Renovix pro krásné a zdravé vlasy – Zkušenosti

Renovix
 • výživový doplněk
 • 60 kapslí v balení
 • cena od 320 Kč

Slyšeli jste už někdy o tom, že vlas se dožívá přibližně jen pěti let? Po uplynutí této poměrně krátké doby se jeho růst zastaví, chvíli ještě pobude na hlavě a nakonec vypadne, aby uvolnil místo novému vlasu. Každý jeden vlas roste nezávisle na jiném a i díky tomu pro nás není dennodenní ztráta od 50 do 100 vlasů katastrofou. Tedy alespoň ve většině případů. 

Ti méně šťastní, jimž příroda nenadělila husté vlasy, trpí nadměrným vypadáváním či lámavostí, ve snaze posílit svou korunu krásy sahají často po speciálních přípravcích na vlasy. A těch je opravdu na trhu víc než dost - různé šampony, séra nebo výživové doplňky.

Jedním z takových přípravků je i Renovix, který je dostupný ve formě kapslí. Jelikož dennodenně svádím boj se sice hustými, ale nepoddajnými a velmi suchými, lámavými vlasy, rozhodla jsem se, že jim kromě péče v podobě šamponů a masek poskytnu výživu i zevnitř, a tak jsem začala s užíváním přípravku Renovix. 

A jak jsem s ním byla spokojená? Funguje, nebo od něj nedají očekávat žádné zázraky?

Přípravek na vlasy Renovix zkušenosti

 O produktu

Komplexní výživový doplněk Renovix je nutrikosmetický přípravek určený k péči o vlasy. Pokud pojem "nutrikosmetický" slyšíte poprvé, měli byste vědět, že jde o výživovou kosmetiku určenou k vnitřnímu použití a tedy k budování krásy zevnitř. Bývá dostupná ve formě kapslí, tablet nebo drinků.

Cílem přípravku Renovix jsou krásné a zdravé vlasy, ale i podpora jejich růstu. Jde o čistě přírodní produkt původem z České republiky, který vytvořila společnost ADVANCE nutraceutics. Na rozdíl od ostatních přípravků tohoto typu, které kombinací účinných látek často kromě vlasů mají pozitivní vliv i na kvalitu nehtů, Renovix je určen výlučně na vlasy. A mám tu první mínus. Jde ale o skutečnost, která nemusí být rozhodující pro každého.

zkušenosti Renovix

Všechno důležité se o přípravku dočtete na stránce www.renovix.cz. 

  Složení

Společnost ADVANCE nutraceutics, která na trhu působí už více než 10 let a je výrobcem i přípravku Renovix, sází u svých produktů především na čisté, přírodní složení. Tím se může pochlubit i Renovix, který tvoří 12 látek z přírody, a to přeslička, metionin, rakytník, pivovarské kvasnice, Aloe, roketa, kopřiva, koenzym Q10, niacin, vitamin D, biotin a zinek.

Metionin

Metionin je esenciální mastná kyselina, která je důležitou součástí více bílkovin. Organismus si ji však nedokáže vytvořit sám a proto by ji tělo mělo přijímat ve formě potravy nebo výživových doplňků. Tato aminokyselina podporuje růst vlasů a zároveň zabraňuje jejich vypadávání, ale i lámavosti.

Přeslička 

Pokud jste už někdy pátrali po domácích receptech na vlasy, s největší pravděpodobností jste natrefili i na přesličku. Její význam spočívá v mineralizaci vlasů a v udržování jejich zdravého vzhledu. Pozitivní vliv má i na pokožku a nehty, a tak můžeme jisté zlepšení očekávat i v této oblasti, a to i přesto, že výrobce uvádí, že jde o přípravek určený výlučně na vlasy. 

Roketa a kopřiva

Tyto dvě rostliny mají více benefitů pro lidský organismus, ale v přípravku Renovix jsou obsaženy kvůli jejich schopnosti udržovat zdravý a krásný vzhled vlasů. 

Rakytník

Podobně je na tom i rakytník s množstvím příznivých účinků na lidské zdraví. Co se týká vlasů, zpomaluje jejich vypadávání a zpevňuje je. Zároveň pomáhá udržovat vlasovou pokožku zdravou.

Pivovarské kvasnice

Pivovarské kvasnice vznikají jako vedlejší produkt při výrobě piva a jsou doslova nabité vitamíny. Pozitivně působí na kvalitu vlasů a dodávají jim ztracený lesk. Kromě toho jsou také prospěšné pro nehty a pleť. 

Aloe vera

Zázračná rostlina Aloe vera (neboli Aloe pravá) se kromě množství pozitivních účinků na zdraví může pochlubit i urychlením růstu vlasů a také je dokáže zbavit lupů.

Koenzym Q10

Tato látka je nezbytná pro správné fungování organismu. Její dostatečné množství podporuje rychlý růst vlasů, příznivě působí na pokožku a kvalitu nehtů.

Niacin a biotin

Obě tyto látky patří do skupiny vitamínů B. Niacin bývá označován také jako vitamín B3. Obnovuje vlasové folikuly a vlasy jsou díky němu silnější a pevnější. Biotin, neboli vitamín H, přispívá ke zdravému vzhledu vlasů i vlasové pokožky.

Vitamín D

Vitamín D sehrává důležitou úlohu při růstu vlasů, jelikož dokáže aktivovat buňky nacházející se ve vlasových folikulách.

Zinek

Zinek je minerál důležitý pro růst vlasů, ale i nehtů a zdravý vzhled pokožky. Obzvlášť důležitý je i při vypadávání vlasů, a to hned z několika důvodů. Pomáhá udržovat normální hladinu hormonů v těle (nerovnováha totiž může způsobovat vypadávání) a také se podílí na DNA a RNA výrobě, které jsou nezbytné pro správné dělení buněk vlasových folikul.

Renovix složení

Renovix tvoří 12 přírodních látek. 

  Dávkování

Doporučená denní dávka je jedna až dvě kapsle, nejlépe s jídlem nebo po jídle. Dodržováním tohoto způsobu užívání zabezpečíte větší efekt a také se vyhnete nepříjemným pocitům v žaludku. Přípravek je možné užívat i dlouhodobě. 

Není vhodný pro děti ani těhotné nebo kojící ženy. Pro alergiky je zase důležitou informací, že Renovix obsahuje lepek a siřičitany. 

Renovix doporučené dávkování

Přípravek je potřeba užívat minimálně měsíc. 

Renovix velikost kapslí

Velikost kapslí je vyhovující a polykání je tedy bezproblémové. 

  Účinek

Renovix mě zaujal především svým složením. Jen málokterý přípravek se totiž může pochlubit obsahem až dvanácti účinných látek, navíc v takovéto kombinaci a takovémto množství. Složením tedy Renovix rozhodně má co vlasům nabídnout. A jak funguje tato směs účinných látek pro krásné vlasy?

Přípravek jsem začala užívat v množství dvě kapsle denně. Všeobecně mám ale problém s užíváním jakýchkoliv léků, často zapomínám, zkrátka neumím se nastavit na pravidelné užívání, a proto jsem po dvou týdnech snížila dávku na jednu kapsli denně. 

Kapsle mají přiměřenou velikost a tak by mělo být jejich užívání pohodlné. Do velké míry ho však může znepříjemňovat kyselý zápach, který na mě doslova vyskočí pokaždé, když otevřu lahvičku. Tento zápach pravděpodobně způsobují právě pivní kvasnice obsažené ve složení.

První účinky přípravku se dostavily přibližně po měsíci užívání, na což upozorňuje i výrobce přípravku. Mám dlouhé vlasy až po zadek, které se přirozeně vlní a nejraději je nosím rozpuštěné. Dennodenně jim tedy dávám pořádně zabrat, což se odráží i na jejich kvalitě. Vlasy jsou suché, lámavé a poškozené. První změnu k lepšímu jsem zpozorovala na konečcích. Vlasy se méně lámou a nejsou tak suché. 

Zmírnilo se i vypadávání, které je v tomto podzimním období intenzivnější než kdykoliv během roku. Nepostřehla jsem ale, že by mi vlasy rostly rychleji než doteď. Za tím ale zřejmě bude stát krátká doba užívání. Uvidíme.

Renovix zkušenosti

Jedno balení Renovixu obsahuje 60 kapslí. 

  Cena

Balení Renovixu s obsahem 60 kapslí vás vyjde přibližně na 320 Kč.

Samozřejmě jsou na trhu k dostání i levnější přípravky na vlasy, ty ale nemají takové bohaté složení jako Renovix.

Pokud se rozhodnete právě pro Renovix, doporučujeme nakupovat na stránce výrobce www.renovix.cz. Nejenže ho tak dostanete za nejlepší cenu, ale při koupi dvou balení získáte i doručení zdarma. Výrobce zároveň garantuje rychlé odeslání produktu, hned druhý den.

Videorecenze

Výhody a nevýhody přípravku Renovix

Výhody

 • přírodní složení
 • vysoce koncentrované extrakty
 • výživa vlasů zevnitř
 • zmírnění vypadávání vlasů
 • zlepšení stavu vlasové pokožky
 • jednoduché užívání

Nevýhody

 • primárně určený jen pro vlasy
 • kyselý zápach
 • potřeba dlouhodobého užívání

Zkušenosti uživatelů

"Po dobrání dvou balení vypadávání vlasů ustalo. Dnes jsem si objednala další balení a jsem zatím spokojená." Miloslava.

"Ještě jsem nedobrala první balení Renovixu a vidím úžasnou změnu, takže doporučuji... :-)" Stefani.

"Renovix mohu jen doporučit. Přes rok jsem se potýkala s intenzivním vypadáváním vlasů i přes veškeré doplňky stravy. Byla jsem zoufalá, až jsem vyzkoušela tento produkt, který mi opravdu pomohl..." Dáša.

"Renovix beru pravidelně již druhý rok a velmi pomohl. V roce 2014 mi hodně vypadaly a zchátraly vlasy. S Renovixem mi dorostly kouty a vlasy celkově zhoustly. Objednávka další dávky na dva měsíce"  Romana Laštůvková


Zdroj: renovix.cz

recenze Renovix

 Můj celkový dojem a hodnocení

Po zdravých, krásným a silných vlasech touží nejedna žena a ani muži nejsou výjimkou. Často ale zapomínáme na to nejdůležitější - důkladnou a pravidelnou péči, která je klíčem ke krásným vlasům. Zatímco různé šampony, masky a balzámy jsou určeny pro péči zvenku, doplněk stravy Renovix vyživuje vlasy zevnitř. 

Jeho největším benefitem je bohaté, přírodní složení, skládající se až z 12 účinných látek. Jde o vysoce koncentrované extrakty obsažené v kapslích, jejichž vůně sice není právě nejlákavější, ale dá se vydržet, a to i díky účinkům, které s sebou tento přípravek přináší.

Pravidelným užíváním Renovixu mi vlasy začaly méně vypadávat, na dotek byly jemnější a konečky zdravější. I vzhledem k době užívání, cca měsíc a půl, jsem zatím nezpozorovala rychlejší růst vlasů. Zkušenosti jiných uživatelů ale dokazují fungování přípravku i v této oblasti, je ale potřeba Renovix užívat dlouhodobě. 

Za sebe můžu tento přípravek na vlasy doporučit každému, kdo chce mít zdravé a krásné vlasy nejen zvenku, ale i zevnitř, ale neočekává zázraky na počkání.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 3. listopadu 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 1 comments
Chcembytkocka

Skusala som. Celkom fajn vysledok. Ale ja som skusala sucasne aj tabletky aj zabal si robit z olivoveho oleja aj taku novinku, spat na hodvabnych oblieckach. A celkovo troj-kombo sa mi zatial velmi osvedcilo. Olivovy olej som kupila Rinatura Bio Olej (olivový extra virgin) a hodvabne obliecky YPNOA mam z https://ypnoa.com/.

Reply

Leave a Reply: