Proerecta GUMÍDCI: Jak fungují gumové bonbony podporující erekci? (recenze)

Proerecta Gumíci žuvacie cukríky
 • přírodní složení bez zbytečných přídatných látek
 • příjemná borůvková chuť
 • nástup účinku přibližně do 30 minut
 • minimální riziko nežádoucích účinků

Kvalitní erekce je nezbytnou součástí mužské pohody a zdravého sebevědomí. Pokud však vše nefunguje, jak má, může to mít značný dopad na psychiku.

Mnoho mužů trápí nedostatečná erekce a k výše zmíněné erektilní dysfunkci a k nízkému libidu s ní spojenému může přispívat mnoho faktorů:

 • stres,
 • špatný životní styl,
 • vyšší věk
 • a někdy stačí „jen“ genetické predispozice.

Ačkoli by se výše uvedené problémy neměly podceňovat, mužům často pomáhá užívání doplňků stravy. Klíčem je spolehlivost a důvěra v ně.

Výrobky Proerecta jsme již několikrát testovali, a proto nás zaujala novinka – Proerecta GUMÍDCI.

Proerecta GUMÍCI - rýchla, jednoduchá novinka na podporu erekcie

Seznamte se se značkou Proerecta

Za značkou Proerecta stojí česká společnost eMarkest. Od roku 2010 pomáhá mužům užívat si dokonalý sex pomocí produktů, které kombinují účinky prospěšných bylinných složek, vitamínů, minerálů a aminokyselin. 

Za více než 14 let má značka v České republice a na Slovensku přes 50 tisíc spokojených zákazníků a přes 200 tisíc prodaných balení produktů na podporu erekce a sexuální výkonnosti. 

Úspěšnou rodinnou firmu vlastní tři Slováci. A nebudete se stačit divit, protože jejich výrobky oceňuje v recenzích nespočet mužů, ale i jejich něžných poloviček.

Proerecta GUMÍCI - balenie výživového doplnku na podporu erekcie

Balení produktu Proerecta GUMÍDCI.

Horká novinka pro horké chvíle

Společnost Proerecta dosud nabízela své produkty na podporu erekce ve formě kapslí nebo shotu.

Proerecta GUMÍDCI je novinka ve formě gumových bonbonů, u nichž se v blízké budoucnosti očekává boom. Želatinové bonbony využívají sílu přírodních bylinných extraktů a neobsahují žádné zbytečné přísady. Za bonus považujte i jejich rychlost – na žhavou chvilku tak nemusíte dlouho čekat.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky podporujúce erekciu

V jednom balení Proerecta GUMÍDCI se nachází 60 želé bonbónů.

Balení neponechává nic náhodě

Doplněk stravy dorazil v diskrétním balení v bublinkové obálce bez loga a reklamy. Nemusíte se tedy obávat o narušení svého soukromí. V balení jsme našli kromě produktu Proerecta GUMÍDCI i voucher se slevovým kódem pro další nákupy.

Tmavě fialové bonbony s příjemnou chutí borůvek jsou zabalené v průhledné plastové lahvičce s dominantní etiketou, kde najdete všechny potřebné informace (výrobce, složení, varování, skladování), návod k použití a také uvedenou hmotnost obsahu – 228 gramů. 

Složení a účinky

Složení Proerecta GUMÍDCI kombinuje přírodní látky, vitamíny a minerály pro zajištění pevné a vydatné erekce. Účinky produktu nekončí jen podporou prokrvení. Bonbony přispívají také k vyšší hladině testosteronu a celkové výdrži a vitalitě.

Jaké látky obsahuje Proerecta GUMÍDCI?

 • Extrakt ze zeleného čaje podporuje psychickou i fyzickou výkonnost a je charakteristický svojí přípravou z nefermentovaných listů. Je bohatý na bioaktivní látky, jako jsou fenoly, flavonoidy, kofein, aminokyseliny, steroly, saponiny, silice, třísloviny, vitamíny a minerály.
 • L-citrulin je důležitá aminokyselina a zároveň vynikající zdroj L-argininu. Díky němu se arginin v těle zdrží déle, což je důležité pro pružnost a schopnost rozšíření cév v penisu – výsledkem je kvalitní a delší erekce. Podílí se na normální činnosti cévní soustavy a přispívá k normální funkci prostaty.
 • Kofein přispívá ke správné činnosti centrální nervové soustavy. Do organismu se dostává již po několika minutách a opouští tělo po 5–6 hodinách.
 • Niacin známe také pod názvem vitamin B3 nebo kyselina nikotinová. Podporuje funkce a optimální fungování nervového, srdečně-cévního a trávicího systému.
 • Taurin pomáhá eliminovat stres a jeho přítomnost v organismu oddaluje pocit únavy, zvyšuje koncentraci a navozuje celkový pocit pohody.
 • Vitamin B6 přispívá k rychlejšímu potlačení únavy, čímž předchází celkovému vyčerpání organismu.
 • Aminokyseliny zrychlují regeneraci po fyzické aktivitě.

Na etiketě Proerecta GUMÍDCI naleznete kompletní složení i doporučenou denní dávku želé bonbónů na podporu erekce.

NÁŠ TIP: Zajímají vás také další doplňky stravy na podporu erekce? Podívejte se na výsledky MEGATESTU.

Důležité je správné dávkování

Proerecta GUMÍDCI jsem testoval několik dní. Bonbony se užívají pouze v případě potřeby, nejsou tedy určeny ke každodennímu a dlouhodobému užívání.

V jednom balení se nachází 60 želé bonbonů. Výrobce udává užít 1–3 bonbony 30 minut před stykem, což znamená 20 až 60 doporučených denních dávek. Maximální denní dávka jsou 3 bonbony a nedoporučuje se překračovat ji. Užívání gumových bonbonů je jednoduché, praktické a diskrétní, je však nutné je zapít sklenicí čisté vody.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky na podporu erekcie

Proerecta GUMÍDCI - želé doplněk stravy se užívá rychle a jednoduše.

Proerecta GUMÍCI - želé cukríky na podporu erekcie

Výrobce nedoporučuje překračovat denní dávku 3 bonbóny.

Zkušenosti s Proerecta GUMÍDKY

Disclaimer: Pro autentičnost hodnocení účinků výživového doplňku bych chtěl zdůraznit, že nemám lékařem diagnostikovanou poruchu erekce. Jsem zdravý muž ve věku 35+ let. Zkušenosti jiných mužů v jiném věku či zdravotním stavu proto mohou být odlišné.

Moje premiéra s Proerecta GUMÍDKY byla příjemným zážitkem. Bonbon jsem užil podle doporučení výrobce 30 minut před sexem, účinek se dostavil do pár minut. Při dalším styku jsem zkusil 2 bonbony – výsledek byl o něco citelnější, pociťoval jsem větší nabuzení na sex.

Ze zvědavosti jsem zkusil užít i maximální doporučenou dávku, tedy 3 bonbony. Jelikož jsem i milovník kávy, kterou jsem si během dne neodepřel, mé tělo mi dalo najevo, že kofeinu bylo až příliš, a dostavilo se docela nepříjemné bušení srdce.

Výrobce na své stránce upozorňuje, že během užívání GUMÍDKŮ je vhodné vysadit ostatní výživové doplňky s obsahem kofeinu či taurinu, protože se mohou dostavit podobné negativní účinky (bušení srdce, nespavost, problém s koncentrací a podobně).

Cena Proerecta GUMÍDCI

Cena jednoho balení je 599 Kč. V e-shopu Proerecta se však vyplatí nakupovat více balení najednou. Při koupi dvou balení máte třetí zdarma, jedno vás tak vyjde na 433 Kč. Pokud si objednáte čtyři balení, získáte navíc až dvě balení a cena jednoho se sníží na 367 Kč.

Výhody a nevýhody Proerecta GUMÍDCI

Výhody

 • přírodní složení bez zbytečných přídatných látek
 • minimální riziko nežádoucích účinků
 • příjemná borůvková chuť
 • rychlost nástupu účinku
 • snadné a diskrétní užívání

Nevýhody

 • doplněk stravy není určen ke každodennímu a dlouhodobému užívání
 • během užívání je nutno vysadit ostatní výživové doplňky s obsahem kofeinu či taurinu


Výživový doplnok Proerecta GUMÍCI vo forme želé cukríkov

Naše hodnocení

Značka Proerecta doplnila své portfolio produktů o další zajímavý doplněk stravy. Přírodní složení Proerecta GUMÍDCI je navrženo pro co nejrychlejší nástup účinků.

Rozdíl v tvrdosti penisu a nárůstu libida byl znatelný. Zvětšil se mi sexuální apetit, prodloužil se nám pohlavní styk, zlepšil orgasmus. Zároveň už vím, že v „ten den“ se raději budu vyhýbat kofeinu.

Produkt Proerecta GUMÍDCI jsem se rozhodl mít doma vždy po ruce. Je to pro mě skvělá pojistka, že moje snaha uspokojit partnerku dopadne podle představ.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 17. června 2024

O autorovi

Redakcia
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: