Funguje přírodní bělení zubů Brilliantcoco? Recenze

Brilliant coco recenze

Jednou z prvních věci, které si při setkání s druhými všímáme, jsou zuby. Ty do velké míry dotváří náš celkový vzhled a to, jak nás ostatní vidí a vnímají. 

Také právě proto věnujeme zubům často zvýšenou pozornost. Pravidelně absolvujeme preventivní prohlídky nebo dentální hygienu. Mnoho z nás si pravidelně dopřávají také profesionální bělení zubů, což však nemusí být nejšetrnější nejen k vašemu chrupu, ale ani k peněžence.

Pokud hledáte přijatelnější alternativu, máme pro vás tip v podobě Brilliantcoco - přírodní cestě k bělejšímu a zdravějšímu úsměvu. 

Uplynulý měsíc jsme strávili testováním zubní pasty Brilliantcoco, oil pulling metody i zubního kartáčku a čističe jazyka, a dnes vám přinášíme naše zkušenosti. Jak dokáží produkty Brilliantcoco vybělit zuby? Vyplatí se do nich investovat?

Brilliantococ recenze

Set Brilliantcoco je dodáván v krásném, ekologickém balení. 

Co je Brilliantcoco?

Brilliantcoco představuje přírodní cestu k bílému a zářivému úsměvu.

Pod touto značkou se ukrývá celá řada výrobků pro kompletní péči o zuby a ústní dutinu, která chytí za srdce každého vyznavače ekologického způsobu života. Všechny produkty Brilliantcoco jsou totiž vyrobeny v souladu s přírodou a ze zdrojů z ní získaných, což je zřejmé hned na první pohled.

Pokud si z Brilliantcoco objednáte nějaký produkt, ať už zubní pastu, ústní vodu, pulling nebo vsadíte na kompletní péči v podobě setu, všechno k vám domů přijde nejen krásně, ale hlavně ekologicky zabaleno. 

Výrobce totiž staví na ekologii a udržitelnosti a při výrobě, ale i balení využívá udržitelné materiály, jako je například stále oblíbenější bambus nebo sklo.

Proč se rozhodnout právě pro Brilliantcoco?

 • Šetrně bělí zuby přírodní cestou;
 • Čistí zuby;
 • Odstraňuje povlak a pomáhá předcházet nepříjemnému zápachu;
 • Podporuje celkové zdraví ústní dutiny;
 • Snižuje citlivost zubů;
 • 100% veganské produkty;
 • Vyrobeno z recyklovatelných a udržitelných materiálů.

Ze všech výrobků Brilliantcoco jsme se rozhodli vyzkoušet bělicí set, který zahrnuje komplexní péči o celou ústní dutinu.

Co na něj po téměř měsíčním testování říkáme? Jaké jsou výsledky?

Recenze Brilliantcoco

Všechny produkty Brilliantcoco jsou vyráběny s láskou, a to nejen k přírodě. 🙂 

Brilliantcoco balení

Set Brilliantcoco představuje kompletní péči pro krásný a zdravý chrup. 

Co obsahuje set Brilliantcoco?

Set Brilliantoco je dodáván v krabici z recyklovatelného materiálu. Co všechno obsahuje?

 • 14 sáčků kokosového oleje na oil pulling;
 • Zubní pasta (120 ml) s naběračkou;
 • Bambusový zubní kartáček;
 • Bambusový čistič jazyka.

Kokosový olej na oil pulling

V balení setu najdeme 14 sáčků 100% přírodního kokosového oleje s výtažkem z máty, určeného k metodě oil pulling. Tato metoda představuje vyplachování úst kokosovým olejem a má pozitivní vliv na zuby a celou ústní dutinu.

Kokosový olej má totiž vynikající antibakteriální vlastnostičistí zuby, zbavuje je bakterií a podílí se na odstraňování povlaku. Pomáhá také předcházet zápachu.

Metoda oil pulling funguje tak, že bakterie jsou během vyplachování úst kokosovým olejem přitahovány k jeho lipidové struktuře, kde se přilepí a následně při vyplivnutí uleje odcházejí z úst s ním.

Navíc, tato starověká ajurvédská metoda, při níž se vyplachují ústa kokosovým olejem, pozitivně působí nejen na zuby a ústní dutinu, ale na i na celé tělo.

Zdraví celého organismu je totiž velmi úzce propojeno se zdravím ústní dutiny. Právě v ústech je možné zpozorovat příznaky různých začínajících onemocnění.

Oil pulling Brilliantcoco recenze zkušenosti

Součástí setu je také tuba se sáčky s kokosovým olejem pro metodu oil pulling. 

Brilliantcoco oil pulling zkušenosti

V tubě se nachází 14 sáčků, které vystačí na dva týdny. 

Zubní pasta Brilliantcoco

Zubní pasta Brilliantcoco v sobě kombinuje sílu černého uhlí a kokosového oleje. Tato vydařená kombinace má pozitivní vliv na zdraví zubů, preventivně působí proti zánětu dásní a šetrně bělí zuby.

Je 100% veganská, přírodní, velmi dobře chutná a osvěžuje. Je dostupná v udržitelném balení - skleněné lahvičce. Sklo je velmi vděčný materiál, může se recyklovat v podstatě donekonečna, díky čemuž má neomezenou životnost. 

Pasta má přírodní složení, neobsahuje PEG ani SLS - škodlivé látky využívané v kosmetice pro dosažení pěnivosti a hladké struktury. Obsahuje ale esenciální oleje, u nichž je třeba zbystřit v případě, že trpíte alergiemi.

Brilliantcoco zubní pasta zkušenosti

Brilliantcoco je 100% přírodní zubní pasta, vhodná i pro vegany. 

Brilliantcoco zubní pasta zkušenosti

Je balená ve skle, které je možné v podstatě donekonečna recyklovat. 

zkušenosti zubní pasta brilliantcoco

K nabírání zubní pasty slouží přiložená bambusová špachtlička. 

Bambusový zubní kartáček

Zubní kartáček Brilliantcoco s měkkými štětinami je vyroben z bambusu, který je považován za skvělý ekologický a trvale udržitelný materiál.

Je nejrychleji rostoucí dřevinou na světě a v průběhu dne může narůst až o neuvěřitelný jeden metr. Je možné ho i kompostovat. V zemi se dokáže úplně rozložit v průběhu dvou let.

Brilliantcoco zubní kartáček zkušenosti

Bambusový zubní kartáček má měkké štětinky pro co nejpohodlnější čištění zubů. 

Bambusový čistič jazyka

Pro péči o ústní dutinu nestačí jen zubní a mezizubní kartáček, ale samozřejmostí by měl být i kartáček na jazyk.

Právě na jazyku se totiž nachází mnoho bakterií, které vytváří povlak a stojí nejen za nepříjemným zápachem z úst, ale i za vznikem zubního kazu.

K dalším výhodám čištění jazyka patří například i podpora imunitního systému, podpora trávení nebo zlepšení vnímání chuti.

Součástí setu Brilliantcoco je proto i čistič jazyka, který je také vyroben z udržitelného bambusu a má měkké štětiny.

Brilliantcoco kartáček na jazyk

Čistič jazyka by měl být neodmyslitelnou součástí každodenní péče o zuby a ústní dutinu. 

Brilliantcoco kartáčky

Čistič jazyka i zubní kartáček jsou vyrobeny z bambusu, který se v zemi úplně rozloží už v průběhu dvou let. 

Jak se Brilliantcoco set používá?

Použití setu Brilliantcoco spočívá ve 4 jednoduchých krocích.


1. Vyčištění jazyka čističem Brilliantcoco

Ráno, ještě předtím, než se nasnídáte, si vyčistěte jazyk čističem. Tím odstraníte bakterie a povlak a nakopnete také své trávení.


2. Vypláchnutí úst Brilliantcoco olejem - oil pulling

V druhém kroku si vypláchněte ústa kokosovým olejem.

Olej je potřeba nechat v ústech převalovat aspoň 5 až 20 minut, což pro někoho nemusí být právě nejpříjemnější. Já osobně s tím mám trošku problém a jsem ráda, když se mi podaří ponechat si olej v ústech aspoň 5 minut. 

Po vypláchnutí olej vyplivněte (nepolykejte) a vypláchněte si ústa teplou vodou.


3. Vyčištění zubů

Následuje vyčištění zubů pastou Brilliantcoco, aspoň po dobu 2 minut.

Tady vidím jako nevýhodu trochu nepraktické nabírání pasty pomocí malé špachtličky. Vytlačování pasty z klasické tuby je určitě pohodlnější. S přihlédnutím k tomu, že jde o ekologické řešení, si pomalu ale jistě zvykám. 🙂

Po vyčištění zubů byste si nakonec měli ústa vypláchnout ústní vodou Brilliantcoco. Ta se ale v samotném setu nenachází, ale je možné si ji na stránce prodejce dokoupit samostatně. Cena se pohybuje okolo sumy 270 Kč (momentálně je však vyprodaná).


4. Večerní vyčištění zubů

Večer si vyčistěte zuby zubní pastou Brilliantcoco a potom použijte ústní vodu.

Tento rituál by se měl stát vaší každodenní rutinou, abyste se z krásného a zdravého úsměvu mohli radovat neustále.

recenze zkušenosti brilliantcoco

Zubní pasta Brilliantcoco není balená v plastové tubě jako klasická pasta, ale ve skle. 

Cena setu Brilliantcoco

Cena celého setu Brilliantcoco se momentálně pohybuje okolo sumy 850 Kč, což je vzhledem k tomu, co všechno balení obsahuje, přijatelná cena.

V nabídce je i set bez kokosového oleje na oil pulling. Jeho cena je přibližně 820 Kč. 

Všechny produkty si můžete na stránce zakoupit zvlášť. Jak už ale bývá zvykem, při samotné koupi vás budou stát o něco víc.

Jaké jsou naše zkušenosti s Brilliantcoco? 

Set Brilliantcoco mě zaujal nejen svým designem v přírodním hávu, ale především svou myšlenkou vnést do každodenního života více udržitelnosti, a to i při takových činnostech, jako je čištění zubů. 

Navíc jsem velkou milovnicí kokosového oleje a velmi ráda ho využívám v péči o tělo, ale i zuby. Tím, že je můj chrup citlivý, profesionální čištění či jakákoliv chemie nepřichází v úvahu. Pravidelně si tedy zuby po vyčištění pojíždím kokosovým olejem. Také z tohoto důvodu jsem neváhala s vyzkoušením Brilliantcoco a moje očekávání byla skutečně velká.

Denní rutinu jsem si osvojila téměř okamžitě. Ráno po probuzení si vyčistím jazyk čističem. Následuje oil pulling, na který si tak trochu ještě zvykám. Potom si už jen vyčistím zuby pastou, která mimochodem skvěle chutná a osvěží dech, a nakonec vypláchnu ústa ústní vodou.

Zatím ústní vodu od Brilliantcoco nepoužívám, protože se v setu nenachází a na stránce je aktuálně vyprodaná.


Výsledky používaní Brilliantcoco po jednom měsíci

Na Brilliantcoco mám nejraději ten svěží pocit, který mi po vyčištění zubů zůstává v ústech. Vyhovuje mi také kokosovo-mentolová vůně i jemná chuť pasty.

A co bělicí účinek, pro který je Brilliantcoco nejčastěji vyhledávaný?

Po měsíci užívání už pozoruji jisté viditelné změny ve zbarvení zubů, a to hlavně bezprostředně po jejich vyčištění. Nejde ale o nějaké intenzivní výsledky.

Je ale důležité uvědomit si, že jde jednak o přírodní cestu bělení zubů, což může nějaký ten čas trvat, a zároveň od ní není možné očekávat tak intenzivní výsledky, jako od profesionálního bělení za použití chemie.

belení zubu brilliantcoco zkušenosti
Belení zubu brilliantcoco

Výsledky po měsíci používání setu Brilliantcoco.


A co říkají zákazníci, kteří si bělící účinek Brilliantcoco také vyzkoušeli na vlastních zubech? 

"Začala jsem si Brilliantcoco aplikovat na zuby a zatím mi to vyhovuje. Chuť je příjemná a aplikace je jednoduchá. Doporučuji! :)" Dagmar, Facebook Brilliantcoco SK/CZ

"Vynikající produkty, velmi jsem si je oblíbila. Už je delší dobu používám a díky tomu mám i hezčí zuby. Velmi mi vyhovuje chuť a to, že jsou tyto produkty ekologické. Tleskám a zároveň doporučuji." Klára, Facebook Brilliantcoco SK/CZ

"Brilliantcoco sáčky, zubní kartáček i zubní pasta - to jsou 3 TOP produkty, které používám a jsem s nimi nesmírně spokojená. Moje zoubky konečně vypadají hezčí, konečně se víc usmívám a mám i vyšší sebevědomí. Děkuji." Alexandra, Facebook Brilliantcoco SK/CZ

"Objednala jsem si tento produkt na dva týdny, nic jsem od něj neočekávala a asi proto mě mile překvapil. Zuby mám výrazně bělejší. Za ty peníze to opravdu stojí. Doporučuji." Hana, Facebook Brilliantcoco SK/CZ

"Už jsem si ho objednala podruhé, protože mi vyhovuje. Po první kúře vidím malé výsledky, a to mě utvrdilo v tom, že to není jen marketingový tah, ale že Brilliantcoco opravdu bělí zoubky. Těším se i na novou zubní pastu, kterou jsem si také objednala." Ľudmila, Facebook Brilliantcoco SK/CZ

Video

Výhody a nevýhody setu Brilliantcoco

Výhody

 • 100% přírodní veganské produkty
 • vyrobeno z recyklovatelných, udržitelných materiálů
 • šetrné bělení zubů
 • odstranění povlaku, prevence proti zápachu z úst
 • celková detoxikace ústní dutiny

Nevýhody

 • na výsledky je potřeba si počkat
 • nabírání pasty špachtličkou
Brilliant coco recenze

Naše celkové hodnocení Brilliantcoco

Set Brilliantcoco je ideálním řešením pro každého, kdo upřednostňuje přírodní, šetrné bělení zubů před jakoukoliv chemií.

Všechny produkty značky Brilliantcoco jsou navrženy v souladu s přírodou a vyrobeny z toho, co sama příroda nabízí. Samozřejmostí je proto čisté složení, které využívá sílu kokosového oleje a černého uhlí.

Tato kombinace nejen, že šetrně bělí zuby, ale zároveň má příznivý vliv na zdraví zubů a celé ústní dutiny.

Co se týká bělících účinků Brilliantcoco, nečekejte zázraky na počkání. Namísto toho se vyzbrojte trpělivostí a důsledností, a první výsledky budete moci pozorovat přibližně už po měsíci pravidelného používání.

Brilliantcoco má od nás palec nahoru i pro své ekologické smýšlení. Všechno, co u nich v e-shopu najdete, je vyrobeno z udržitelných materiálů, jako je bambus nebo sklo, což pomáhá domácnostem žít ekologicky a ulehčit od odpadu nejen sobě, ale i naší planetě. 


Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 13. září 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: