O nás

Podle nás odborník na všechno je odborník na nic, proto se při recenzování snažíme každou oblast produktů svěřit člověku, který s ní má zkušenosti a opravdu ví, co testuje. V našem týmu proto najdete různé experty pro každou oblast.


Náš tým

Peter Chodelka

Peter Chodelka

 • spoluzakladatel projektu

Kontakt: peter.chodelka@kombo.sk

Peter je známý online podnikatel a velká autorita v online světě. Internetovému byznysu se věnuje už od roku 2012. Je mentor a investor projektu. Má na starosti financování a určování strategií. Rád cestuje a miluje podnikání.

Juraj Kuracina

Juraj Kuracina

 • spoluzakladatel projektu

Kontakt: juraj.kuracina@kombo.sk

Juraj vystudoval obor komerční služby a online podnikání se věnuje už několik let. Má na starosti řízení celého projektu. Má rád fotografování, knihy a dobrou hudbu.


Michaela Struhárová

Michaela Struhárová

 •  redaktorka

Kontakt: michaela.struharova@kombo.sk

Míša je cestovatelka a obsahová marketérka na volné noze. Úspěšně se stará o několik webů, jako např. cestovanie.sme.sk nebo jaspis.sk a má také svůj vlastní blog. Pro svůj aktivní životní styl potřebuje mít neustále dobité baterky, proto se nejvíc věnuje recenzím výživových doplňků.

Lenka Riganová

Lenka Riganová

 • redaktorka

Kontakt: lenka.riganova@kombo.sk

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoliv počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. V redakci má na starosti testování různých produktů, protože má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala recenzování telefonů.


Kombo expert Veronika Ivánová

Veronika Ivánová

 •  redaktorka a expert pro kategorii Móda

Kontakt: veronika.ivanova@kombo.sk

Veronika vystudovala masmediální komunikaci a proto jí práce v novinách ani psaní článků není cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, utratila by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Ráda sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle. V redakci má kromě testování produktů na starosti také kategorii Móda.

Expert Kombík

Kombík

• maskot a velký expert na všechno

Kontakt: hello@kombo.sk

Robot Kombík je maskot celého projektu a v našem týmu má za úkol především dobře poradit při nákupu produktů a služeb. Každý den pro vás také hledá ty nejlepší slevy a akce. Má rád relax a motorový olej 🙂

Kombo expert Lucia Súkeníková

Lucia Súkeníková

• expert pro kategorii Dům a zahrada

Lucia je milovníkem dobrého jídla a čas strávený v kuchyni je pro ni relaxem. Je autorkou úspěšných knih Moje skvelé jedlo, Moje skvelé koláčiky a Recepty našich starých mám. Jejími recepty se můžete inspirovat na jejím blogu. V redakci má pod palcem celou kategorii Dům a zahrada, protože právě tady se cítí jako ryba ve vodě.


Kombo expert Michaela Banduričová

Michaela Banduričová

 • expert pro kategorii Pro děti

Michaela je v soukromí mámou tří dětí. Role matky jí učarovala natolik, že se rozhodla vydat touto cestou i v profesním životě a stát se profesionální mámou. Míša u nás testuje produkty určené dětem i maminkám a radí, jak vybrat pro naše nejmenší vždy to nejlepší

Kombo expert Eva Badíková

PharmDr. Eva Fehérpataky Badíková

• expert pro kategorii Zdraví

Evka má za sebou vysokoškolské studium na Farmaceutické fakultě UK v Bratislavě a v současnosti pracuje jako zodpovědný farmaceut v lékárně REGIA v LučenciVe volném čase velmi ráda čte, sportuje, miluje běh, jógu a pilates. Každý rok se snaží navštívit jinou zemi a postupně ochutnávat všechny světové kuchyně. U nás v redakci je expertem pro kategorii Zdraví, protože pomoc lidem v této oblasti považuje za své životní poslání.


signal

Jak sestavujeme hodnocení?

Sestavováním žebříčků v jednotlivých kategoriích trávíme hodiny práce. Ano, ty hodiny, které byste průzkumem trhu před nákupem trávili vy. Teď už ale nemusíte, všechno jsme pro vás připravili na jednom místě. Více informací se dozvíte na této stránce.

Financovaní projektu - Affiliate Disclaimer

Abychom mohli přinášet kvalitní obsah všem uživatelům zdarma, je potřebné zajistit financování celého webu. Financování je aktuálně zabezpečené spoluprací s ověřenými e-shopy na Slovensku.

 Když si v e-shopu, který vám doporučíme, zakoupíte daný produkt, získáme z tohoto prodeje malou provizi. Vás, jako zákazníka, se tato provize nijak nedotkne a cena produktu vám nebude v žádném případě navýšená.

Díky těmto provizím můžeme uživatelům i nadále přinášet kvalitní obsah, který neustále zlepšujeme. 

Děkujeme vám za vaši podporu.

GDPR - Zásady zpracování osobních údajů

Ochranu osobních údajů bereme vážně. Je pro nás důležité, aby vaše osobní údaje byly v bezpečí. Všechny osobní údaje, které jsou získané během vaší návštěvy na našich stránkách, jsou od 25. 05. 2018 zpracovávané v souladu s pravidly GDPR. Více se dozvíte na této stránce.

Spolupráce - produkt na otestování

Máte zajímavý produkt a chtěli byste ho pořádně otestovat někým nezávislým a získat recenzi? Pošlete nám svůj produkt a my ho vyzkoušíme. Víc o možnostech spolupráce se dozvíte na této stránce.

Chcete vědět víc? Přečtěte si nejčastěji kladené otázky ohledně Kombo.cz.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0