Tablety pro zvětšení prsou


Tyto tablety pro zvětšení prsou doporučujeme

Megaprsa Breastextra+

100% přírodní složení

Přípravek má 100% čisté přírodní složení. Nacházejí se v něm výtažky z rostlin, které mají prokazatelné účinky na růst prsou. 

cena od 390 Kč/30 kapslí

doplnok stravy DecoFemm beauty breast na zväčšenie poprsia

Směs 9 účinných látek

Jedna dávka tohoto doplňku stravy obsahuje až 1440 mg směsi, která se skládá z 9 účinných látek.

cena od 1100 Kč/120 kapslí

Recenze tabletek na zvětšení prsou

Tabletky pro zvětšení prsou jsou často vyhledávaným výživovým doplňkem. Ne zřídka však ženy ve snaze zachovat maximální diskrétnost hledají řešení svého problému na internetu. I proto jsme u nás v redakci strávili 16 hodin výběrem těch nejlepších přípravků určených ke zvětšení prsou, abychom vám dnes mohli přinést jejich recenze. 

Jak jsme hodnotili

Na trhu můžeme v současné době najít více přípravků určených ke zvětšení či zpevnění prsou. Ne všechny však musí být zaručeně účinné nebo dokonce bezpečné. I proto vám v našem hodnocení přinášíme jen dva nejlepší přípravky, jejichž účinek je potvrzený nejen slovy těchto výrobců, ale především zkušenostmi uživatelek. 

Při hodnocení vybraných doplňků stravy jsme přihlédli především k dosaženým účinkům, ale zaměřili jsme se také na složení a způsob užívání. Nejlepší přípravek, který doporučujeme, od nás získal odznak Náš tip. 

Recenze tabletek na zvětšení prsou

Megaprsa Breastextra+  - 100% přírodní složení

Megaprsa Breastextra+

Megaprsa Breastextra je velmi populární a vyhledávaný výživový doplněk, který slibuje zvětšení a zpevnění prsou. Podle výrobce můžeme pozorovat první výsledky dokonce už za 14 dní.

A jak tento přípravek funguje?

Přípravek Megaprsa Breastextra je doplněk stravy, který má 100% čisté přírodní složení, za což má od nás první plus. Ve složení se nacházejí následující důležité látky:

 • Jam čínský - zabezpečuje rovnováhu ženských pohlavních hormonů a podporuje prokrvení v oblasti hrudníku. Navíc podporuje i činnost žláz s vnitřní sekrecí. 
 • Angelika čínská - dokáže ovlivňovat produkci estrogenu a v interakci s ostatními složkami se podílí na růstu prsou. 
 • Fenykl - dokáže napravit hormonální rovnováhu, ale pomoci například i při bolestivé menstruaci. 
 • Pískavice řecké seno - kromě toho, že podporuje růst prsou, zároveň podporuje i metabolizmus tuků, čímž pomáhá udržovat štíhlou linii. 
 • Serenoa plazivá - tato látka má vliv na činnost reprodukčních orgánů a také zvyšuje dělení buněk v prsních žlázách.
 • Kolagen - pomáhá udržovat zdravou, pevnou a hladkou pokožku poprsí. 

Je všeobecně známo, že růst prsou začíná v pubertě, tedy v období, kdy ženský organismus začíná produkovat estrogeny - pohlavní hormony ovlivňující vývoj prsních žláz. Právě toho využívá přípravek Megaprsa Breastestra, který obsahuje ve svém složení rostlinné výtažky považované za fytoestrogeny, tedy látky podobné estrogenu.

Přípravek má množství spokojených zákaznic. Podle výsledků výzkumu uveřejněných na stránce výrobce až 91 % žen, které užívaly přípravek, potvrdilo nárůst prsou už v průběhu prvních tří týdnů. Celkově až u 97 % žen se poprsí zvětšilo do tří měsíců od začátku užívání. 

Jako plus vnímáme i to, že užívání tohoto přípravku nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Na internetové stránce výrobku se také nachází certifikát od Úřadu veřejného zdravotnictví SR a protokol o zkoušce Právě tyto dva zmíněné certifikáty jsou u výživových doplňků obzvláště důležité. Ani v současné době totiž nejsou výjimkou různí pochybní prodejci, kteří mohou nabídnout levnější napodobeniny.

Dávkování

Při užívání tabletek není důležité jen samotné dávkování, ale i životospráva. A jak tedy dosáhnout co nejlepšího efektu?

Tablety BreastExtra+ je třeba užívat dvakrát denně. Doporučuje se začít s užíváním na začátku druhé poloviny menstruačního cyklu. Pozor však na stravování. Dopřejte si nutričně hodnotnou stravu, jako třeba zeleninu, ovoce či obiloviny.

Je potřeba také nezapomínat ani na kvalitní odpočinek, protože prsa rostou především v režimu klidu. Nadále tedy platí staré známé, že byste měla spát aspoň 8 hodin denně.

Výrobce nabízí přípravek ve více zvýhodněných baleních. Základní, tzv. zkušební balení s obsahem 30 tablet, stojí cca 14 €. Jde o balení, které vydrží jeden týden, za který však ještě není možné pozorovat účinky, proto nám jeho koupě přijde zbytečná.

Na výběr však máte i varianty s více baleními, které nejenže vydrží déle, ale jsou výhodnější i z finančního hlediska.

A naše rada na závěr. Dbejte na důslednost a pravidelnost v užívání. Abyste se mohla těšit z nárůstu prsou, tabletky byste měla užívat minimálně tři měsíce.

Výhody

 • první výsledky se obvykle objeví už po 3 týdnech
 • 100% přírodní složení
 • větší a plnější prsa 
 • lepší stav pokožky 
 • účinné látky, které pomáhají i při bolestivém cyklu

Nevýhody

 • bez zjištěných nedostatků

Orientační cena

390 Kč

Hodnocení

Decofemm Beauty Breast - Směs 9 účinných látek 

Decofemm Beauty Breast

Druhý hodnocený přípravek Decofemm Beauty Breast je přírodní doplněk plný bylinných extraktů. Jeho hlavním účinkem je péče a podpora růstu prsou, ale pozitivně působí i na pokožku, nehty, vlasy i sexuální zdraví. 

Velikost nebo pevnost prsou může ovlivňovat hormonální nerovnováha. Pochopitelně, výrazně je ovlivňuje i těhotenství, kojení a další faktory. Tento přírodní přípravek obsahuje fytoestrogeny, které mohou výrazně napomoct ve snaze o hezčí a větší prsa. 

Jedna dávka obsahuje až 1440 mg směsi, která se skládá z 9 účinných látek - vojtěška, angelika čínská, fenykl obecný, pampeliška lékařská, serenoa plazivá, pískavice řecké seno, přeslička polní, smrdlinec chlupatý, jetel červený.

O účincích některých látek už jsme psali výše u prvního hodnoceného přípravku. Nezmiňovali jsme ale například jetel, který je obsažen v doplňku Deco-Femm. Ten zabezpečuje normální činnost kardiovaskulárního systému, což je důležité pro správné prokrvování. Pampeliška lékařská zase působí jako antioxidant a zároveň pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Úlohou přesličky polní je podpora růstu prsních tkání a péče o stav pokožky. 

Podle zkušeností uživatelek dokáže přípravek pomoct nejen se zvětšením prsou, ale u některých žen má pozitivní vliv i na tlumení nepříjemných průvodních příznaků menopauzy či úpravy menstruačního cyklu. Co se týká samotného účinku, tedy zvětšení prsou, ten může být do velké míry individuální.

Stejně jako první hodnocený produkt, i tento doplněk stravy je bezpečný a ověřený. Má certifikát zdravotní bezpečnosti, který je vydávaný Státním zdravotním úřadem a je řádně certifikovaný na Úřadu veřejného zdravotnictví SR. Přípravek je vyráběný v České republice.

