Blendea SUPERGREENS - recenze a zkušenosti

Otestovane Blendea SUPERGREENS
 • Směs 4 zelených superpotravin
 • Obsahuje: zelený ječmen, mladou pšenici, chlorellu a spirulinu
 • Detoxikuje, zlepšuje trávení, posiluje imunitu
 • Cena od 349Kč / 30 porcí

Chcete pročistit své tělo? Získat energii? Posílit imunitu? Být zdravější a víc fit? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, mám pro vás velmi jednoduché řešení. Blendea SUPERGREENS.

Co to je, jak to funguje, jak to chutná a jaký to má účinek, jsem zjišťovala na vlastní kůži. Přečtěte si mou recenzi a zkušenosti s tímto superzeleným nápojem ze superpotravin.

Blendea SUPERGREENS v parku

Co je to Blendea a jaké má účinky

Směs 4 superpotravin - zelený ječmen, mladá pšenice, spirulina a chlorella - je na trhu dostupná déle než 2 roky. Každá ze superpotravin má své výjimečné účinky, ale Blendea využívá jejich přírodní sílu naplno v jednom produktu. 

Pokud už máte dost různých léků a chemie, Blendea vám dokáže, že i rostlinný výrobek může mít v těle silné účinky.

Zelený ječmen a mladá pšenice chrání organismus před volnými radikály, detoxikují a podporují imunitu. Zpomalují proces stárnutí buněk, přispívají k dobrému trávení a pomůžou vám i při usínání. Druhý den proto pocítíte mnohem víc energie.

Spirulina a chlorella jsou řasy, které mají silné detoxikační účinky a tím podporují imunitu. Pomůžou vám v případě překyseleného organismu, který je živnou půdou pro bakterie a vážnější onemocnění. Rostlinné bílkoviny spiruliny podporují regeneraci buněk a pomůžou vám i shodit pár kilo.

Nedávno Blendea zveřejnila výsledky průzkumu, do kterého se zapojilo 203 zákazníků v období od ledna do dubna 2018.

Až 51 % zákazníků po měsíci užívání pocítilo zlepšení trávení. V těsném závěsu za nimi je skupina 41, 6 % zákazníků, kteří měli víc energie.

Blendea SUPERGREENS účinky

zdroj. Blendea.cz

Složení

Každá ze superpotravin má slibné účinky i při samostatném užívání. Jak vám pomohou jednotlivé složky Blendea SUPERGREENS?

Zelený ječmen ochraňuje tkáně před karcinogeny, přispívá ke kvalitnějšímu spánku, čímž zabezpečí dostatek energie.

Mladá pšenice je bohatá na bílkoviny a obsahuje až 17 aminokyselin. Bílkoviny mají vliv na zlepšení trávení a jelikož imunita závisí do velké míry na správně fungujícím trávení, vaše tělo bude odolnější proti virům a bakteriím, které způsobují onemocnění.

Chlorella má silné detoxikační účinky, pomáhá odstraňovat z těla těžké kovy. Kromě toho pomáhá při vysokém cholesterolu a krevním tlaku. 

Spirulina má vysoký podíl bílkovin a často ji využívají profesionální sportovci na regeneraci po tréningu. Zmírňuje projevy alergií a pomáhá proti stárnutí pleti. 

Největším problémem při užívání zelených superpotravin bývá jejich trávová příchuť. Blendea však myslela i na tyto zákazníky a přidala k superpotravinám špetku máty.  

Skvělá zpráva je, že složení Blendea je 100% BIO, bez přidaného cukru a je vhodná i pro vegany a lidi s intolerancí na lepek či laktózu. Jednotlivé superpotraviny pochází z nejkvalitnějších zdrojů - řasy chlorella a spirulina z Taiwanu a ječmen s pšenicí z Nového Zélandu. 

Dávkování

Plnou sílu získáte při jedné lžičce denně. Blendeu si můžete zamíchat s vodou, džusem, přidat do smoothie, palačinek, lívanců.

Při pravidelném užívání můžete zlepšení očekávat po 2-4 týdnech. Když pocítíte zlepšení, můžete si Blendeu připravovat i 2x denně.

Pokud vám nechutná smíchaná s vodou, na blogu Blendea najdete mnoho inspirace na sladkosti nebo smoothie. Nemusíte se obávat, že by se účinky produktu snížily.

Blendea SUPERGREENS

Náš tip: Máme pro vás kupón na slevu 10 % pro nákup přípravku Blendea. Klikněte SEM a v objednávce zadejte kód 10usetrim.

Vedlejší účinky

Jelikož superpotraviny spouští v těle detoxikační procesy a mají vliv na trávení, může se objevit zácpa nebo naopak průjem. V některých případech můžete pociťovat i krátkodobou bolest hlavy.

Všechny vedlejší účinky jsou dočasné a vymizí po 1-2 dnech.

Výhody a nevýhody 

 • balení na celý měsíc
 • široké možnosti užívání, stačí si najít vyhovující způsob
 • žádné přidané látky, bez lepku, bez cukru, bez laktózy
 • překvapení v balení: šejkr a knížka s recepty
 • pokud ji budete poctivě užívat, výsledky se dostaví
 • příjemná chuť v porovnání s užíváním superpotravin samostatně
 • nerozpustné částečky v šejkru, když jsem Blendeu míchala s vodou

Dodání objednávky

Blendea SUPERGREENS balení

Výrobek přišel v potištěné krabici, což považuji za plus. Dobrá reklama a lehká identifikace u kurýra.

Blendea SUPERGREENS balení

 Objednali jsme si 2 balení Blendea. Zabalená byla dobře, nic nebylo poškozené.

Blendea SUPERGREENS balení

Překvapil nás přibalený šejkr. Něco navíc vždy potěší 🙂 Co ještě bylo v balení, se dozvíte v našem videu.

Video

Zkušenosti uživatelů

Musím říct, že jsem tomu moc nevěřil, ale za test to stálo. Moje trávení se všeobecně o dost zlepšilo. Pravda je, že na chuť si člověk musí zvyknout, ale není to velký problém. Do ranního smoothie je to ideální společník."

Chutná mi. Pila jsem předtím jen samotný zelený ječmen a toto je o hodně lepší díky mátě. Piji nápoj cca 3 týdny. Určitě mám víc energie a zdá se mi, že mi méně padají vlasy. Předtím jsem jich ráno vyčesala o hodně víc. Objednala jsem Blendeu i rodičům. Otec si chválí úpravu vyprazdňování. Rodičům ale samotná nechutnala, tak si ji míchají s jablečným moštem, co máme doma, a jsou spokojení."

Jsem těžký alergik. Hnisání očí, ekzém, vyrážky, kýchání. Několik let užívání kortikoidů, antihistaminik a podobných léčiv. V poslední době jsem už z té chemie byl chronicky unavený. Vysadil jsem léky, kortikosteroidy jen na nejnutnější dávku. Vím, že na soudy je ještě brzy, ale po týdenním užívání nejsem vůbec unavený, mám zase chuť do života, v práci mám hodně energie a mám z toho opravdu radost. Přes léto jsem v pořádku, v zimě si vždy koupím Blendeu. Pokud by se mi zlepšila pokožka a alergie, budu velmi rád. Na to je ale potřeba dlouhodobé užívání. Chuť mi vůbec nevadí, ale úplně vybité baterky mám teď zase na 100 %, cítím se zase silný a plný energie."

Další reálné zkušenosti najdete na stránce e-shopu.


Blendea SUPERGREENS detoxikace

Naše hodnocení

Testování Blendey se věnovala naše redaktorka, která si nenechá ujít žádnou novinku, ale ani osvědčenou klasiku z oblasti zdravé výživy.


A co na Blendeu říká?


„Blendeu jsem testovala 2 měsíce, užívala jsem 2 balení. Dělala jsem si ji s vodou každé ráno a přidala jsem trošku citronu pro chuť. Předtím jsem byla zvyklá na intenzivní trávovou chuť ječmene, Blendea byla proto příjemným překvapením. Měla jsem problémy s tím, že jídlo mi v žaludku stálo a následovaly křeče. Asi po 2 týdnech pravidelného užívání se dostavilo zlepšení, nebyla jsem nafouknutá a žaludek bez problémů trávil.


Asi jako hodně žen, i mě trápí vypadávání vlasů a můj hřeben je každé ráno plný chumáčů vlasů. Po doužívání balení se však počet vypadnutých vlasů začal snižovat, což mě mile překvapilo.

Líbí se mi také, že když nemám chuť na nápoj míchaný s vodou, lžičku Blendey jsem nasypala do smoothie mixéru nebo do palačinkového těsta. Ke snídani je to skvělá možnost a vydržela jsem bez hladu celé dopoledne."

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 13. března 2019

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vystudovala Masmediální komunikaci a proto její práce v novinách, či psaní článků nejsou cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, minula by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Rada sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle.

Více článků od tohoto autora

20 chutných potravin s vysokým obsahem bílkovin

[…] si získala svou popularitu hlavně mezi fanoušky zdravé stravy a považuje se za tzv. superpotravinu. Je bohatá na vitamíny, minerály, vlákninu a antioxidanty a poskytuje mnoho dalších […]

Comments are closed