Amino Beast - aminokyseliny pro ženy: Recenze a zkušenosti

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy
 • komplex aminokyselin pro ženy
 • 270 g / 30 dávek
 • obsahuje až 3 g BCAA
 • podporuje regeneraci a metabolismus tuků
 • cena od 330 Kč

Jsou aminokyselinové přípravky vhodné pro ženy? Aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem bílkovin a svalů, skládá se z nich velká část našeho těla. Mají významný vliv na správnou funkci orgánů, žláz, šlach, tepen. Hrají klíčovou roli v transportu živin, jsou nezbytné pro hojení ran a regeneraci svalstva a tkání. Stejně tak i pro odstranění odpadních látek z těla. 

Je tedy více než jasné, že jsou vhodné i pro ženy. Nejedná se o anabolika, nenaberete 10 kg svalové hmoty, ani se z vás přes noc nestane muž. Právě naopak, podporují metabolismus a spalování tuků. Navíc na trhu jsou dnes dostupné i aminokyseliny vyvinuté speciálně pro ženy. Jedny takové jsem se rozhodla vyzkoušet.

Čtěte dál, jak v našem hodnocení dopadl komplex aminokyselin Amino Beast od značky Beast pink. 

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy: Recenze a zkušenosti

Amino Beast je komplex aminokyselin navržený speciálně pro ženy. Obsahuje až 3 g BCAA rozvětvených aminokyselin - tedy leucin, izoleucin a valin. BCAA patří mezi esenciální aminokyseliny, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Je tedy nezbytné, abychom je přijímali v potravě. Nejsou metabolizované v játrech, ale přímo ve svalech a jejich největší přínos představuje schopnost podporovat regeneraci svalových tkání.

Jsou nezbytné a nenahraditelné zejména při redukčních dietách, kdy dostáváme tělo do náročných situací. A to je nám ženám celkem blízké.

Amino Beast obsahuje také beta-alanin, taurin a extrakt ze zeleného čaje, které se postarají o dodání energie. Komplex je obohacen o kokosovou vodu, která se postará o dokonalou hydrataci. 

  Účinek: 8 / 10

Amino Beast podpoří vaši fyzickou aktivitu a zároveň vám pomůže spalovat tuky. Urychluje regeneraci svalových tkání, dodá vám energii a zvýší metabolismus. Mezi jeho další výhody patří podpora imunitního systému, lepší absorpce vápníku a hojení ran. Dokonce má také pomoct s hydratací organismu.

Aminokyseliny jsem se rozhodla vyzkoušet, protože chodím na crossfitové tréningy, které jsou velmi náročné jak na zátěž svalů, tak i na kondici. Často jsem velmi unavená, mám svalovou horečku a pokud jdu cvičit víckrát týdně, cítím, že moje tělo není pořádně zregenerované. 

Neočekávala jsem žádné zázračné účinky. Avšak za 3 týdny užívání jsem na sobě pocítila, že mám trošku víc energie, cítím se víc odpočatě a umím podat lepší výkon, protože svaly jsou zregenerované. Nezaznamenala jsem žádný úbytek tuku, ale nebudeme si lhát, to záleží především na stravě.

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy dávkovaní

   Složení: 9 / 10

Amino Beast příchuť mango maracuja obsahuje: L-Glutamin, L-Leucin, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, L-Alanin, L-Izoleucin, L-Valin, L-Arginin, Taurin, Inulin, Beta Alanin, L-Lyzin, přírodní aroma (mango maracuja), extrakt z kokosové vody, L-Theonin, L-Fenylalanin, zahušťovadlo, sukralóza, kyselina L-askorbová, L-Metionin, barvivo: červená řepa, betakaroten, extrakt ze zeleného čaje, L-Tryptofan. 

Fermentované BCAA tvoří 3 gramy celkového obsahu. Největší zastoupení má leucin, který je nejsilnějším aktivátorem proteinu v anabolickém procesu. Fermentované BCAA jsou vyrobené procesem fermentování - tedy bez přidávání chemických látek. 

Alanin je neesenciální aminokyselina, která bojuje proti únavě a zvyšuje vytrvalost a sílu. Extrakt ze zeleného čaje podpoří metabolismus a spalování tuků. Kokosová voda hydratuje, glutamin prospívá k regeneraci a ochraně svalových vláken. Lyzin se podílí na tvorbě kolagenu a podporuje imunitu. Taurin stimuluje výkonnost a pomáhá při náročném tréningu. Arginin zlepší hojení ran a podpoří metabolismus bílkovin. A beta-alanin podporuje tvorbu svalstva a působí proti únavě. 

Skvělé kombo!

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy složení

   Dávkování: 9 / 10

Do sklenice s objemem 200-300 ml nasypte jednu přiloženou odměrku výživového doplňku, zalijte vodou a dobře promíchejte. Až se prášek úplně rozpustí, vypijte. Doporučuje se dávkovat aminokyseliny 1 až 2 krát denně.

Já užívám nápoj jedenkrát denně a rozpouštím si ho v asi 400 ml vody, protože je na mě příliš sladký. Prášek se rozpouští velmi dobře.

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy dávkování

  Chuť: 7 / 10

Na výběr máte ze dvou příchutí - mango maracuja nebo zelené jablko. Já jsem vyzkoušela mango maracuja a velmi mi chutná. Jak už jsem zmínila, rozmíchávám si ho ve větším množství vody, protože je příliš sladký. Ale to je věc preferencí.

Amino Beast - aminokyseliny pro ženy

  Cena: 9 / 10

Za 270g balení, ve kterém máte 30 dávek, zaplatíte 330 Kč. Myslím si, že je to výhodná koupě i v porovnání s jinými přípravky, které jsou na trhu.

Výhody a nevýhody

 • aminokyseliny vyvinuté speciálně pro ženy
 • podporují regeneraci svalů
 • podporují spalování tuků
 • zlepšují hojení ran
 • dodávají energii
 • podílí se na tvorbě kolagenu
 • příznivá cena
 • příliš sladká chuť
Amino Beast - aminokyseliny pro ženy

  Můj celkový dojem a výsledek: 8 / 10

Líbí se mi, že Amino Beast byl navržen speciálně pro ženy. Nemám pocit, že mi narostou enormní svaly. Na druhé straně obsahují až 3 g BCAA, což je v porovnání s konkurenčními výrobky velmi slušné množství. Cítím se zregenerovanější, při opakované náročné fyzické aktivitě mám dostatek síly. Chutná příjemně, prášek se úplně rozpustí.

S tímto doplňkem stravy jsem velmi spokojená, doporučila bych ho sportovně založeným ženám, které vykonávají hodně fyzické aktivity.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 5. dubna 2019

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vystudovala Masmediální komunikaci a proto její práce v novinách, či psaní článků nejsou cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, minula by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Rada sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle.

Více článků od tohoto autora