Dávkování

Tyto tablety se doporučují dávkovat dvakrát denně po 2 kapslích, které je potřeba zapít dostatečným množstvím vody. Pro dosažení toužených výsledků byste měli přípravek užívat minimálně 3 měsíce.

Ještě lepší výsledky je však možno dosáhnout kombinací těchto tablet spolu s gelem na zpevnění a zvětšení poprsí BraUP. Ten nabízí pro prsa až 3 přínosy:  

 • Pusch-UP efekt - pravidelná aplikace přípravku vzbuzuje na pohled větší a plnější prsa.
 • Zpevňuje - povislá prsa budou pevnější a hezčí.
 • Hydratace a zdraví pokožky - přípravek hydratuje pokožku a zlepšuje její celkový vzhled. 

Výhody

 • jemné zvětšení prsou
 • výrazné zlepšení stavu pokožky
 • pružnější pokožka
 • jednoduché užívání
 • cenově výhodnější

Nevýhody

 • výsledek může být individuální

Orientační cena

1100 Kč

Hodnocení

Jak si vybrat tabletky na zvětšení prsou

Recenze tabletek na zvětšení prsou

Úkolem tabletek na zvětšení prsou je podpora růstu prsní žlázy. Prsní žláza totiž značně ovlivňuje to, jak objemná či velká prsa jsou. Tabletky, které jsou na trhu nabízeny, fungují na hormonálním nebo přírodním principu.

Do hormonálního spadá například antikoncepce, růst prsou však není jejím primárním cílem.

Co se týká přírodních tabletek, ty obsahují různé rostlinné výtažky s určitým množstvím fytoestrogenů (ale i jiných fytoživin).

Daly by se nazvat přírodními hormony. Tyto hormony mají podobné "účinky" jako estrogen v ženském těle, což znamená, že pozitivně ovlivňují zvětšování prsou.

Jaké je složení takovýchto tablet?

Tablety by neměly obsahovat žádné umělé látky. Většina výživových doplňků obsahuje následující složení:

Fenykl obecný: Fenykl má kromě jiných zdraví prospěšných výživových účinků i další, a to afrodiziakální účinky, pomáhá redukovat stres, také podporuje tvorbu mateřského mléka. Fenykl obsahuje fytoestrogeny, které pomáhají zvětšovat prsa. Fenykl je vhodný i pro ženy v menopauze, jelikož mírní příznaky.

Serenoa plazivá: Pomáhá udržovat ve zdraví reprodukční orgány. Rostlina napomáhá ke zvětšení prsou, je také afrodiziakum. Extrakt z jejích plodů reguluje hladinu estrogenů v těle, čímž pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních žláz.

Pískavice řecké seno: Díky výtažkům z této rostliny můžete udržovat prsa zdravá. Odborníci také potvrdili pozitivní vliv na zvětšení prsou. Pískavice také obsahuje fytoestrogeny, které mají podobné účinky jako estrogeny. Je možné, že rostlina pomáhá v boji proti rakovině prsu.

Mořské řasy Kelp: V této řase najdete i 70 minerálních látek. Pokud hubnete, extrakt z těchto řas vám bude nápomocný. Pomáhá spalovat tuky, zlepší stav nehtů a kůže, zpevňuje.

Damiána: Kromě toho, že je to afrodiziakum, pomáhá také udržet hormonální rovnováhu. Pozitivní účinky má tato rostlinka i co se týká menstruačních bolestí - spolehlivě je zmírňuje. Damiáně se připisuje i pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi.

Benedikt lékařský: Je už dlouho známou rostlinou a součástí tradiční medicíny. Obsahuje mnoho estrogenů a taninů, takže i proto je součástí tablet na zvětšení a zpevnění poprsí. Napomáhá i nastolit harmonii v těle. 

Srdečník obecný: Rostlina také obsahuje fytoestrogeny, takže pomáhá k lepšímu "přežití" celého menstruačního cyklu. Kromě toho pomůže i těm, kteří mají zvýšenou smyslovou přecitlivělost.

Angelika: Výtažky z této rostliny pomáhají udržet v rovnováze ženské hormony. Dokáže tělu dodat potřebné fytoestrogeny. Rostlina byla pro své pozitivní účinky využívána už v dávné minulosti v Číně.

Divoký jam: Divokému jamu se připisuje stimulace produkce estrogenu. Také pozitivně upravuje hormonální systém v ženském těle. Dokázané jsou i účinky u žen v menopauze. Též pomáhá zvětšit prsa.

Co byste o tabletkách měli vědět...

 • Je zbytečné čekat výsledek za jeden den.
 • Neočekávejte výrazné změny. Tablety mají slibovaný efekt, a to především co se týká pevnosti prsou, i na pohled byla prsa tedy větší.
 • Tabletky dokáží zabezpečit zvětšení přibližně o jedno číslo podprsenky. Pochopitelně jsou výsledky často individuální a ovlivňované hormonální hladinou u konkrétní ženy.
 • Tabletkám by se měly vyhnout těhotné a kojící ženy.
 • Tabletky by neměly užívat dívky, které nedosáhly 18 let.
 • Tablety by se měly užívat každý den, aby se mohl dostavit požadovaný účinek.

Doporučili bychom tabletky na zvětšení prsou?

Tabletky obsahující extrakty z rostlin nás příjemně překvapily a můžeme říct, že opravdu fungují. Samozřejmě nelze čekat zázraky v podobě zvětšení prsou o několik čísel.

Pozitivní na nich je hlavně to, že ženám nepomůžou jen s velikostí prsou, ale přispívají i k jejich celkovému zdraví a pevnosti.

Shrňme si ještě jednou účinky, které od zmiňovaných a jim podobných doplňků živin můžete čekat:

 • zvětšení prsou přibližně o jedno číslo
 • plnější a pevnější prsa
 • pružnější a hezčí pleť
 • zlepšení stavu nehtů, vlasů, pokožky
 • pomáhají při redukci hmotnosti
 • udržují hormonální rovnováhu v ženském těle
 • dodávají tělu fytoestrogeny
 • pomáhají při nepříjemných příznacích menopuazy
 • zlepšují problematickou menstruaci
 • pomáhají udržovat pravidelný menstruační cyklus
 • budete se cítit více žensky
 • díky vyřešení problému s velikostí prsou nabudete víc sebevědomí

Triky pro zvětšení prsou přirozeným způsobem

Pokud netoužíte po plastice a nejste ani fanouškem výživových dopňků, zvětšit prsa můžete zkusit i jiným způsobem.

 • Cvičení – cviky jako kliky, předpažení s činkami a jiné vám pomohou zpevnit prsa, a tak budou působit plnější a větší. Inspirujte se např. v následujícím videu:
 • Správná dieta – v některých případech pomůže ke zvětšení prsou i jednoduché nabrání hmotnosti, protože prsa jsou z velké části složena z tukových tkání. Toto však nemusí být cesta pro každého. Pomoci může i zařazení jídel s větším množstvím estrogenu jako čočka, cizrna, jablka, švestky, okurky, mrkev, sýry, jogurty a pod. Také potraviny obsahující fytoestrogeny jako ořechy (vlašské, pistácie, kešu či kaštany), broskve, jahody, maliny, zelené fazole, černý a zelený čaj, ale i víno.
 • Optické zvětšení – základem je výběr správné velikosti podprsenky. Zvolit můžete push-upku, která vám přidá na objemu, nebo jednoduše vyztuženou podprsenku. Populární, ale pracnou volbou, je i využití konturování, které za pomoci správných stínů dodá prsům objem. K celkovému efektu dopomůže i správná volba oblečení a držení těla.

Zkušenosti žen s tabletkami na zvětšení prsou


Už dlouho jsem se trápila tím, jakou velikost mají moje prsa. Když jsem se jen tak proklikávala na internetu, narazila jsem na tabletky, které slibovaly zvětšení prsou přibližně o jedno číslo. I když jsem byla zpočátku dost skeptická, musím říct, že výsledky mě překvapily. Následovala jsem doporučení na užívání a výsledky se skutečně dostavily. Mám pružnější pleť, ale hlavně se mi o něco víc zvětšila prsa. Velmi mě to potěšilo a dodalo trochu sebevědomí. Cítím se víc žensky, takže doporučuji všem, které se trápí se stejným problémem."
Iveta, 34 let


S kamarádkou jsme se rozhodly, že vyzkoušíme tabletky na zvětšení prsou. I když první dva týdny jsme nezpozorovaly žádné výrazné výsledky, pokračovaly jsme v kúře dál. Nakonec jsme se obě dočkaly. Změny si všiml i přítel. Tabletky mi pomohly zlepšit stav nehtů a kamarádka má o něco lepší pleť. Také se nám zvětšila prsa. Jsme rády, že jsme to zkusily a určitě doporučujeme i ostatním ženám." 
Monika a Evka, 28 let


I když jsem po užívání tablet uviděla pozitivní změnu na pleti, prsa se mi nezvětšila ani nezpevnila. Jelikož jsem tablety kupovala právě z tohoto důvodu, moje hodnocení je spíše negativní. Ale nevylučuji, že výsledky jsou individuální pro každou ženu. Každopádně jsem ráda, že jsem je vyzkoušela."
Alena, 40 let


Na internetu jsem našla zmínku o tom, že prsa se dají zvětšit i přírodním způsobem. To mě ihned zaujalo, chtěla jsem to vyzkoušet. Čekaly mě zajímavé výsledky. Po tom, co jsem každý den tabletky dle návodu užívala, se mi přibližně o jedno číslo prsa zvětšila, ale nejen to. Celkově vypadají plnější a pevnější. Po dvou porodech je to skutečně pěkná změna. Hlavně se cítím lépe a sebevědoměji. Jsem ráda, že je tu i takovéto řešení, protože plastiku bych nechtěla podstoupit."
Kateřina, 37 let


Tabletky mi bohužel nepomohly zvětšit prsa. Čekala jsem zvětšení aspoň o jedno číslo, zdá se mi však, že se mi jen trochu zpevnila prsa. Jinak nevidím žádné další změny. Vzhledem k ceně takovýchto produktů bych si představovala větší rozdíl před a po."
Denisa, 28 let

Nejčastěji kladené otázky při výběru tablet pro zvětšení prsou

1. Co jsou to tablety pro zvětšení prsou?

Tablety pro zvětšení prsou jsou druh výživového doplňku, který napomáhá ke zpevnění a zvětšení poprsí. Mohou být hormonálního nebo přírodního charakteru. Hormonální jsou například i antikoncepce. Tablety podporují růst prsní žlázy, která nejvíce ovlivňuje objem a tedy i velikost poprsí.

2. Existují kontraindikace při užívání tablet pro zvětšení prsou?

Tablety by neměly užívat těhotné a kojící ženy. Neměly by se kombinovat s podobnými tabletami ani s hormonální léčbou.

3. O kolik čísel dokáží tabletky zvětšit poprsí?

Ve většině případů je možné dosáhnout zvětšení prsou o jedno číslo. Zároveň tabletky podporují celkové zpevnění poprsí, což také přispívá k viditelným změnám ve velikosti prsou.

4. Za jakou dobu je možné vidět výsledek?

Při pravidelném užívání tabletek pro zvětšení poprsí je možné vidět první výsledky už po 2 týdnech.

5. Co tablety pro zvětšení prsou obsahují?

Přírodní tablety obsahují většinou kombinaci následujících rostlin: fenykl obecný, serenoa plazivá, pískavice řecké seno, mořské řasy Kelp, damiána, benedikt lékařský, srdečník obecný, angelika, divoký jam.


Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0