Přírodní cesta k bílému úsměvu DayNight – Recenze a zkušenosti

Daynight
 • bělicí set na zuby
 • přírodní složení
 • orientační cena 890 

Zatímco ti šťastnější z nás dostali bílý úsměv do vínku, ostatní pro jeho vykouzlení musí často vynaložit nemalé úsilí i peníze. Ne vždy vás ale bílé zuby musí stát hotový majlant. 

My jsme tentokrát vyzkoušeli bělení zubů přírodní cestou - pomocí setu DayNight, který nás nestál víc než 900 Kč. 

Jaké jsou naše zkušenosti? Dokáže set DayNight skutečně vybělit zuby?

Daynight recenze

 Co je DayNight set?

DayNight set přináší na náš trh bezperoxidovou metodu k dosažení zářivého úsměvu, která je bezbolestná a funguje jen na přírodní bázi. 

Je proto obzvlášť vhodná pro lidi, kteří, ať už kvůli citlivosti zubů nebo z jakéhokoliv jiného důvodu, nechtějí či nemohou absolvovat profesionální bělení zubů.

DayNight využívá k bělení zubů sílu černého uhlí a kokosového oleje, které v ústní dutině dokáží hotové zázraky.

Kokosový olej má vynikající antibakteriální vlastnosti a díky obsahu kyseliny laurové pomáhá zabíjet bakterie nacházející se v ústech. Navíc je bohatý na minerály a vitamíny - může tedy působit i jako prevence proti zubnímu kazu i proti onemocněním dásní a zápachu z úst.

Kyselina laurová z kokosového oleje nacházejícího se v zubní pastě reaguje během čištění zubů se slinami, za pomoci mechanického čištění kartáčkem odstraňuje ze zubů škodlivé bakterie i povlak.

Kokosový olej je velmi často využívaný i k bělení zubů jako součást složení různých bělicích přípravků. Také tady je způsob fungování podobný a spočívá v reakci přírodních enzymů a ostatních složek přípravku.

Kromě kokosového oleje se v přípravcích na bělení zubů velmi často využívá i černé uhlí, které je také součástí bělicích produktů DayNight. Aktivní uhlí totiž dokáže skvěle absorbovat nečistoty ze zubní skloviny.

DayNight set se vyplatí vyzkoušet, protože: 

 • je bez obsahu chemie, 
 • má 100% přírodní složení,
 • podporuje zdraví zubů a celé ústní dutiny,
 • šetrně bělí zuby,
 • produkty DayNight nejsou testovány na zvířatech. 
Set Daynight zkušenosti

Balení DayNight bělícího setu.

Daynight balení

Na obalu chybí informace v češtině, což vnímám jako negativum.  

Balení Daynight

Pokud neovládáte angličtinu, potřebné informace si budete muset dohledat na stránce výrobce. 

Zkušenosti set na bělení zubů Daynight

DayNight set s novou, vylepšenou formulí. 

 Z čeho se skládá bělicí set DayNight?

DayNight představuje kompletní set na bělení zubů, který se skládá ze dvou zubních past, sonického zubního kartáčku s LED světly a ze dvou náhradních hlavic.


1. Kokosová zubní pasta DayNight pro použití ráno a během dne

Zubní pasta pro použití během dne obsahuje 100% přírodní kokosový olej, neobsahuje žádné škodlivé látky jako PEG nebo SLS. 

Právě díky obsahu kokosového oleje působí jako přírodní detox, který pomáhá předcházet nejen tvorbě zubního kazu a zápachu z úst, ale působí také jako prevence před vznikem skvrn na zubní sklovině.

Je určena pro ranní nebo poobědové čištění zubů a poznáte ji podle bílé tuby.


2. Zubní pasta DayNight s obsahem černého uhlí pro večerní použití

Zubní pasta v černé tubě obsahuje černé uhlí, jehož úkolem je aktivizace procesu bělení, šetrné odstraňování skvrn a nežádoucího zbarvení zubů.

S touto zubní pastou si čistěte zuby každý večer.


3. Sonický zubní kartáček s LED světlem 

Sonický zubní kartáček DayNight funguje na principu vysokofrekvenčního stírání. Je poháněn motorkem, který rozkmitá štětiny.

Během jedné minuty dokáže vytvořit 9800 kmitů, což ho v porovnání s klasickým zubním kartáčkem dělá až sedmkrát efektivnějším. Má jemné nylonové štětiny pro šetrné čištění.

Kartáček DayNight je vybavený LED světly, které podporují a urychlují bělení zubů. 

Funguje na jednu AA baterii, s níž je kartáček už dodáván. V balení se také nachází dvě náhradní hlavice na kartáček.

Co obsahuje set Daynight

Set DayNight obsahuje dvě zubní pasty, sonický zubní kartáček a dvě náhradní hlavice. 

Zubní pasty Daynight zkušenosti

Zubní pasta pro ranní a noční čištění zubů. 

Zubní kartáček Daynight zkušenosti

Zubní kartáček s jemnými štětinkami dosahuje až 9800 vibračních kmitů za minutu. 

Zkušenosti zubní kartáček Daynight

Je vybavený LED světlem pro urychlení bělicích účinků.

 DayNight set - použití

Jak se DayNight set používá? 

Ráno si vyčistěte zuby denní pastou DayNight za pomoci sonického zubního kartáčku. Pro co nejefektivnější čištění vám doporučujeme ústní dutinu pomyslně rozdělit na 4 části a následně každou část čistit po dobu alespoň 30 sekund. Kartáček stačí na zuby jen přiložit a jemně jím pohybovat.

K dokončení ústní hygieny použijte ústní vodu. Sáhnout můžete i po DayNight ústní vodě, která nejen, že zabraňuje vzniku zubního kazu a čistí zuby, ale podporuje také proces bělení.

K večernímu čištění zubů použijte DayNight zubní pastu v černé tubě a sonický kartáček. Postupujte stejně jako při ranním čištění a nakonec ústa vypláchněte ústní vodou.

DayNight recenze zkušenosti

Sonický kartáček má LED světla pro urychlení bělení zubů. 

  Cena bělicího setu DayNight

Bělicí set sestávající ze dvou zubních past, sonického zubního kartáčku a dvou náhradních hlavic je aktuálně dostupný za cenu pohybující se kolem 35 €.

Vzhledem k tomu, co všechno tento set obsahuje, jak dlouho vydrží, ale například i k cenám jiných bělicích přípravků jde o víc než výhodnou cenu.

  Zkušenost s bělicím setem DayNight

Na DayNight set a jeho bělicí účinky jsem byla opravdu zvědavá, a tak jsem s testováním začala hned, jak dorazila zásilka.

V první řadě mě mile překvapila chuť obou zubních past. Denní zubní pasta má příjemnou kokosovou chuť i aroma a skvěle osvěží dech. Noční zubní pasta v černé tubě je cítit po mentolu a v ústech také zanechává svěží pocit.

Co se týká sonického zubního kartáčku, má hebké měkké štětiny vhodné i pro citlivé zuby a dásně. Ani samotné vibrace nejsou nijak intenzivní či nepříjemné. Problém ale vidím ve velikosti hlavice, která je mohutnější a čištění zadních stoliček v mém případě probíhá obtížněji.

První dny používání zubních past jsem také postřehla podráždění úst po dočištění zubů. Podívala jsem se proto na složení a zjistila jsem, že obě pasty obsahují Sodium Bicarbonate, tedy hydrogenuhličitan sodný, který mohl stát za podrážděním. Během dalších dní, kdy jsem dobu čištění zubů omezila na dvě minuty, nepříjemné pocity zmizely. 

A dostáváme se k bělicím účinkům DayNight produktů. Ty byly za mě osobně největším překvapením. První výsledky jsem totiž pozorovala už doslova po pár vyčištěních. Obě zubní pasty v kombinaci se sonickým kartáčkem s LED světly mají skvělé bělicí účinky. Však posuďte sami 🙂 (přikládám foto).

Po mých velmi dobrých výsledcích mě zajímaly také zkušenosti ostatních lidí s DayNight bělicím setem. Níže jsem pro vás vybrala ty nejpřínosnější recenze.

"Používám to už asi měsíc a fakt vidím výsledky. Prvně jsem si myslela, že je to jen marketing, ale funguje. Děkuji. :)" Veronika, DayNight.cz

"Maximální spokojenost s produkty, ale ještě větší spokojenost s prozákaznickým přístupem, který se v dnešní době jen tak nevidí. Klobouk dolů, v nás jste získali stálého zákazníka. Přejeme Vám co nejvíc spokojených zákazníků a ještě jednou DĚKUJEME." Sylvie, DayNight.cz

"Mně osobně se velmi líbí to, že je zvlášť pasta na ráno a zvlášť pasta na večer. Takhle je čištění zubů pokaždé jiné. :)" Soňa, Daynight.cz

"Po cca 2 měsících používání vidím, že zuby jsou bělejší, ale jsou to velmi přirozené výsledky, což mi vyhovuje :)" Lucka, Daynight.cz

bělení zubů výsledky Daynight
bělení zubů výsledky

Výsledky před a po měsíčním používaní setu DayNight. 

Video

Výhody a nevýhody bělicího setu DayNight

Výhody

 • přírodní složení
 • odlišná zubní pasta na denní čištění a odlišná zubní pasta na noční čištění
 • sonický zubní kartáček s měkkými štětinami
 • součástí balení jsou i náhradní hlavice na zubní kartáček
 • vynikající bělicí účinky
 • pasty v ústech zanechávají pocit svěžesti

Nevýhody

 • trochu složitější výměna hlavice kartáčku
 • širší hlavice kartáčku
 • možné podráždění úst
zkušenosti a recenze Daynight

 Celkové hodnocení DayNight setu

Bělicí set DayNight je přirozenou, šetrnou cestou, jak dosáhnout bílého úsměvu snadno a rychle v pohodlí domova. 

Funguje na přírodní bázi, a to za pomoci kokosového oleje a černého uhlí. Set se skládá ze dvou zubních past - bílé kokosové pasty pro ranní použití a černé pasty z uhlí pro večerní použití, což mění rutinní čištění zubů na zábavu.

Set DayNight zuby nejen čistí, zbavuje bakterií a povlaku, ale zároveň i účinně bělí. S vhodnou technikou čištění zubů za pomoci sonického zubního kartáčku je možné dosáhnout opravdu vynikajících, viditelných výsledků už za poměrně krátkou dobu používání.

Je však třeba počítat s možným podrážděním ústní dutiny kvůli obsahu hydrogenuhličitanu sodného v pastách a s ne právě nejlepší velikostí hlavice zubního kartáčku. Může ale jít o individuální záležitost, která někomu jinému absolutně nemusí překážet.

Set DayNight proto, i vzhledem k jeho skvělým bělicím účinkům, určitě stojí za vyzkoušení.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 16. září 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: