Eveline Slim Extreme 4D – sérum proti celulitidě: Recenze a zkušenosti

Eveline anticelulitidový sérum
 • liftingové sérum proti celulitidě
 • 250 ml 
 • redukuje celulitidu a vyhlazuje pokožku 
 • zvyšuje pružnost pokožky
 • cena od 193 Kč

Celulitida. Toto slovo nejen zná, ale také jí trpí v průměru 85 % žen. Nevzhledná pomerančová kůže se projevuje především na zadku, stehnech, ale i na břiše nebo rukách. Nedělá rozdíly mezi štíhlými a plnými tvary. Je jedno, kolik je vám let a nevyhýbá se dokonce ani supermodelkám.

Trpí jí ženy, u mužů se téměř nevyskytuje, protože jsou za ni zodpovědné ženské hormony. Když se k nim přidá nesprávná životospráva, nedostatečná fyzická aktivita, genetika a alkohol nebo cigarety, těžko se jí zbavíme.

Na trhu existuje mnoho anticelulitidních přípravků, ošetření, zákroků. Protože jsem se jí nevyhnula ani já, rozhodla jsem se vyzkoušet nejméně invazivní metodu - anticelulitidní liftingové sérum Slim Extreme 4D od značky Eveline Cosmetics. 

Pojďte se s námi podívat, zda se jeho koupě vyplatí, nebo jsou to zbytečně vyhozené peníze.

anticelulitidový sérum

Eveline Slim Extreme 4D slibuje zmírnění příznaků celulitidy a zamezení tvorby další. Pokožka má vypadat pevně, hladce a pružně. Sérum je inspirované presoterapií, léčbou estetické medicíny, která zlepšuje prokrvení pokožky. Zmenšuje otok, který často provází celulitidu, a zlepšuje odtok lymfy a tím odstraňování toxinů z těla.

Sérum má chladivý efekt a prodáva se v 250ml balení.

  Používání

Domácí ruční masáží můžete částečně dosáhnout účinků lymfodrenáže, která aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému. Masírováním problémových partií stimulujete metabolizmus podkožních tukových buněk. Zkuste například zavřít ruku v pěst a přejíždět s ní po kůži shora dolů a naopak, dokud kůže nezčervená. Nebo zkoušejte pokožku masírovat bříšky prstů krouživými pohyby a potom kůži jemně štípat. 

Celulitidou postiženým partiím se podle návodu na krému věnujte 2x denně, krouživými pohyby ho naneste na pokožku. 

Sérum se rozetře velmi příjemně, vstřebává se téměř okamžitě, nezanechává na kůži mastné skvrny. Natírala jsem se po dobu 3 týdnů, ale musím se přiznat, že občas jsem zapomněla a sérum jsem si aplikovala jen jednou denně.

Používání Eveline liftingového séra

   Složení 

Slim Extreme 4D obsahuje tyto aktivní složky:

 • PRO-SVELTYL® - látka bohatá na flavonoly z lotosu snižuje ukládání tuku, zabraňuje zánětu tkání a zachovává vláknitou architekturu pokožky. Působí jako silné činidlo proti celulitidě, které zlepšuje funkčnost tukových tkání. Používá se v kosmetických přípravcích na snižování tělesné hmotnosti.
 • TRIPLE koncentrovaný kofein - urychluje metabolizmus tuků. Koriguje také viditelné známky celulitidy, jako jsou nerovnosti pokožky, otoky a ztráta elasticity.
 • Centella asiatica (pupečník asijský) + výtažek z břečťanu - modelují postavu, zabraňují zplihlému vzhledu pokožky. Zpevňují problémové  partie těla. Zvýšením průtoku krve dodávají antioxidanty, snižují zánět a působí jako diuretikum.
 • Kolagen + elastin - podporují pokožku, zlepšují její pevnost a pružnost.
 • Laminaria a minerály z termálních vod hydratují, redukují proces stárnutí a zjemňují pokožku.

Složení Slim extreme 4D

   Konzistence a vůně: 9 / 10

Sérum má hutnou krémovou konzistenci, bílou barvu. Roztírá se velmi lehce, vstřebává se téměř okamžitě. Nezanechává mastné fleky, pokožka je po něm velmi jemná na dotek. Voní velmi nenásilně a příjemně mentolově.

Slim Extreme 4D

  Účinek: 2 / 10

Výrobek slibuje vyhlazení nerovného povrchu pokožky, odstranění toxinů z těla, modelování postavy i zamezení tvorby další celulitidy. Nejsem ale naivní a neočekávala jsem magické účinky na základě používání krému. Pravidelně sportuji a snažím se dodržovat zdravý životní styl, a tak jsem doufala, že mi Slim Extreme 4D aspoň částečně pomůže. Po 3 týdnech používání ale nepozoruji žádnou změnu. Celulitidu mám v původním stavu. Po nanesení krému mám ale příjemný film na pokožce a na dotek pocit jemnosti. Pokožka je prokrvená. Sérum má chladivý efekt, a tak máte pocit, "že opravdu něco dělá". Já ale účinek hodnotím téměř nulově. Musím ale podotknout, že mám celulitidu asi ve 2. stádiu, což je viditelné na pohled. Možná dámám s nižším stupněm celulitidy, kterým se pomerančová kůže objeví jen při stisku, pomůže viditelněji.

anticelulitidový sérum

  Cena: 7 / 10

Za 250 ml balení zaplatíte od 193 Kčcož je velmi příznivá cena. Na trhu najdete krémy a přípravky s několikanásobně vyšší cenou. Otázkou však je, zda vám Slim Extreme 4D pomůže, i když stojí poměrně málo.

Výhody a nevýhody

 • zpevňuje a vyhlazuje pokožku
 • příjemná konzistence a vůně
 • příznivá cena
 • chladivý efekt
 • pokožka po aplikaci jemná na dotek
 • účinek téměř neviditelný
 • celulitidu nezredukoval
 • pružnost pokožky nezvýšil
Eveline cosmetics serum

  Můj celkový dojem a výsledek: 4 / 10

Jako žena o sebe velmi ráda pečuji, hodně cvičím, zdravě se stravuji. Jelikož mě trápí celulitida, s níž léta bojuji, ráda zkouším různé kosmetické přípravky a ošetření. Liftingové sérum Slim Extreme 4D od Eveline Cosmetics však moje očekávání nesplnilo. Všeobecně nepředpokládám, že nějaký krém dokáže úplně zredukovat celulitidu. Mírné zlepšení ale možná může způsobit. Po aplikaci tohoto séra je pokožka prokrvená, má chladivý efekt a je na pocit velmi jemná. Příznaky celulitidy se však nezmírnily. Je ale možné, že by výrazněji pomohlo ženám s velmi nízkým stupněm pomerančové kůže. Já bych si výrobek už nekoupila ani přes jeho dost nízkou cenu.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 25. listopadu 2021

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vystudovala Masmediální komunikaci a proto její práce v novinách, či psaní článků nejsou cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, minula by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Rada sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle.

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: