Tablety Reduxin Naturamed pro snadnější redukci hmotnosti

Reduxin FORTE
 • výživový doplněk na podporu hubnutí
 • 1 + 1 balení zdarma
 • 1996 Kč 998 Kč

Cesta k vysněné postavě je někdy velmi náročná, obvykle zahrnuje hodiny dřiny ve fitku, týdny odpírání si oblíbených jídel, počítání kalorií a mnoho stresu. A když se k tomu přidá pomalu klesající ručička na váze, pomalu vás opustí i motivace. A právě proto mnoho lidí proces hubnutí nedokončí, případně si nedokážou udržet svoji novou váhu a přichází jo-jo efekt. 

Shazování kil však nemusí být tak zdlouhavé. Místo drastických diet stačí dodržovat několik základních pravidel, nastavit si režim a na pomoc si přizvat i účinné doplňky stravy. Zvolíme-li je správně, pomohou nastartovat metabolismus a urychlit spalování tuků. Mezi takové přípravky patří také Reduxin.

Jeho účinky jsme sami vyzkoušeli a své postřehy shrneme v následující recenzi.

reduxin tablety na hubnutí

Jak rychle zhubnout pár kilo?

Jak zhubnout během měsíce do plavek, do svatebních šatů či z jiného důvodu? Tuto otázku si kladou miliony žen (i mužů) po celém světě. Přitom se obvykle stačí podívat na své návyky a rapidně je změnit.


Nevynechávejte pohyb

Není třeba, abyste každý den strávili dvě hodiny ve fitku. Stačí, když výtah vyměníte za schody. Místo jízdy autem raději zvolte svižnou procházku, nebo vytáhněte kolo.

Pohyb je totiž nejúčinnější zbraní proti jo-jo efektu. Pomůže také s nastartováním metabolismu, udržováním optimální váhy a s celkovým fyzickým zdravím i psychickou pohodou. 


Pozor na tuky

Omezte smažené potraviny a dejte si raději jídlo vařené či upravené v páře. Tuky se ale neskrývají pouze ve smažených pokrmech. Všechny přírodní tuky (rostlinné i živočišné) jsou zdravé.

Nicméně při hubnutí se snažte živočišné tuky omezit a nahraďte je raději těmi rostlinnými. Najdete je třeba v avokádu, oříšcích a semínkách.

NÁŠ TIP: Nemáte vyřešený jídelníček? Není čas nebo chuť vařit? Podívejte se na krabičkovou dietu s rozvozem po Praze - Nutricbistro.


Omezte sůl

V dnešní době se nachází sůl naprosto ve všech průmyslově zpracovaných jídlech. Vyzkoušejte raději bylinky nebo česnek a jídla si nepřisolujte.

Nadmíra soli nejenže způsobuje zadržování vody v těle, ale slaná chuť také otupuje chuťové pohárky. To má na svědomí, že vám zdravé jídlo bez velkého množství solí a dochucovadel "nechutná".


Dodržujte pitný režim

Není nutné, abyste denně vypili 3 litry čisté vody. Každé tělo potřebuje jiné množství tekutin v závislosti na tom, kolik sníte ovoce a zeleniny, nebo třeba polévek.

Tekutiny pouze z jídla vám ale stačit nebudou. Pokud máte přes den problém pít, zkuste si alespoň hned ráno dát sklenici vody s citronem. Přes den popíjejte třeba bylinkový čaj.


Vyhněte se těmto potravinám

Při redukci váhy je nutné vyřadit ze svého jídelníčku některé oblíbené potraviny a nápoje. Jsou to hlavně slazené a perlivé limonády. Dále byste měli vyřadit také uzeniny, libová šunka s vysokým podílem masa je však vhodná.

Při nakupování potravin si pozorně čtěte složení a vyhněte se potravinám, které obsahují rafinované cukry a náhradní sladidla ve zvýšeném množství.

Samozřejmostí je také vyhnout se všem smaženým a průmyslově vyráběným polotovarům.

V neposlední řadě omezte alkohol. Alkoholické nápoje obsahují mnoho skrytých kalorií a dehydratují vaše tělo.

Hubnutí ve vyšším věku

S přibývajícím věkem je zvýšení tělesné hmotnosti přirozené - metabolismus se zpomaluje, dochází k hormonálním změnám (nejlépe je to vidět u žen v klimakteriu).

V tomto období života není úplně snadné hubnout podle výše uvedených doporučení, protože tělo už zkrátka funguje pomaleji a hmotnost je ovlivněna i dalšími faktory jako je zdravotní stav a podobně. A právě proto jsou ideálními tabletami na hubnutí po 40 ty s obsahem glukomananu neboli konjaku. Díky nižšímu příjmu kalorií jsou kila dolů snadněji. 

Příptavek na hubnutí Naturamed
Naturamed reduxin forte tablety

Účinky přípravku Reduxin - jak funguje?

Reduxin funguje na základě role určitých prvků v našem organismu. Obsahuje totiž složky, které se podílejí nejen na redukci váhy, ale také na snížení chuti k jídlu a normálním stavu metabolismu

Hlavní účinnou složkou těchto tablet na spalování tuku je glukomanan. Jedná se o přírodní látku - konkrétní druh vlákniny. Glukomanan je obsažen v hlízách rostliny s názvem zmijovec indický.

V organismu se mimo jiné chová jako jakési “plnidlo žaludku”. Díky jeho vysoké schopnosti vstřebávat vodu v žaludku vytváří hmotu gelové konzistence, která se postará o pocit sytosti

Mezi další důležité složky patří například chrom, jenž stojí za optimální hladinou glukózy v krvi či správném poměru makroživin v těle, nebo vitamíny B3 a B12 důležité pro normální funkci metabolismu.

Výhody

 • čistě přírodní složení - obsažené látky jsou tělu vlastní a nijak ho nezatěžují
 • snížení chuti k jídlu bez pocitu hladu
 • při nákupu přes oficiálního distributora NaturaMed Pharmaceutical lze získat 1+1 balení zdarma

Nevýhody

 • poměrně dost vysoká cena oproti konkurenčním výrobkům se stejnou účinnou látkou, které lze zakoupit v lékárnách (pokud není akce 1+1)

Orientační cena

998 Kč

Hodnocení

Kdo může Reduxin užívat a kdo by se mu měl vyhnout?

Díky poměrně jednoduchému složení, které zahrnuje pouze látky přírodního původu, které se mohou nacházet v běžné stravě, může produkt užívat téměř kdokoliv.

Samozřejmě že těhotné ženy by se měly Reduxinu vyvarovat (v těhotenství také celkově hubnutí) a kojící matky po porodu by se měly raději poradit se svým lékařem, než užijí jakýkoliv lékařský preparát či doplněk stravy. Reduxin je určen pouze pro dospělé osoby. 

Dávkování tablet na hubnutí

Užívání je obdobné jako u jiných doplňků stravy - jednu dávku tvoří 2 tablety, přičemž denně se doporučuje užít 3 dávky, celkem tedy 6 tablet

Reduxin spolkněte minimálně 30 minut před větším jídlem a zapijte ho velkou sklenicí vody. Je nutné do žaludku dostat alespoň 400 ml tekutiny, aby ji mohl konjac v tabletách absorbovat a částečně tak zaplnit žaludek. 

Složení produktu Reduxin.cz

Tablety obsahují celkem 5 složek:

 • glukomannan - jedná se o hlavní účinnou látku, zvanou také jako konjac. Ta je v současnosti velkým hitem nejen ve fitness světě, ale také v tom kosmetickém, kdy se z konjaku vyrábí houbičky na čištění pleti, které skvěle absorbují vodu. A tuto vlastnost využijete i při hubnutí - požitý glukomanan, který zapijete dostatečným množstvím tekutiny, nabobtná a zajistí tak pocit sytosti.
 • vitamín B3 - vybrané vitamíny z B-komplexu se postarají o správnou funkci metabolismu
 • vitamín B6
 • vitamín B12
 • chrom - tento prvek v těle reguluje hladinu cukru v krvi a snižuje tak chuť na sladké
reduxin forte přírodní složení

Kompletní složení přípravku Reduxin Forte 

Účinná látka

v 6 kapslích (denní dávka)

Glukomannan (Amorphophallus konjac) rozpustná vláknina

3 000 mg

Nikotinamid (niacin, vitamín B3)

16 mg (100 % RHP*)

Chrom (chlorid chromitý)

40 μg (100 % RHP)

Pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6)

1,4 mg (100 % RHP)

Methylkobalamin (vitamin B12)

2,5 μg (100 % RHP)

* RHP = Referenční hodnota příjmu

Dostupné recenze Naturamed a Reduxin.cz

Při hlubším bádání na internetu jsme se dozvěděli, že firma NaturaMed nemá mezi zákazníky příliš dobré renomé. To však není spojeno s kvalitou jejich produktů, která je v normě, ale spíše s jejich službami a přístupem. Před objednáním produktů je tedy nasnadě se začíst do obchodních podmínek a vědět, k čemu se nákupem zavazujete. 

Co se týče nezávislých recenzí na přípravek Reduxin, ty jsou prakticky nedohledatelné. Jediné, k čemu se na internetu můžete dopídit, je řádka anonymních recenzí na nákupním portálu Heureka. V tomto případě tedy budeme v závěrečném hodnocení vycházet pouze z osobní zkušenosti.

Závěrečné hodnocení

Při vidině štíhlé a vysněné postavy se necháme poměrně snadno zmanipulovat a bezhlavě užíváme preparáty, které mohou zatěžovat játra, ledviny či jinak škodit vašemu zdraví.

To u přípravku Reduxin Forte naštěstí nehrozí. Ve složení najdeme pouze to, co distributor popisuje, žádné další přídatné látky. Tuto skutečnost rozhodně považujeme za velké plus, stejně jako fakt, že přípravek na tomto principu zkrátka funguje - konjac v žaludku nabobtná a nevejde se do něj tolik jídla. Navíc se nedostavuje chuť na sladké ani takzvané “vlčí hlady”.

Na druhou stranu tady máme velmi vysokou cenu oproti výrobkům od konkurence se stejnou účinnou látkou. To se dá částečně kompenzovat “výhodným nákupem 1+1 zdarma.”

Další produkty Naturamed:

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 4.7 / 5. Počet hlasů: 3

 • 5. září 2022

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora