70 porcí), BASIC 2. krok (56 porcí) a BASIC 3. krok (28 porcí). Ke každému z nich je přirazený také balíček nápojů s odpovídajícím počtem porcí.  

Při dodržování dietního plánu vám každý z balíčků vydrží na jednu fázi plánu - 2 týdny. Nic dalšího už potřebovat nebudete.

NÁŠ TIP: Dieta obdržela ve srovnání keto diet 2. místo. Rozdíly s prvním místem jsou pouze minimální. Nákupem tak neuděláte krok vedle. Těšit se můžete na svou vysněnou váhu a nové oblečení.

Pokud trpíte středním stupněm nadváhy, vyberte si plán MEDIUM. Ten se drží také ve 3 fázích, které ale trvají již 3 týdny. Opět můžete nakoupit vše potřebné najednou – balíček MEDIUM 1. krok obsahuje 105 porcí, v MEDIUM 2. krok dostanete 84 jídel, a v MEDIUM 3. krok je 42 jídel. Ke každému z balíčků MEDIUM můžete opět zakoupit také zvýhodněné nápojové balíčky s odpovídajícím počtem porcí.

V případě vysoké nadváhy byste měli sáhnout po redukčním plánu INTENSE. Počet fází opět zůstává stejný, trvají ale 4 týdny. V balíčku INTENSE 1. krok proto dostanete až 140 porcí, v 2. kroku je to 112 porcí a ve 3. kroku 56 porcí. Ke každému kroku opět nechybí ani zvýhodněné balíčky proteinových nápojů.

Ochutnávkový balíček

Pokud jste pořád na hraně, zda do KetoDiet jít, protože se bojíte chuti jídel této značky, můžete si je díky ochutnávkovým balíčkům vyzkoušet předem.

Tyto balíčky obsahují vše potřebné k držení ketodiety po 3 dny. Na základě toho se pak můžete rozhodnout, zda do toho půjdete naplno. 

Různé druhy spalovačů

Doplňkově pak e-shop nabízí také různé doplňky stravy, které mají za úkol podpořit vaši snahu zhubnout – jako příklady mohou posloužit spalovač tuků KetoDiet Heat nebo L-Carnitine + chrom.

 Jako bonus pak lze od značky KetoDiet zakoupit také kosmetiku určenou pro boj s celulitidou (například různé gely, sprchové oleje či peelingy).

Pro koho je dieta vhodná?

Ketodieta KetoDiet je určená pro všechny lidi, kteří chtějí zhubnout, bez rozdílu věku či pohlaví. Tito lidé ale musí být zdravotně zcela v pořádku. Ketodieta proto není vhodná při těchto onemocněních:

 • diabetes mellitus
 • kardiovaskulární onemocnění, stavy po infarktu myokardu
 • mozkové příhody
 • nádorová onemocnění
 • onemocnění ledvin a jater
 • psychiatrická onemocnění
 • anorexie a bulimie

V případě jakýchkoli onemocnění trávicího či oběhového systému je předtím, než začnete ketodietu držet, nutné poradit se o její vhodnosti s vaším lékařem. 

Ketodieta KetoDiet bohužel není vhodná také pro těhotné a kojící ženy. 

Ženské tělo v těchto fázích života potřebuje přijímat z potravy všestranné spektrum hlavních živin. Ketodieta jednu z těchto živin – sacharidy – zásadním způsobem omezuje.

BMI kalkulačka online

V e-shopu najdete i online BMI kalkulačku.

Výhody a nevýhody diety KetoDiet

Mezi hlavní faktory, proč si na cestě k vaší vytoužené postavě zvolit právě KetoDiet, patří:

 • Velmi rychlé hubnutí bez jojo efektu po konci diety. Hubnutí začíná okamžitě po tom, co se váš organismus dostane do stavu ketózy.
 • S KetoDiet není nutné počítat kalorie, ani řešit jídelníček. Jednoduše si zakoupíte balíčky, které jsou doporučeny k redukčnímu plánu, který jste si vybrali. Nic dalšího už nepotřebujete.
 • Vybírat můžete z 3 redukčních plánů podle toho, kolik chcete zhubnout.
 • Pokud nevíte, jaký plán zvolit, jednoduše si to spočítáte s pomocí BMI kalkulačky.
 • Nabídka proteinových jídel, nápojů a jejich příchutí je velmi široká.
 • KetoDiet jídla se velmi snadno připravují a výborně chutnají.
 • Ketodieta je bezpečná, hubnete bez hladovění, a pokud nechcete, nemusíte ani sportovat. Hubnout budete i tak.
 • KetoDiet je jednou z prvních značek, které začaly ketodietu nabízet. Jde proto o prověřenou značku, se kterou zhubli již tisíce lidí.
 • V případě potřeby se můžete obrátit na online poradnu, případně využít služeb výživového poradenství.
 • Pokud se nemůžete rozhodnout, zda KetoDiet vyzkoušet, máte možnost objednat si ochutnávkový balíček.

Nevýhod KetoDiet není tolik jako výhod, nicméně přesto nějaké najdeme:

 • Zcela chybí balíčky na jeden týden. Po ochutnávkovém balíčku můžete kupovat pouze ty na 14 dní.
 • Cena balíčků je ve srovnání s konkurencí dost vysoká.
 • Ketodietu je nutné dodržovat velmi přísně.
 • V prvních dnech držení diety můžete pociťovat únavu a slabost.
 • Dietu není možné držet dlouhodobě. Po jejím ukončení je ale možné přejít na trvalou low carb stravu.

Osobní zkušenosti s KetoDiet

Velkou předností obchodu KetoDiet.cz je rychlé doručení objednávky, která vždy dorazí skoro obratem. Na zakoupené produkty tak nemusíte čekat a během držení ketodiety vás nic nebrzdí.

Proteinová jídla jsou opravdu chutná, nemáte tak šanci během jejího držení trpět hladem. Kilogramy vám přesto půjdou hodně rychle dolů.

V začátku je skvělé hlavně to, že pokud nechcete, nemusíte nad ničím přemýšlet, dokonce ani nad výběrem redukčního plánu.

Prostě si v BMI kalkulačce spočítáte, jaký plán je pro vás vhodný, a na základě toho si zakoupíte doporučované zvýhodněné balíčky. Poté už díky rychlosti doručení objednávky můžete začít hubnout téměř okamžitě.

Chce to ale silnou vůli, ketodietu musíte prostě dodržovat. Jiná cesta není. Každé zaváhání, kdy sníte něco, co nesmíte, vás bude brzdit, protože vaše tělo to vyhodí ze stavu ketózy a rychlého hubnutí zpátky na začátek. Ketóza se pak bude muset opět pracně nastartovat.

Zkušenosti zákazníků

V kategorii "Vaše proměny" ukrývá řadu pozitivních zkušenosti svých zákazníků, včetně fotek. Právě to se nám na jejich firmě líbí, protože víte, že to skutečně funguje.

Mezi zákazníky je i mnoho slavných osobností. Zpěvák Raego, modelka Eva Decastelo, Jitka Zelenková, Tereza Brodská nebo zpěvák Voxel.

 Proměna hubnutí Před a po - ketodiet

Spokojená Jitka Janurová předvedla skvělé výsledky!

Tomáš Hradecký zkušenost s ketodiet.cz

Tomáš Hradecký zvolil dietní plán INTENSE a udělal dobře. Změna je viditelná na první pohled.

Eva Pavlíková zhubla přes 20 kg

Eva Pavlíková prošla nejlepší proměnou, co jsem kdy viděl.

Otázky a odpovědi

Jak začít hubnout s KetoDiet?

Je to velmi jednoduché. Prostě si podle toho, zda trpíte lehkou, střední nebo vysokou nadváhou, vyberte vhodný redukční plán.

Poté si poskládejte váš nový keto jídelníček z nabízených keto potravin, nebo si jednoduše zakupte balíček doporučený k vašemu plánu. V něm dostanete vše, co budete na dobu držení ketodiety potřebovat.


Jaký redukční plán je pro mě vhodný?

To díky BMI kalkulačce dostupné přímo na stránce KetoDiet.cz zjistíte velmi snadno. Jednoduše do ní naházíte potřebné údaje (věk, výška, váha, obvod pasu a boků) a uvidíte, jaké je vaše BMI. Podle toho vám bude doporučený vhodný redukční plán.


Jak dlouho hubnutí s KetoDiet trvá?

To se odvíjí od stupně vaší nadváhy. Při lehkém stupni budete hubnout 6 týdnů s plánem BASIC, při středním to bude 9 týdnů s plánem MEDIUM, a při vysokém budete hubnout 12 týdnů s plánem INTENSE.


Jak ketodietu KetoDiet ukončit?

Po skončení ketodiety už můžete začít trochu hřešit a dopřávat si také sacharidy, nicméně neměli byste se začít stravovat nezdravě. Shozené kilogramy byste takto mohli začít nabírat pomalu zpátky. Je zcela žádoucí, abyste po dietě dodržovali zdravý životní styl.

Důležitá je hlavně zdravá a vyvážená strava a dostatek pohybu. Pokud se vám způsob stravování během ketodiety zalíbil, můžete po jejím ukončení trvale přejít na low carb stravu, která je keto jídelníčku velmi podobná.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 5 / 5. Počet hlasů: 1

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora