Recenze: GS Eladen PREMIUM pro krásné vlasy, nehty a pokožku

GS Eladen PREMIUM
 • 90 kapslí
 • pro krásné a zdravé vlasy, nehty a pokožku
 • cena od 450 Kč

Lámavé nehty, rozštěpené konečky vlasů nebo problémová pokožka nemusí znamenat jen estetický problém, i když samozřejmě na kráse a dobrém pocitu určitě nepřidají. Někdy ale mohou signalizovat i zdravotní problém, nějaké onemocnění a velmi často poukazují na nedostatek důležitých živin v těle.

Vitamíny, minerály a stopové prvky, které naše vlasy, nehty i pokožka potřebují, ale můžeme velmi snadno doplnit pomocí výživových doplňků speciálně určených pro vlasy, nehty a pleť. K takovým přípravkům patří i populární výživový doplněk GS Eladen PREMIUM, který jsme v uplynulých měsících testovali.

A jaké jsou výsledky? Dokáže tento výživový doplněk opravdu pomoci zlepšit stav nehtů, vlasů a pokožky? 

Dozvíte se v naší recenzi.

GS Eladen PREMIUM recenze zkušenosti

O produktu GS Eladen PREMIUM

GS Eladen PREMIUM je výživový doplněk pro krásné vlasy, pevné nehty a hedvábnou pleť. I když takovéto přípravky nejčastěji vyhledávají ženy, mohou jej klidně užívat i muži.

Výživový doplněk je vhodný pro každého, koho trápí oslabené, lámavé vlasy bez života se sklonem k vypadávání, také slabé, lámavé nehty a problémy s pokožkou.

Přípravek GS Eladen PREMIUM je vylepšený nástupce oblíbeného doplňku GS Eladen. Na  rozdíl od něj ale obsahuje dvakrát víc biotinu a metioninu. 


Účinky GS Eladen PREMIUM, které uvádí výrobce:

 • podpora a posílení kvality vlasů a nehtů,
 • prevence proti lámání, štěpení, ale i vypadávání vlasů,
 • podpora růstu vlasů a jejich obnova,
 • podpora pružnosti/vypínání pleti,
 • udržování sytosti barvy vlasů i pleti.

Přípravek patří pod společnost Green Swan Pharmaceuticals, která vznikla v roce 1997 ve Velké Británii, ale později se přesunula do Prahy. Ve svém portfoliu má mnoho výživových doplňků na různé zdravotní problémy.

GS Eladen PREMIUM recenze

 Přípravek pro krásné vlasy, nehty a pleť. 

GS Eladen PREMIUM účinky

Obsahuje originální Stron Methionin Formuli s olejem ze světlice barvířské. 

GS Eladen PREMIUM - složení

Složení přípravku GS Eladen PREMIUM tvoří kombinace rostlinných extraktů, aminokyselin a vitamínů a minerálů, které navzájem působí synergicky.


Biotin (300 μg v jedné kapsli)

Biotin, často označovaný i za vitamín krásy, přispívá ke krásné pokožce, k pevným nehtům i vlasům. Podporuje jejich růst, ochraňuje vlasy před předčasným šedivěním, působí i jako prevence ekzémů.

Metionin (300 mg v jedné kapsli)

Aminokyselina metionin je obsažena v keratinu, který je nezbytný pro krásné a zdravé nehty, vlasy i pokožku.

Extrakt z přesličky (50 mg v jedné kapsli)

Extrakt z přesličky má pozitivní vliv na mineralizaci nehtů a vlasů. Zároveň je také přirozeným zdrojem křemíku, který podporuje zdravý vzhled vlasů, nehtů a pokožky.

Olej ze světlice barvířské (470 mg v jedné kapsli)

Světlice barvířská představuje rostlinu bohatou na nenasycené mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu vlasů i vzhled pokožky.

Vitamíny skupiny B

Z vitamínů skupiny B má v Eladenu své zastoupení kyselina pantotenová, riboflavin, tiamin a vitamín B6.

Kyselina pantotenová (10 mg v jedné kapsli)

Kyselina pantotenová pomáhá udržovat zdravý vzhled pokožky, vlasů i nehtů. Její nedostatek v těle je velmi často provázen lámavými vlasy, ale například i rychlejším stárnutím kůže.

Riboflavin (1 mg v jedné kapsli)

Riboflavin neboli vitamín B2 plní v těle více důležitých funkcí, ale v přípravku GS Eladen PREMIUM je obsažen pro svůj příznivý vliv na vlasy, nehty a pokožku.

Tiamin (1 mg v jedné kapsli)

Vitamin B1 označovaný také jako tiamin je na tom podobně jako riboflavin. Tělo ho potřebuje jednak pro své správné fungování, ale i pro vzhled a zdraví nehtů, vlasů a pokožky.

Vitamín B6 (1 mg v jedné kapsli)

Vitamín B6 má vliv na látkovou přeměnu všech buněk nacházejících se v těle, včetně těch v nehtovém lůžku, ve vlasových koříncích i v pleti.

Zinek (3 mg v jedné kapsli)

Zinek je důležitý nejen pro zdravé svaly a klouby, ale i pro zdravé vlasy, nehty a pleť bez akné.

Měď (0,5 mg v jedné kapsli)

Měď pomáhá vlasům zachovat si co nejdelší přirozenou barvu. Účastní se také tvorby kožního pigmentu.

GS Eladen PREMIUM složení

Složení v sobě kombinuje aminokyseliny, vitamíny a minerály důležité pro vlasy, nehty a pleť. 

Dávkování

Užívání přípravku GS Eladen PREMIUM je velmi jednoduché, protože denní dávka je jedna kapsle. Tu je možné užít kdykoliv během dne, ideálně ale spolu s jídlem nebo bezprostředně po něm.

Jako nevýhodu vidíme větší kapsle, které je nutné užívat v celku. Pro dosažení žádoucích výsledků je potřeba doplněk užívat minimálně 3 měsíce.

Kdo může přípravek GS Eladen PREMIUM užívat?

 • děti již od 12 let
 • dospělé osoby

Pro koho přípravek GS Eladen PREMIUM není vhodný?

 • pro děti do 12 let
 • pro lidi s přecitlivělostí na některou složku

Pokud jste těhotná nebo kojíte, doporučujeme se o vhodnosti užívání tohoto přípravku poradit s lékařem.

GS Eladen PREMIUM kapsle

V jednom balení se nachází 90 kapslí.

GS Eladen PREMIUM velikost kapslí

Kapsle jsou o něco větší. 

Cena přípravku GS Eladen PREMIUM

Od užívání výživových doplňků na vlasy, nehty a pokožku často odrazuje jejich vysoká, někdy až přehnaná cena. To se však netýká výživového doplňku GS Eladen PREMIUM, který patří k těm cenově dostupnějším.

Jedno balení s obsahem 90 kapslí (60 + 30 zdarma) se momentálně prodává za sumu 450 Kč.

Při doporučeném dávkování jedna kapsle denně doplněk vydrží až 3 měsíce, což je přesně doba, kdy byste měli začít pozorovat jeho účinky.

GS Eladen PREMIUM dávkování

Přípravek je bez cukru, lepku i laktózy. 

Zkušenosti s výživovým doplňkem GS Eladen PREMIUM

Přípravek GS Eladen PREMIUM je poměrně oblíbeným výživovým doplňkem na vlasy, nehty a pokožku. Nabízí velmi dobré, kvalitní složení za přijatelnou cenu a účinky, jejichž dostavení se ale chvíli trvá. Stejně jako u jiných výživových doplňků na přírodní bázi.

Zkušenosti lidí ale dokazují, že se vyplatí počkat. Většina recenzí na přípravek GS Eladen PREMIUM, které najdete na internetu, je pozitivní. Některým ženám přípravek pomohl s vypadáváním vlasů po porodu, jiným zase celkově s kvalitou vlasů, ale i nehtů a pleti.

"Vlasy jsou pevnější a silnější, konečky se mi nelámou, nehty se mi také zpevnily." Ověřený zákazník, mojelekarna.cz

"Opravdu pomáhá." Ověřený zákazník, mojelekarna.cz

"Já mám zkušenosti s GS Eladen docela dobré. Brala jsem ho, když se mi lámaly vlasy, ale samozřejmě výsledek nepřišel za 2 ani 3 dny... Je potřeba ho užívat pravidelně a pak uvidíte, zda se dostavil nějaký výsledek. Samozřejmě je to tak, že každý si musí vyzkoušet, co mu pasuje. Ale mně nezpůsobil žádné problémy :)" Alex, forum.zdravie.sk

Já osobně mám s tímto výživovým doplňkem také velmi dobré zkušenosti. Jeho účinky jsem zpozorovala především na nehtech, které jsou viditelně silnější, na pohled krásnější a zdravější a nelámou se tak, jako kdysi.

GS Eladen PREMIUM - Výhody a nevýhody

Výhody

 • bohaté složení
 • dostupný bez lékařského předpisu
 • viditelné zlepšení kvality vlasů, nehtů a pokožky
 • vhodné i pro mladistvé od 12 let
 • velikost balení
 • přijatelná cena

Nevýhody

 • nutnost užívat dlouhodobě
 • velké kapsle
GS Eladen PREMIUM recenze

Celkové hodnocení GS Eladen PREMIUM

Na trhu najdete vitamínové přípravky na vlasy, nehty a pleť za desítky EUR, které sice mohou mít dobrý marketing a reklamu na každém rohu, ale jejich účinky nemusí být takové, jak byste si přáli.

A potom najdete i takové přípravky, o nichž není až tak slyšet a ani vás jejich koupě nezruinuje, ale jejich účinek zaručeně překvapí. Jedním z takových výživových doplňků na vlasy, nehty a pleť je i GS Eladen PREMIUM.

Tento vydařený přípravek doporučujeme každému, kdo chce zlepšit kvalitu svých vlasů, nehtů a pokožky a i díky tomu se cítit a vypadat lépe. 

TIP: Vyzkoušejte i další produkty od společnosti GS

GS Ginkgo - doplněk stravy na soustředěnost, podporu paměti, vitality a libida

GS Ostropestřec - podporuje zdraví a regeneraci jater

GS Condro Diamant - pro zdraví kloubů

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 9. ledna 2022

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: