Recenze: Hairburst vlasové vitamíny – pro zdraví vlasů zevnitř

Hairburst vitamíny na vlasy - gumíky
 • vitamíny s příchutí jahod a černého rybízu pro výživu zevnitř
 • s obsahem základních živin pro vlasy - biotin, selen a zinek
 • 60 gumových srdíček
 • cena od 620 Kč

Řekněme si narovinu: Která z nás netouží po nádherné objemné hřívě, která vypadá už na první pohled vyživená a zdravá? Je to tak, krásné a zdravé vlasy jsou touhou každé ženy. Proto se neustále snažíme objevit ten pravý produkt, který by našim vlasům garantoval slibované účinky. A jelikož je těch produktů na trhu nepočítaně, přecházíme od produktu k produktu, od jednoho šamponu k dalšímu, zkoušíme různé lektvary a séra, která by nám zaručila ten vytoužený úspěch.

Správná péče o vlasy však vychází zevnitř našeho organismu. Ani ten nejlepší šampon na trhu nám nezaručí, že naše vlasy budou působit zdravě, budou-li našemu tělu chybět prospěšné aktivní látky, které pečují o zdraví naší pokožky, vlasů či celkově přispívají k dobré imunitě organismu.

Proto dnes mnoho výrobců vlasové kosmetiky přináší na trh kromě vhodných šamponů a kondicionérů také výživové doplňky slibující podporu organismu a dávku vitamínů, které vlasům mohou pomoci. Jedním z takových produktů jsou také žvýkací vlasové vitamíny značky Hairburst.

Hairburst si získal srdce mnoha zákazníků po celém světě. Jeho produkty se objevily také v prestižních magazínech jako Elle, Cosmopolitan či Harper's Bazaar. Britská značka má v sortimentu šampony, kondicionéry, výživové doplňky i přípravky proti vypadávání vlasů. 100 % kosmetiky Hairburst má certifikát Vegan a Cruelty Free, neobsahuje složky živočišného původu, SLS a parabeny.

hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Krabička vitamínů Hairburst.

O produktu

Podle starší studie se až 60 % žen v určitých obdobích života setká s vypadáváním vlasů. V Hairburst si vzali na mušku právě tento (často opakovaný) problém. Kromě vlasové kosmetiky zařadili do portfolia také vlasové vitamíny v netradičním tvaru gumových srdíček. Podobného trendu jsme si všimli i u jiných značek a oceňujeme, že se výrobci snaží užívání výživových doplňků co nejvíce zpříjemnit.

Produkt dorazil v malé krabičce v nepřehlédnutelných barvách, jak jsme si u produktů Hairburst zvykli. Balení působí na první pohled velmi sympaticky a příjemně.

Průsvitná plastová lahvička je lehká a poměrně malá, takže ji můžete jednoduše nosit s sebou. Nemusíte se bát ani jejího rozbití uvnitř tašky či kufru. Díky průsvitné lahvičce uvnitř vidíte červené pryžové vitamíny ve tvaru srdíček.

hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Balení a průsvitná dóza s vitamíny.

 Složení

Hairburst žvýkací vlasové vitamíny mají pečlivě navržené složení pro podporu přirozeného růstu vlasů. Obsahuje důležité živiny, které přispívají ke zdraví vlasového folikulu a pevné struktuře vlasů.

Nejdůležitější složky:

 • Biotin, také známý jako vitamín B7, je jednou z nejdůležitějších složek pro zdravé vlasy. Podporuje růst vlasů, zlepšuje jejich strukturu a zabraňuje jejich křehkosti a lámavosti.
 • Zinek je minerál, který má významný vliv na zdraví vlasových kořínků. Pomáhá při tvorbě kolagenu, který je zodpovědný za pevnost a elasticitu vlasů.
 • Selen pomáhá při ochraně vlasových kořínků před poškozením a podporuje jejich pevnost a lesk.
 • Kyselina listová, známá také jako vitamín B9, je nezbytná pro tvorbu nových buněk. Pomáhá při obnově a růstu vlasů.

Tyto složky jsou důkladně vybrány a kombinovány ve správných poměrech, aby poskytovaly optimální podporu růstu a kondice vlasů.

hairburst žuvacie vlasové vitamíny zloženie

Dávkování a způsob užívání

V balení se nachází 60 žvýkacích pryžových srdíček. Doporučená denní dávka od výrobce jsou dvě srdíčka. Jedno balení tedy vystačí na 30 dní.

Ne každý má rád polykání velkých kapslí či tablet. Výhodou srdíček je konzistence žvýkacího bonbonu. Kromě toho jsou vitamíny i velmi chutné, mají lahodnou příchuť jahody a černého rybízu s nízkým obsahem cukru.

Na balení je uvedeno doporučení užívat pilulky ráno společně s jídlem. My jsme je někdy užívali i během dne bez jídla a nezpozorovali jsme žádné vedlejší účinky.

hairburst vitamín na ruke

Vitamíny už na první pohled vypadají velmi mile a chutně.

Cena produktu

Cena za jedno balení na 30 dní začíná na 620 Kč.

Hairburst však nabízí také možnost výhodnějšího pravidelného odběru pro ty, kteří se rozhodnou dát tomuto doplňku dlouhodobější šanci a užívat jej pravidelně.

 • 3měsíční odběr: získáte zásobu žvýkacích vlasových vitamínů na 3 měsíce za cenu 930 Kč. Tento plán přináší úsporu 50 % oproti jednorázovému nákupu a kromě toho také získáte bezplatné doručení. A aby toho nebylo málo, dostanete 30% slevu na další produkty Hairburst.

 • 6měsíční odběr: získáte zásobu žvýkacích vlasových vitamínů na 6 měsíců za cenu 1 670 Kč. Tento plán přináší úsporu 55 % oproti jednorázovému nákupu a mimo jiné také získáte bezplatné doručení. 

Výhody a nevýhody Hairburst setu

Výhody

 • lahodná chuť
 • složení obsahuje důležité vitamíny a minerály pro výživu vlasů
 • žvýkací bonbóny, které není třeba polykat
 • pekný dizajn
 • 100% veganské složení
 • pravidelné používání zlepšuje kvalitu vlasů
 • při pravidelném odběru výhodnější cena

Nevýhody

 • vyšší cena
 • pro viditelné výsledky je třeba užívat více než jedno balení
hairburst žuvacie vlasové vitamíny

Hairburst vitamíny si můžete zakoupit výhodněji formou předplatného.

NÁŠ TIP: Před časem jsme od značky Hairburst testovali také šampon a kondicionér proti vypadávání vlasů. Přečtěte si recenzi.

Naše hodnocení

Od Hairburst dorazilo na otestování jedno balení žvýkacích vitamínů, které jsme užívali celý měsíc. Ukázalo se, že pro výrazné zlepšení vypadávání vlasů je třeba pokračovat v užívání dál. Zpozorovali jsme však zejména mírný nárůst lesku vlasů. Výsledky jsou individuální, rozhoduje aktuální stav vlasů i schopnost organismu vstřebávat vitamíny a minerály z výživových doplňků.

Složení s biotinem, zinkem, selenem a kyselinou listovou je ověřená kombinace látek, která posiluje vlasové kořínky, zlepšuje strukturu vlasů a podporuje růst.

Velkou výhodou je forma chutných žvýkacích bonbonů s ovocnou příchutí. Nebylo tak třeba zapíjet tablety či kapsle. Na každou dávku jsme se těšili, protože jahoda s černým rybízem chutná výborně.

Cena produktu se může jevit jako negativum, avšak pokud zvážíte místo jednorázové koupě zvýhodněné balíčky, můžete ušetřit a dostat k vitamínům i šampon a kondicionér.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 11. ledna 2024

O autorovi

Lucia Baníková
 

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: