Recenze: proteinová dieta myKeto

myketo recenze - proteinová dieta

Mnoho lidí hledá způsoby, jak zhubnout přebytečné kilogramy. Často se uchýlí ke koupi "zázračných tablet" na hubnutí, u kterých jsou účinky poněkud sporné, a cena dosahuje astronomických výšin. 

K úspěšnému hubnutí vedou 2 kroky. Buď můžete začít cvičit a tukové zásoby spálit nebo změnit jídelníček. V nejlepším případě tyto 2 kroky budete dodržovat současně.

V této recenzi se zaměříme na proteinovou dietu myKeto a jejich balíčky určené k redukci hmotnosti.

Jak funguje proteinová dieta?

Princip proteinové diety (keto diety, ketogenní diety) spočívá v omezení příjmu sacharidů na minimum. Díky tomuto procesu se tělo dostane do stavu tzv. ketózy

Lidské tělo potřebuje k fungování sacharidy, tuky a bílkoviny. Ze sacharidů získává potřebnou energii ke všemu, co děláme. Pokud sacharidy a tuky omezíte, tělo si musí najít nový zdroj energie. A tím jsou právě tukové zásoby, kterých se chcete zbavit.

Výhoda diety spočívá v tom, že k hubnutí stačí pouze změnit jídelníček na keto potraviny (potraviny bohaté na bílkoviny s minimálním obsahem sacharidů) a už hubnete.

Samozřejmě pokud budete mít dostatek energie na sport, běžte do toho. Hubnutí urychlíte a díky vyplaveným endorfinům budete mít i příjemnější den.


Jaký si vybrat vhodný myKeto balíček?

Před nákupem proteinové diety myKeto si musíte ujasnit, jaký máte cíl.

 Podle toho si objednáte svůj balíček, který bude obsahovat proteinové potraviny na určitou dobu.


Obecně platí, že dietní plán SOFT je pro osoby s lehkou nadváhou. Pokud se trápíte se střední, vyšší nebo velmi vysokou nadváhu, běžte do plánu MEDIUM a MAXI.

Podíváme se, co jednotlivé balíčky obsahují za potraviny.

myketo dietní plán

Dietní plán SOFT je vhodný pro osoby s mírnou nadváhou. Dietu budete držet po dobu 4 týdnů a za tu dobu můžete očekávat úbytek hmotnosti o 2 až 4 kilogramy (záleží na nadváze a metabolismu).

Balíček obsahuje celkem 98 proteinových jídel, která jsou rozdělená do 4 fází.

 • 1. fáze (5x denně proteinové jídlo myKeto)
 • 2. fáze (4x denně proteinové jídlo myKeto + oběd, složený z masa nebo tofu a zeleniny)
 • 3. fáze (3x denně proteinové jídlo myKeto + oběd a večeře složená z masa nebo jiné bílkovinné potraviny (tofu, vejce, vhodné sýry)
 • 4. fáze (2x denně proteinové koktejly myKeto)

Celkem: 98 jídel, mix nejlepších příchutí. K objednávce dostanete zdarma také hezký šejkr na proteinové nápoje.

Na startu proteinové diety budete konzumovat pouze jídla od myKeto. Proč to tak musí být? Tělo se musí přizpůsobit a dostat do stavu ketózy. Potraviny jsou proto upraveny, aby byl obsah sacharidů, co možná nejnižší.

V dalších fázích (týdnech) se dieta uvolňuje a vy si můžete dopřát i svoje jídlo. Vašim nejlepším kamarádem bude hlavně zelenina, která má málo kalorií a hodí se do diety. Kompletní návod toho, co můžete, najdete na webových stránkách výrobce.

myketo medium balíček

Dietní keto balíček MEDIUM je vhodný pro osoby se střední nadváhou. Dieta se drží 9 týdnů, ale poslední 3 týdny se označují jako udržovací fáze.

Na myKeto.cz najdete seznam povolených potravin, které si v tomto období můžete dopřát bez výčitek.

Balíček obsahuje celkem 210 proteinových jídel, která jsou rozdělená do 4 fází.

 • 1. fáze (5x denně proteinové jídlo myKeto)
 • 2. fáze (4x denně proteinové jídlo myKeto + oběd, složený z masa nebo tofu a zeleniny)
 • 3. fáze (3x denně proteinové jídlo myKeto + oběd a večeře složená z masa nebo jiné bílkovinné potraviny (tofu, vejce, vhodné sýry)
 • 4. fáze (2x denně proteinové koktejly myKeto)

Balíček MEDIUM je zlatý střed, kde si můžete zjistit, jestli vám proteinová dieta vyhovuje. Zároveň si vyčleníte ty produkty, které vám chutnají.

myketo medium balíček

Poslední keto balíček MAXI je určený pro osoby s nejvyšším stupněm nadváhy. Dobra trvání diety je 12 týdnů (4 poslední týdny jsou pouze udržovací). 

V balíčku máte dostatečné množství produktů, které vám pomohou zhubnout bez Jojo efektu. 

Balíček obsahuje celkem 273 proteinových jídel, která jsou rozdělená do 4 fází.

 • 1. fáze (5x denně proteinové jídlo myKeto)
 • 2. fáze (4x denně proteinové jídlo myKeto + oběd, složený z masa nebo tofu a zeleniny)
 • 3. fáze (3x denně proteinové jídlo myKeto + oběd a večeře složená z masa nebo jiné bílkovinné potraviny (tofu, vejce, vhodné sýry)
 • 4. fáze (2x denně proteinové koktejly myKeto)

MAXI balíček patří mezi nejvýhodnější balíčky, které můžete zakoupit. Samozřejmostí je i shaker zdarma na míchání proteinových nápojů.

NÁŠ TIP: Využijte slevu na Ketomix balíček na 4 týdny, který je cenově i produktově výhodnější.


Co se nachází v balíčkách?

V každém balíčku najdete MIX proteinových produktů včetně všech příchutí.

 • proteinové kaše a pudingů
 • proteinové koktejly a panna cotta
 • proteinové polévky a hlavní jídla
 • proteinové polévky a omelety

Pro koho je myKeto vhodná dieta?

Proteinová dieta myKeto je vhodná pro všechny osoby nad 18 let bez ohledu na pohlaví. Dieta není vhodná pro lidi, které trápí následující zdravotní problémy:

 • onemocnění střev, jater, žlučníku nebo ledvin
 • crohnova choroba
 • diabetes I. a II. stupně
 • nemoci srdce
 • onkologická onemocnění

Pokud si myslíte, že by dieta mohla mít vliv na Váš zdravotní stav, proberte to se svým doktorem. Přesto proteinová dieta a produkty od společnosti myKeto patří mezi bezpečné způsoby, jak úspěšně zhubnout.

Tato dieta také není vhodná k dlouhodobému způsobu užívání. Maximální délka by měla být 12 týdnů, s tím že poslední 3-4 týdny jsou pouze udržovací. Někomu se to může zdát jako málo, ale díky účinné ketóze vás čeká rychlé hubnutí, které v porovnání jiných diet, nemá konkurenci.

Kolik stojí myKeto dieta?

Mnoho lidí na první pohled odradí vyšší cena za proteinové produkty a balíčky. Pokud si ale spočítáte, kolik by vás stála "klasická" dieta a zdravé potraviny, tak budete na stejné nebo vyšší částce. 

Pokud nechcete investovat rovnou do týdenních balíčků, můžete vyzkoušet "startovací balíčky," které mají méně produktů, ale jsou také levnější.

Zkušenosti s dietou myKeto

Zkušenosti jsou víceméně pozitivní. Podívejte se například na hodnocení uživatelů proteinového nápoje myKeto (zdroj Heureka.cz).

myketo zkušenosti

Před a po

Naše hodnocení

Dieta myKeto je česká společnost, která se zabývá prodejem proteinových jídel a tím láká muže i ženy, kteří se snaží zhubnout. Výhodou není pouze rychle zhubnutí, ale také ušetření času při přípravě jídel. 

Ideální volba pro lidi, kteří nemají dostatek času, ale přesto chtějí mít přes celý den příjem kvalitního jídla a cítit se sytí.

Co se týče ceny, ta může na první pohled mnoho lidí odradit. Cena je ale přiměřená počtu jídel, které za ten den sníte.

CHUŤ. Tento "problém" řeší mnoho výrobců. Proteinová dieta asi nikdy nenahradí řízek s bramborovým salátem, ale zároveň se nedá říct, že by chuť diety myKeto byla špatná. Ve srovnání s konkurencí to hodnotíme jako nadprůměr.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 22. května 2020

O autorovi

Libor Krejčí
 

Zajímám se o sport a zdravou stravou. Moje články se proto objeví především v kategorii sportu a zdraví, kde budu za vás testovat jednotlivé produkty. Doufám, že moje poznatky vám usnadní vaše nákupy.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: