Vitamíny pro muže Zerex Vitality Complex - Recenze a zkušenosti

Zerex Vitality Complex
 • 120 kapslí
 • vitamíny pro muže
 • cena od 290 Kč

Svět mužů a svět žen se už odpradávna liší ve více oblastech. Ať už jde o chování, názory, postoje nebo city či tělesnou schránku. Zatímco ženy mají už od přírody dané slabší fyzické dispozice, muži jsou ti silnější, zdatnější. I přesto, že dnes z každé strany posloucháme o rodové rovnosti, skutečnost je taková, že příroda se prostě oklamat nedá.

Kromě stavby postavy se muži od žen liší například i větším množstvím červených krvinek, srdcem věším až o třetinu, rychlejším trávicím systémem nebo odlišnou hormonální soustavou. Muži mají víc kostní a svalové hmoty, vyžadují tak víc "stavebního materiálu", důležitých živin, mikroživin, ale i jiné vitamíny či minerály než ženské tělo. Tentokrát jsme se proto podívali právě na vitamínový přípravek Zerex Vitality Complex, který byl navržen speciálně pro potřeby mužského těla.

Prověřeno uživateli

produkty preverené užívateľmi

Výživový doplněk Zerex Vitality Complex pro vás testoval Adam Kováč.

"Přípravek ​​​Zerex Vitality Complex určen speciálně pro muže užívám už víc než dva měsíce a dnes se s vámi podělím o své zkušenosti."

Zerex Vitality Complex recenze

 O produktu

Zerex Vitality Complex je vitamínový doplněk speciálně navržen pro muže. Obsahuje více vitamínů a minerálů, důležitých pro správné fungování mužského těla, zdravou kondici, energii, vitalitu i silný imunitní systém.

Všechny účinné složky jsou namíchány do "vitamínového koktejlu", který je dostupný v kapslích. Jedno balení tohoto výživového doplňku obsahuje 120 kapslí. Přípravek patří pod značku Zerex, která je známá právě produkty určenými pro mužské pohlaví. 

Účinky Zerex Vitality Complex:

 • Doplnění vitamínů a minerálů potřebných pro mužské tělo
 • Zachování zdravé kondice
 • Zvýšení vitality i energie
 • Snížení pocitu vyčerpání a únavy
 • Podpora imunitního systému
 • Působí jako antioxidant
 • Podpora přirozené činnosti nervové soustavy
Zerex Vitality Complex zkušenosti recenze

Vitality Complex patří pod značku Zerex, která je známá především produkty určenými pro muže. 

Zerex Vitality Complex zkusenosti

Jedno balení obsahuje 120 kapslí. 

  Složení Zerex Vitality Complex

Výživový doplněk Zerex Vitality Complex je doslova multivitamínovou bombou. V jeho složení se nachází vícero důležitých látek, včetně:

Vitamíny skupiny B

Největší zastoupení v tomto přípravku mají vitamíny skupiny B - vitamín B1, B2, B3, B5, B6, B12.

Tyto vitamíny jsou důležité především kvůli své schopnosti zlepšovat metabolismus, zásobovat tělo energií a podporovat fyzickou kondici. Jejich přítomnost v lidském těle je důležitá i pro správné fungování nervové soustavy.

Jelikož jde o vitamíny rozpustné ve vodě, tělo si je neumí ukládat a proto je potřebné dbát na jejich pravidelný příjem, ať už ve formě potravy nebo výživového doplňku.

Vitamín C

Jeden z nejznámějších vitamínů, který dokáže nakopnout imunitní systém, působí jako antioxidant a zároveň také jako prevence proti srdečně-cévním onemocněním.

Hořčík

V přípravku Zerex Vitality Complex se nachází i hořčík, a to ve formě citrátu hořečnatého, který se velmi dobře vstřebává. Hořčík pomáhá bojovat s pocitem vyčerpání, únavou a zmírňuje napětí.

Zinek

Zinek má pozitivní vliv na nervovou soustavu i funkci pohlavní soustavy a podporuje imunitní systém. Působí také na růst nehtů a vlasů a stará se i o stav pokožky.

Železo

Železo sehrává důležitou úlohu při psychické a fyzické rovnováze, pomáhá bojovat s únavou, zpevňuje kosti. Je důležité i při krvetvorbě a podílí se na správném odkysličení organismu.

Vápník

Vápník je důležitý pro kosti, zuby, nehty, vlasy i pokožku. Má vliv i na zdravou činnost srdce.

Chrom

Tento minerál je známý především všem hubnutí chtivým. Má pozitivní vliv na metabolismus a reguluje tzv. dobrý a špatný cholesterol. Navíc zabírá i při únavě a podporuje vitálnost.

Selen

Má vliv na plodnost, štítnou žlázu, ale také na trávení a žaludek i dýchací soustavu.

Obal kapsle tvoří želatina a v přípravku se nachází i protihrudkující látka - hořečnaté soli mastných kyselin.

Zerex Vitality Complex složení

Složení tvoří až 14 vitamínů a minerálů. 

Složení Zerex Vitality Complex

Největší zastoupení v doplňku mají vitamíny skupiny B.

  Dávkování

Přípravek se užívá dvakrát denně po jedné kapsli. I přesto, že nemá žádné vedlejší účinky, doporučenou denní dávku nikdy nepřekračujte. Problém může nastat v případě, že máte problém s polykáním. Kapsle jsou totiž dost velké, což hodnotíme jako negativum.


Přípravek uchovávejte mimo dosah dětí, na tmavém a suchém místě. Tady mi to také nedá nepodotknout, že výrobce mohl místo průsvitného balení doplňku zvolit tmavou lahvičku.

Zerex Vitality Complex dávkování

Denní dávka je jedna kapsle dvakrát denně. 

Zerex Vitality Complex velikost kapslí

Kapsle jsou velké a poměrně těžko se polykají.

  Cena

Cena 290 Kč za balení, které při doporučeném dávkování vydrží až 2 měsíce, je, myslím si, velmi výhodná. A to i po přihlédnutí k faktu, že tělu v jedné kapsli dodáte celkem až 14 vitamínů a minerálů.

Recenze Zerex Vitality Complex

Obal kapsle tvoří želatina a v přípravku se nachází i protihrudkující látka.

  Zkušenosti se Zerex Vitality Complex

Na přípravku Zerex Vitality Complex mě zaujalo především jeho určení a tedy to, že jde o produkt výlučně pro nás muže, čemuž odpovídá i jeho složení. Pozitivně hodnotím, že v jedné kapsli přijmu současně až 14 vitamínů a minerálů.

S čím jsem však měl hned od začátku problém, byly samotné kapsle. Ty jsou totiž dost velké a jejich polykání není právě nejpohodlnější. Nedoporučuji kapsli otevřít a vysypat její směs, protože výrobce neuvádí, zda se jednotlivé minerály a vitamíny neuvolňují postupně, což by mohlo tuto jejich vlastnost zničit. Mně vždy pomáhá mírně předklonit hlavu a zapít dostatečným množstvím vody. Ani vůně kapslí pro mě není úplně nejpříjemnější, ale dá se na ni zvyknout.

A co účinky přípravku Zerex Vitality Complex? Výrobce u tohoto produktu na své stránce uvádí, že dostavení prvních účinků přichází přibližně po dvou až třech měsících. Pokud tedy začnete s užíváním tohoto přípravku, je potřeba se zároveň vybavit i trpělivostí. Já osobně jsem začal vnímat první účinky cca po měsíci a půl. Pociťoval jsem víc energie a cítil jsem se méně unavený. Při cvičení jsem vydržel víc, začala se zlepšovat i moje kondička. Celkově jsem se cítil lépe a spokojeněji i po duševní stránce.

Přípravek užívám momentálně už něco přes dva měsíce. Za celou tu dobu jsem nezpozoroval žádné vedlejší účinky, jen příval energie a větší psychickou pohodu a vyrovnanost.

Výživové doplňky od firmy Zerex

Výhody a nevýhody Zerex Vitality Complex

Výhody

 • obsah až 14 účinných látek
 • bez vedlejších účinků
 • dostupný bez lékařského předpisu
 • jednoduché užívání
 • možnost dlouhodobého užívání
 • výhodná cena

Nevýhody

 • velikost kapslí

Zkušenosti uživatelů

"Cvičím pravidelně a míval jsem problém s častými nemocemi - kvůli imunitě. Co si dávám Vitality, nemám tento problém." Jakub

"Dlouho jsem hledal doplněk, který by obsahoval přesně tyto vitamíny i minerály v jedné tabletce. Cením si hlavně B6, D a hořčík. Děkuji." Andrej

"Fakt pořádná dávka hořčíku a vit. C, doporučuji." Roman

"Dobrý den, místo 3-4 pilulek denně si dám jen jednu a mám to z krku. Záleží mi na tom, abych ve stravě přijímal všechny potřebné vitamíny a složky, ale občas se to fakt nedá. Proto jsem rád, že mám možnost dát si tabletku a přijmout všechno, co právě potřebuji." Jan

Zdroj: zerex.sk

Zerex Vitality Complex tobolky

 Celkové hodnocení

Vnější fyzické rozdíly mezi mužským a ženským tělem jsou jasné hned na první pohled předpokládám každému. Mužské a ženské tělo se však liší nejen zvenku, ale i zevnitř. Jiná velikost orgánů nebo jiný podíl hormonů. To je jen zlomek toho, čím se my muži odlišujeme od žen.

Vzhledem k odlišné stavbě těla se liší i naše nároky na výživu. Volně prodejný doplněk výživy Zerex Vitality Complex v plné míře zohledňuje tyto nároky a v jedné kapsli poskytuje ty nejúčinnější a nejpotřebnější vitamíny a minerály speciálně pro mužské tělo. Pravidelné a dlouhodobé užívání přípravku zlepšuje fyzickou i duševní kondici, přináší energii a vitalitu.

Tuto vitamínovou bombu vřele doporučuji každému dospělému muži, kterému záleží na zdraví i psychické pohodě.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 31. května 2020

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: