Personalizované tabulky INSPIO – Recenze a zkušenosti

Personalizované tabulky INSPIO recenze a zkušenosti

Nevím, jak vy, ale já ráda dostávám, ale ještě raději dávám osobní dárky. Takové, na které když se podívám, s úsměvem na tváři si okamžitě vzpomenu, od koho jsem je dostala. Navíc, není lepší kombinace, než když se v samotném dárku zároveň i najdu. Zrcadlí mě jako osobnost, moje záliby nebo život. Tehdy vím, že daná osoba vybírala dárek přímo pro mě. A nic nepotěší víc.

Pokud jste se v těchto řádcích našli, rádi darujete osobní dárky, jen si prostě někdy nevíte rady s výběrem toho správného, mám pro vás zajímavý tip - personalizované tabulky od firmy INSPIO.

INSPIO personalizované tabulky recenze

Recenzi začnu trochu netradičně. Nedá mi totiž nezmínit fakt, že společnost INSPIO je slovenskou rodinnou firmou se dekoracemi, která na trhu funguje už více než 13 let. A takovéto kreativní lidi, kteří se nebojí vrhnout se do plnění vlastních snů a začít podnikat v tom, co je baví, já osobně velmi obdivuji.

Jak už jsem prozradila, jde o společnost, která se věnuje výrobě a prodeji různých dekorací, jako například tapety, nálepky, obrazy, šablony nebo tabulky. Moje neteř brzy oslaví první rok života, a proto jsem pro ni z INSPIA vybrala personalizovanou tabulku s údaji o jejím narození. V e-shopu však kromě takovéto první tabulky můžete najít také konkrétní tabulky k narozeninám, na které vám výrobci velmi rádi doplní aktuální údaje děťátka, co má v daném věku rádo, oblíbenou hračku a podobně. 

A jelikož se blíží i den, kdy mají svátek všechny mámy světa, rozhodla jsem se potěšit speciální tabulkou i tu svoji mamku. 

Poslední tabulka, která bude krášlit náš domov, je tabulka pro muže s milým vyznáním lásky. Ne, ten můj nebude mít žádný svátek. Často ale od něj dostávám květiny jen tak, dle jeho slov "Proto, že jsi," rozhodla jsem se tentokrát obdarovat také já jeho. Také proto, že je. 🙂

INSPIO zkušenosti

Zásilka z e-shopu INSPIO přišla ve velké krabici. 

Moje zkušenosti s personalizovanými tabulkami INSPIO

Tabulky dorazily ke mně domů v rekordně rychlém čase. I přesto, že firma vyrábí tabulky na základě požadavků zákazníků, odesílají je už do 24 hodin. Pokud tedy hledáte dárek na poslední chvíli, žádný problém.

Tabulky byly zabaleny v krabici, přičemž na ní nechybělo upozornění, že jde o křehké zboží. Po otevření krabice na mě čekaly tabulky pečlivě zabalené v bublinkové fólii.

A jak jsem s nimi byla spokojená?

INSPIO baleni

Tabulky byly zabaleny v bublinkové fólii.


Tabulka pro dítě s údaji o narození

Při objednávání tabulky si můžete vybrat pozadí, barvy i ilustrace podle vašich požadavků. 

Narození dítěte je bezpochyby jedna z největších a nejsilnějších událostí v životě každého člověka. Malé nemluvně, které přijde na svět po dlouhém očekávání, dokáže náš život změnit úplně od základů. Všimli jste si někdy, že první, na co se ptáme v souvislosti s narozením dítěte, je jeho jméno, hmotnost a výška? Tyto údaje jsou totiž to, co po narození děťátko charakterizuje, čím se jako rodiče či rodinní příslušníci chlubíme.

Tak proč si tyto údaje jednoduše nezvěčnit na památku v krásné tabulce? První tabulka dítěte INSPIO je na to ideální. 

První dojem

Tabulku jsem ještě ani nevybalila z bublinkové fólie a už jsem z ní byla doslova nadšená. Nádherné zpracování, přiměřená velikost a vzpomínka na krásnou chvíli - narození mé neteřinky.

Tabulka má rozměry 40x30 cm, jimiž se bude dostatečně vyjímat, ať už zavěšená na stěně, nebo vystavená někde na poličce. Je vyrobena z lehkého materiálu Dibond™, který je velmi pevný, odolný a, což je nejdůležitější, i zdravotně nezávadný, a tím pádem vhodný i do dětských pokojů. Jde o polyetylenovou desku obalenou v tenké vrstvě hliníku. Zkrátka materiál hodnotím jedničkou s hvězdičkou.

INSPIO tabulka pro dítě

Na tomto místě může být ilustrace nebo fotka díděte. 

Přesně podle představ

Na tabulce pro mou neteř se nachází jméno, datum a den narození, hmotnost, výška i místo narození. Ve spodní části je obrázek medvídka, kde ale může být klidně umístěna i fotka dítěte. Celkově máte při tvorbě tabulky široké možnosti přizpůsobit si ji tak, aby co nejvíc odpovídala vašim představám.

Vybrat si můžete hlavní text, tedy dcera, syn, vnučka... Potom uvedete jméno, den a datum narození, délku, váhu, hodinu i místo. Přizpůsobit si však můžete i celkový design - pozadí, ornamenty, barvy a ilustrační obrázek. Po tom, co si všechny tyto údaje v e-shopu jednoduše naklikáte v praktické tabulce, nakonec si ještě můžete zvolit, zda tabulku chcete s provázkem (na zavěšení) nebo bez.

Webová stránka e-shopu je intuitivní a přehledná, a tak je vytvoření objednávky rychlé a snadné.

INSPIO tabulka materiál

Tabulka je vyrobena z kvalitního, zdravotně nezávadného materiálu Dibond™.

Zkušenosti inspio tabulka pro díte

Tabulka má tloušťku 2 mm.

 Moje hodnocení

První tabulka pro děťátko INSPIO je krásným doplňkem do každého dětského pokoje. I když mi toho sice Lenka vzhledem ke svému věku ještě moc neřekne, tabulka se velmi líbila jejím rodičům, a to mi zatím stačí. Věřím, že až vyroste, všechny její zvědavé otázky o tom, kolik vážila a měřila při narození, zodpoví tato tabulka.

Tabulka má celkově velmi kvalitní provedení, je lehká, ale odolná a velmi pěkná. Plusem je pro mě i přijatelná cena 760 Kč, za kterou se tato tabulka prodává.

Myslím, že víc není třeba dodávat. Ode mě má tabulka 5 hvězdiček z pěti. 


Tabulka ke Dni matek INSPIO

Zpracování tabulky je velmi kvalitní, má pestré barvy, krásné ilustrace a dobrý potisk - prostě spokojenost.

Tabuľka ke dni matek zkušenosti

Při objednávání tabulky si můžete vybrat možnost se špagátem na zavěšení nebo bez. 

Druhá květnová neděle už tradičně patří všem maminkách na světě. Tu moji v tento svátek obvykle obdarovávám květinami nebo čokoládou. Tentokrát mám ale pro ni přichystané speciální překvapení - Tabulku s věnováním.

O tabulce

Také tato tabulka má stejně jako všechny ostatní INSPIO tabulky rozměry 40x30 cm. Pokud si zvolíte variantu se špagátem, je možné ji použít jako obraz. Bez špagátu je zase možné tabulku vystavit na jakékoliv místo. Já jsem zvolila variantu se špagátem. Pokud se i vy rozhodnete pro tuto možnost, na tabulce se budou nacházet dvě malé dírky, kterými je provlečený provázek na zavěšení.

Tabulka je také vyrobena z materiálu Dibond™, který je tou nejlepší volbou pro výrobu dekorací. Je odolná a lehká. Její celkové zpracování je velmi kvalitní, pestré barvy, krásné ilustrace a dobrý potisk - prostě spokojenost.

Na tabulce se nachází báseň "Naše máma", pocházející z pera autorky Márie Topoľské. Na spodní části se nachází text "Milujeme tě". Ten ale při koupi můžete zaměnit za tvar v jednotném čísle, tedy "Miluji tě." Co ale moje copywriterské srdce nemůže u této tabulky přehlédnout, je mezera navíc, která se dostala za první uvozovky v textu. Jde ale o estetickou chybičku, která padne do oka jen lidem zatíženým na náš jazyk a všechno, co k němu patří. 

Cena takovéto tabulky je 670 Kč, což za potěchu našich maminek rozhodně stojí.

Pokud pro vás nabízená básnička není to pravé, můžete si vybrat z dalších možností a dokonce můžete mít na tabulce i vlastní text a fotografii. 

Tabulka ke Dni matek INSPIO

I přesto, že tabulka má provázek na zavěšení, dá se i opřít. A takto se bude vyjímat. 🙂

 Moje hodnocení

Jelikož se Den matek teprve blíží, reakci mojí mamky vám nemůžu poskytnout. U nás ale do slova a do písmene platí "Jaká matka, taká Katka" (původně jsem se navíc měla i jmenovat Katka :D), máme stejný vkus, a tak jsem si jistá, že tabulka se mamce bude líbit. Miluje totiž všechno, čím si může zkrášlit a zútulnit interiér a exteriér domu.

I když je tabulka prvotně určená ke Dni matek, myslím si, že potěší na jakýkoliv svátek nebo jen tak, jako projev díku a úcty.

S tabulkou jsem velmi spokojená, ať už po stránce designu, provedení, barev tak icelkové kvality, i když se na ní našla chybička. I proto si ode mě vysloužila 4,5 hvězdičky z pěti.


INSPIO Tabulka pro muže s vyznáním

Tabulka má rozměr 40x30 cm. 

V současné době se jaksi nemůžu zbavit pocitu, že muži jsou nějak méně doceňovaní než ženy. Samozřejmě, ne, že bychom si to my ženy nezasloužily, to rozhodně ne, ale své uznání a dík si určitě zaslouží i mužské pohlaví.

My ženy máme svůj Mezinárodní den žen, který se po celém světě oslavuje ve velkém stylu, a také Den matek. Věděli jste ale, že existuje i Mezinárodní den mužů a Den otců? Že ne? No vidíte, přesně o tom mluvím.

Teď jen tak pro zajímavost. Mezinárodní den mužů se každoročně oslavuje 19. 11., a to od roku 1999. Den otců zase připadá každý rok na třetí červnovou neděli. Nezapomeňte na tato data, pokud si to vaši muži zaslouží, a klidně je potěšte například i takovouto tabulkou.

Já jsem se své polovičce rozhodla darovat tabulku s vyznáním lásky jen tak - z lásky. 🙂

INSPIO tabulky dekorace

S tímto barevným provedením tabulka skvěle zapadne do jakéhokoliv prostoru. 

S možností podpisu

Stejně jako předchozí dvě tabulky, i tato je podle mě velmi vydařeným kouskem. Pokud bych ze všech tří měla vybrat jednu nejhezčí, asi by to byla právě tato. Nevím, jestli je to nádhernými ilustracemi, hrou barev nebo krásným textem či zkrátka svým určením - pro mého životního partnera. Ať už je důvod jakýkoliv, ani na této tabulce prostě nevidím žádný mínus.

Je pevná, lehká, má krásné pestré barvy, bezchybný potisk. Na spodní část tabulky si můžete nechat na přání vytisknout i jméno své lásky, čímž se z tabulky stane výjimečný a nezaměnitelný personalizovaný dárek. V případě, že vám toto barevné provedení nevyhovuje, na výběr máte z více možností.

Na této tabulce se na rozdíl od předchozích dvou nachází v levé spodní části logo firmy. Popravdě, vůbec nijak mi tam nepřekáží a také by mi nevadilo, kdyby se logo nacházelo na všech tabulkách. Návštěvě bychom tak nemuseli vysvětlovat, odkud máme tak krásné tabulky, jen je nasměrovat na logo. 🙂

INSPIO tabulka dárek pro muže

Tady se může nacházet i jméno vašeho partnera. 

INSPIO dekorace

V levé spodní části je uvedeno logo firmy INSPIO.

 Moje hodnocení

Tabulka pro muže s vyznáním a s možností podpisu je jedinečným dárkem, který zaručeně překvapí, je kvalitně vyhotovená, má poutavé barevné provedení i text, který potěší každé mužské srdce.

I přes, podle mě, dokonalou barevnou kombinaci, v níž je tato tabulka vyhotovená, si můžete při její koupi vybrat z více barevných provedení, s provázkem na zavěšení, nebo bez.

V e-shopu INSPIO se prodává za sumu 760 Kč, což je podle mě přiměřená cena. Na této krásné tabulce jsem nenašla žádnou nevýhodu, a tak má ode mě 5 hvězdiček.

Prohlédněte si všechny tabulky v našem videu

Praktický stojan

Na to, že v balení se nachází i stojan, jsem přišla úplnou náhodou, když jsem převrátila krabici na druhou stranu. Neváhala jsem a rychle jsem ho poskládala podle návodu. Za mě velmi praktická záležitost.

balení INSPIO

Na zadní straně krabice se nachází praktický stojan na tabulku, který se dá snadno poskládat podle návodu. 

Tabulky INSPIO zkušenosti

Tabulku stačí jen položit na stojan. 

INSPIO stojan na tabulku

A takto stojan drží tabulku. 

A ještě moje rada na závěr. Nezapomeňte na to, že mnohem důležitější než samotný dárek, který darujete, je způsob, jakým ho dáváte. Každý dárek musí být v první řadě věnovaný od srdce. Jen tak může upřímně potěšit.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

  • 14. května 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: