Přípravek na úzkost, neklid a napětí GS Anxiolan – Recenze

GS Anxiolan
 • 30 tablet
 • pro duševní rovnováhu
 • cena od 130 Kč

Duševní zdraví bývá často podceňováno. Přitom se toho od něj tolik odvíjí. Ovlivňuje naše cítění, myšlení, ale i konání. Ovlivňuje naši schopnost zvládat stres, to, jak se rozhodujeme, nebo to, jak reagujeme na lidi.

Je nesmírně důležité i pro naše fyzické zdraví. Duševní nerovnováha totiž může negativně ovlivnit naše fyzické zdraví, protože působí na kvalitu spánku, ale i imunitní systém. Protože například taková somatizace - jev, který se objevuje během vytížení, stresu nebo při úzkostech - vyvolává u člověka fyzické projevy jako bolesti hlavy nebo trávicí problémy.

Ano, psychické zdraví je velmi úzce propojeno s tím fyzickým. A jak ho podpořit? Dopřejte si dostatek pohybu, ale i odpočinku, mluvte o svých pocitech, buďte v kontaktu, dělejte to, co máte rádi.

Obrátit se můžete i na přírodu, v níž se nachází množství bylinek příznivě ovlivňujících psychiku člověka, nebo zkusit volně prodejný přípravek vytvořený z extraktů bylin a vitamínů.

Takovým doplňkem je i GS Anxiolan, o němž se víc dočtete v naší dnešní recenzi. Povíme si, jaké má složení, pro koho je vhodný, a kdo by ho naopak neměl užívat, jaké má účinky a jaké jsou zkušenosti lidí, kteří tento výživový doplněk užívali.

GS-Anxiolan recenze zkušenosti

O produktu GS Anxiolan

GS Anxiolan je výživový doplněk určený pro duševní rovnováhu. Pomáhá při stresu, úzkostech, neklidu a napětí.

Jde o přípravek na přírodní bázi, který není vázaný na lékařský předpis, a proto ho dostanete i bez návštěvy lékaře. Je proto vhodnou volbou pro ty, kteří mají pocit, že je na ně toho jaksi moc, jsou nervózní, pod stresem, ale zároveň nejde o vážný stav, který by ovlivňoval jejich dennodenní fungování.

Léčba jakýchkoliv vážných psychických poruch totiž patří zásadně do rukou odborníka.

Účinky přípravku GS Anxiolan:

 • snižování napětí a nervozity,
 • lepší zvládání stresu,
 • zmírňuje úzkostné stavy,
 • uklidňuje mysl,
 • navodí klidný spánek. 
GS-Anxiolan účinky

GS Anxiolan uklidňuje, pomáhá lépe zvládat stres a navozuje psychickou pohodu. 

Složení přípravku GS Anxiolan a jeho účinky

Složení GS Anxiolan tvoří 4 účinné látky, a to kozlík lékařský, třezalka tečkovaná, hořčík a vitamín B6. Podíváme se teď na jednotlivé složky zvlášť.


Kozlík lékařský (50 mg v jedné kapsli)

Bylinka s názvem kozlík lékařský je často užívána při léčbě nespavosti, ale i při nervovém napětí způsobeném úzkostí.

K jejím účinkům patří zlepšení kvality spánku, zkrácení doby usínání, snižování, úzkosti, jako i projevů deprese, lepší zvládání stresu.

Kozlík si velmi dobře dokáže poradit i s návaly horka během menopauzy a dokonce pomáhá i při menstruačních bolestech.

V přípravku GS Anxiolan se nachází extrakt z kozlíku lékařského, a to v poměru 5:1.


Třezalka tečkovaná (10 mg v jedné kapsli)

Velmi častou složkou přírodních produktů pro duševní rovnováhu je i třezalka tečkovaná, která nechybí ani v doplňku GS Anxiolan.

Bývá označována i za přírodní antidepresivum, které pomáhá při změně nálad, uklidňuje, zlepšuje také kvalitu spánku.

Kromě toho je účinná při zánětech, má velmi dobré antivirové a antibiotické účinky, zlepšuje krevní oběh, posiluje cévy.

Nápomocná může být i v období menstruace a během menopauzy.

Výživový doplněk GS Anxiolan obsahuje extrakt z třezalky tečkované v poměru 15:1.


Hořčík (50 mg v jedné kapsli)

Hořčík, nazývaný také magnézium, je velmi důležitý pro lidské tělo, jelikož se podílí na správném fungování drtivé většiny buněk nacházejících se v organizmu. 

Z hlediska psychiky je také velmi důležitý. V náročném období s nadměrnou fyzickou, ale i psychickou zátěží stoupá potřeba a tedy i spotřeba tohoto významného minerálu. 


Vitamín B6 (1,6 mg v jedné kapsli)

Vitamín B6 je podstatný pro duševní rovnováhu. Má pozitivní vliv na nervovou soustavu, pomáhá lépe zvládat stres, uklidňuje a také přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání. 

složení GS-Anxiolan

V přípravku se nachází 4 účinné složky. 

GS Anxiolan - dávkování, kontraindikace a vedlejší účinky

GS Anxiolan se užívá v množství jedna až dvě tabletky denně, podle potřeby. V náročném období je možné užívat dvě tabletky denně a během klidnějších dní snížit dávku na jednu tabletu denně. Maximální denní dávku ale není dobré překračovat.

Tablety jsou malé a velmi snadno se polykají.

I přes své přírodní složení není výživový doplněk GS Anxiolan vhodný pro každého. Kdo by ho neměl užívat?

 • děti do 12 let
 • těhotné a kojící ženy
 • osoby s alergií na některou složku

GS Anxiolan a vedlejší účinky

Přípravek GS Anxiolan nemá v případě dodržení doporučeného dávkování žádné vedlejší účinky. Samozřejmě, nesmí ho užívat osoby, pro které není vhodný.

Může se GS Anxiolan užívat s jinými léky?

I když má třezalka tečkovaná mnoho příznivých účinků na organizmus, má i jednu nevýhodu, a tou je vliv na účinky jiných léků. Patří k nim především léky na snížení cholesterolu, antikoncepce nebo léky proti migréně.

GS-Anxiolan slození

GS Anxiolan je bez cukru, lepku i bez laktózy. 

GS-Anxiolan velikost tablet

Tabletky jsou malé a velmi snadno se užívají. 

Cena GS Anxiolan

Balení GS Anxiolan s obsahem 30 tablet aktuálně dostanete za příznivou cenu cca 130 Kč.

Při dávkování jedna tableta denně vám balení vydrží na jeden měsíc. Pokud ale budete užívat dvě tablety denně, balení vám vystačí jen na polovinu měsíce.

K dostání jsou i cenově zvýhodněná balení po 2 x 30 tablet za sumu 232 Kča balení 3 x 30 tablet za 310 Kč. 

GS-Anxiolan zkušenosti

V jednom balení se nachází 30 tablet. V nabídce jsou ale i cenově zvýhodněná balení. 

Recenze a zkušenosti s GS Anxiolan

GS Anxiolan je poměrně často vyhledávaný výživový doplněk, který má mnoho spokojených recenzí. Zkušenosti lidí, kteří přípravek užívali, poukazují na jeho velmi dobré uklidňující účinky.

Přípravek pomáhá při neklidu a úzkosti a je velmi nápomocný i při problémech se spánkem. I přes to ale během dne netlumí a nezpůsobuje ospalost.

Podle zkušeností má GS Anxiolan rychlý nástup účinků a jeho působení na psychiku můžeme pozorovat už v prvních týdnech užívání. S nespavostí si ale podle recenzí dokáže poradit téměř okamžitě. Navíc, ráno po probuzení nezpůsobuje žádné těžkosti a člověk nemá stav podobný "opici", jako to bývá u léků na spaní na předpis. 

"Při dlouhodobém užívání je vidět, že lék něco dělá... Člověk je klidnější a stresové situace zvládá snáz." Ověřený zákazník, Heureka.cz

"Třezalku užívám dlouho a jsem spokojená." Ověřený zákazník, Heureka.cz

"Pomáhá mi při nervozitě." Ověřený zákazník, Heureka.cz

"Doporučuji. Velmi nevtíravý přípravek: Nejste ospalí, nepůsobí nijak centrálně, netlumí reakce. Jen někam zmizí špatné myšlenky." Ověřený zákazník, Heureka.cz

"Pomáhá při mnoha obtížích: 
* problémy se spánkem (špatné usínání, časté buzení) - 1 tbl. před spaním a máte po problémech.
* neklid, úzkost - denně 1 tbl., kdykoli zklidní i na několik hodin, při dlouhodobém užívání fungují jako antidepresiva.
* různé obtíže způsobené stresem (žaludeční či střevní obtíže) - 1 tbl. při akutních obtížích a za chvilku je po všem. Nedám na ně dopustit." Ověřený zákazník, Heureka.cz

"Pokud očekávám nějaké stresové jednání, preventivně použiji produkt a stres se nekoná a jednání probíhá v klidu z mé strany." Ověřený zákazník, Heureka.cz

Mezi výhodami výživového doplňku GS Anxiolan je velmi často zmiňována i přijatelná cena nebo díky malým tabletám i jednoduché a pohodlné užívání.

Co se týká nevýhod, v recenzích od uživatelů přípravku nenajdete žádné. Za nás bychom ale ještě jednou chtěli poukázat na opatrnost při užívání preparátů s obsahem třezalky tečkované, která může ovlivnit účinky jiných léků.

Výhody a nevýhody GS Anxiolan

Výhody

 • přírodní složení
 • nenávykový
 • je možné užívat dlouhodobě
 • uklidňuje
 • pomoc při nespavosti
 • lepší zvládání stresu
 • velikost tablet
 • dobrá cena

Nevýhody

 • možné ovlivnění účinků jiných léků
GS-Anxiolan recenze

Celkové hodnocení

Výživový doplněk GS Anxiolan láká především svým přírodním složením, které tvoří extrakty z bylinek i vitamíny. Je k dostání bez lékařského předpisu, není tedy nutná návštěva lékaře, které se lidé s duševními problémy často vyhýbají.

Přípravek je vhodný pro lidi, kteří hůře zvládají stres, cítí úzkost a neklid, v důsledku čehož mají problémy se spánkem. Už jedna tableta denně dokáže zlepšit kvalitu spánku a pravidelné užívání přípravku pár týdnů zase zlepší duševní stav.

Doplněk je nenávykový a je možné ho užívat i dlouhodobě. Zpravidla nezpůsobuje žádné vedlejší účinky, ale pokud užíváte nějaké jiné léky, je potřeba se o vhodnosti užívání GS Anxiolan poradit se svým lékařem. Třezalka tečkovaná, která se nachází v přípravku Anxiolan, může totiž ovlivnit účinky jiných léků. 

Kromě toho ale doplněk samotný, jako i jeho užívání, nemá z našeho pohledu žádné nevýhody a můžeme ho jen a jen doporučit.

TIP: Vyzkoušejte i další produkty od společnosti GS

GS Eladen - pro krásné vlasy, nehty a pokožku

GS Ginkgo - zvyšuje soustředěnost, paměť a je to dokonalý doplněk pro studenty

GS Ostropestřec - užívání podporuje regeneraci jater

GS Condro Diamant - zlepšuje zdraví kloubní chrupavky

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 5 / 5. Počet hlasů: 5

 • 19. prosince 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: