Otestovali jsme spalovač tuků Nero – opravdu funguje? – Recenze a zkušenosti

nero spalovač tuků
 • spalovač tuků
 • 120 kapslí v balení
 • zrychluje metabolizmus
 • působí jako zdroj energie
 • cena od 400 Kč

Já, jako velmi aktivní, neustále sportující člověk, navíc žena, často řeším nejen zdravotní stránku sportu. ale i to, jak vypadám a jak se ve svém těle cítím. Miluji sice crossfit, běh a jógu, ale na druhé straně i dobré a kvalitní jídlo. Ne vždy se mi daří držet se jednoduché rovnice - abys nepřibral, musíš spálit tolik energie, kolik jsi jí přijal. Někdy prostě jím o něco víc. A potom klasicky řeším, že jsem trochu přibrala, a že to chci hned shodit. 

Rozhodla jsem se proto vyzkoušet spalovač tuků Nero. Je mi jasné, že když budu jíst víc než cvičit, účinek bude nulový. Avšak věřím, že při vhodné dávce sportu a zdravém jídelníčku by mohl být výsledek víc než uspokojivý.

recenze spalovače tuků Nero

Nero je komplexní spalovač tuků, jehož složky jsou precizně navrženy tak, aby zničily nadbytečné tukové buňky. Jeho vzorec synergicky působících látek prý posouvá spalování tuků na úplně novou úroveň. Kromě toho, že má rychlý nástup účinku ve spalování tuků, jeho koncentrované složky kontrolují i chuť k jídlu, zlepšují funkci metabolizmu a poskytují stálou energii, což vám umožní efektivněji spalovat kalorie.

Zelená káva je velmi populární v oblasti shazování nadbytečných kilogramů a zrychlování metabolizmu. Studie tvrdí, že díky kofeinu, který podporuje spalování tuků a dodává energii, pozitivně ovlivňuje i soustředění a mentální fokus během tvrdého tréningu. 

Obsahuje také L-karnitin, který má vliv na oxidaci mastných kyselin a jejich použití jako efektivní zdroj energie.

Spalovač tuků Nero má začít pracovat už v průběhu několika minut od užití a prý budeme spalování tuků cítit!

  Účinek: 8 / 10

Nero Fat Burner jsem začala užívat podle návodu. Tedy 2 kapsle ráno nalačno a 2 kapsle před hlavním jídlem. Mým hlavním jídlem je oběd. Navíc jsem si nechtěla dávat kofeinem nabitý spalovač večer před spaním. To by asi nebyla nejvhodnější volba.

Téměř každé odpoledne chodívám buď na crossfitový tréning, nebo běhat. Jednoznačně musím souhlasit, že jsem měla při užívání spalovače mnohem víc energie. 

Ale na druhé straně také musím říct, že jsem se mnohem víc potila. Horší je, že nejen při tréninzích, ale celkově.

Spalovač slibuje nižší chuť k jídlu - a to můžu potvrdit i já. Neměla jsem chuť zbytečně mlsat.

Asi po 2 týdnech jsem na sobě zaregistrovala, že se cítím lépe, štíhleji. Nevím, kolik má na tom zásluhu právě Nero Fat Burner, a kolik poctivé dodržování stravy a cvičení. Nemám doma osobní váhu už několik let, takže nevím, jaký je rozdíl v kilogramech. Ale na oblečení jsem si všimla, že kalhoty mi sednou mnohem lépe. A také, že mám ploché břicho a lepší pocit ze sebe.

spalovač tuků nero

   Složení: 7 / 10

Spalovač tuků Nero obsahuje: Zelená káva (Coffea arabica) extrakt (standardizovaný na 32 % kyseliny chlorogenové), kapsle (želatina), kofein bezvodý, L-karnitin, maltodextrin, zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt, maca kořen (Lepidium meyenii) extrakt, bromelain, bílý čaj (Camellia sinensis) extrakt, černý čaj (Camellia sinensis) extrakt, chitosan (z krevet), kyselina alfa-lipoová, protihrudkující látka (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý).

Nero se neskrývá za patentované směsi, ale má jasné a transparentní složení uvedené na etiketě. Obsahuje hodně kofeinu, proto může některým lidem způsobovat problémy se spánkem. Hlavně, když se zapomenete a dáte si kromě spalovače i svou denní dávku kávy nebo čaje. Já jsem také například zaregistrovala mírně zvýšené bušení srdce.

složení spalovače tuků nero je transparentní

   Dávkování: 7 / 10

Užívejte 2 kapsle ráno a 2 kapsle před hlavním jídlem. 

Kapsle jsou trochu velké a bylo pro mě nekomfortní zapíjet denně 4.

kapsle spalovače nero jsou trochu velké

  Cena: 9 / 10

Za 120 kapslové balení, které vám při pravidelném užívání vystačí na 30 dní, zaplatíte 400 Kč. Myslím si, že při efektu, který Nero má, se to rozhodně velmi vyplatí.

Výhody a nevýhody

Líbí se nám

 • efektivní spalování tuků
 • zrychlení metabolizmu
 • zvýšení hladiny energie
 • příznivá cena
 • transparentní složení
 • rychlý nástup účinku

Nelíbí se nám

 • velké množství kofeinu, což se může projevit nespavostí nebo bušením srdce
 • velké kapsle
 • výraznější pocení
Nero Fat Burner

  Můj celkový dojem a výsledek: 8 / 10

Vyzkoušela jsem už různé tabletky, nápoje s obsahem L-karnitinu. Nikdy jsem ale nezaznamenala takový účinek, jako u spalovače Nero. Výrobek slibuje úbytek tukových buněk, zvýšení hladiny energie, nastartování metabolizmu. Já jsem všechny zmíněné účinky na sobě zpozorovala. Samozřejmě ne jen tak, zadarmo. 4-5x do týdne sportuji, snažím se dodržovat zdravý jídelníček, jíst hodně zeleniny, ovoce, ale také odpočívat a dopřát tělu potřebný relax.

Kromě úbytku centimetrů jsem si ale všimla i zvýšeného pocení, až přímo návalů tepla. A jemného bušení srdce.

Spalovač hodnotím velmi dobře, určitě bych ho doporučila. Minimálně jako příjemné "nakopnutí" do hubnutí a formování postavy. 🙂

NÁŠ TIP: Využijte slevu 50% na doplněk stravy Reduxin Forte od Naturamed. Nabídka je omezena do vyprodání zásob.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 1. srpna 2020

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vystudovala Masmediální komunikaci a proto její práce v novinách, či psaní článků nejsou cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, minula by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Rada sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle.

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 1 comments
20 chutných potravin s vysokým obsahem bílkovin | Kombo.cz

[…] být dokonce účinné při redukci hmotnosti. Vyvarovat by se jich měli lidé s alergií na […]

Reply

Leave a Reply: