[RECENZE] VyšetřiMě.cz - jaké služby nabízejí?

Vysetri.me recenze

Nedostatek lékařů v některých oborech přináší také dlouhé čekací lhůty na běžná vyšetření. Se službou VyšetřiMě.cz si tuto dobu zkrátíte na minimum - stačí se jen objednat, přijít na odběrové místo a vyčkat na report od lékaře. Služba Vyšetři mě však nabízí mnohem více než rutinní vyšetření.

Díky této službě můžete zjistit na co jste alergičtí, jak zhubnout pomocí diagnostiky metabolismu nebo zda vám nehrozí cukrovka či kardiovaskulární onemocnění. Jak vše probíhá si povíme v následujícím článku.

O Vysetri.me

Projekt vznikl během koronavirové pandemie, kdy byl nedostatek lékařů, kteří by mohli provádět běžná a neakutní vyšetření na vlastní žádost.

Kromě toho se lékaři z VyšetřiMě.cz zabývali právě diagnostikou onemocnění Covid-19. Vyšetřit se zde mohou jednotlivci, kromě toho však odborníci zajišťují také skupinové testování v malých i větších firmách.

O pacienty zde pečují skuteční renomovaní lékaři, navíc spolupracují s celou řadou ordinací a laboratoří.

Mezi největší partnery projektu patří například Váš Praktik, LOCUSMED nebo ERGOTEP.

Kompletní biohacking vyšetření

Vyšetření nové generace - vyzkoušejte biohacking vyšetření včetně konzultace s lékařem.

Co najdeme na Vysetrime.cz

Internetová služba Vysetrime.cz nabízí různé druhy lékařských vyšetření, diagnostiky a obdobných služeb v České republice. Tyto služby zahrnují preventivní prohlídky, diagnostická vyšetření, odborné konzultace a terapeutické procedury. 

Na VyšetřiMě.cz se můžete objednat například na preventivní prohlídku, ale také na množství odborných vyšetření všeho druhu, se kterými se běžně v ordinaci praktického lékaře nesetkáte. 

Co tedy služba nabízí?

 • obecná a preventivní medicína - zahrnuje komplexní preventivní prohlídky, očkování, testy na alergie a intolerance, krevní testy a mnoho dalších
 • PCR i antigenní testy na Covid-19
 • určení biologického věku organismu
 • diagnostika alergií - test zahrnuje téměř 300 různých alergenů
 • skladba makro a mikro živin dle aktuálních krevních odběrů (pro perfektně vyvážený jídelníček bez “experimentů”)
 • kompletní biohacking vyšetření
 • krevní rozbor pro vegany a vegetariány
 • vyšetření krevních cukrů - stanoví, zda vám nehrozí diabetes
 • kardiologie - prevence kardiovaskulárních chorob; zahrnuje EKG, echokardiografii, Holter monitorování a další vyšetření srdce
 • speciální vyšetření pro sportovce - stanoví, zda je váš trénink efektivní, popřípadě co je nutné změnit
 • hormonální profil - díky výsledkům zjistíte, proč trpíte neustálou únavou, zda nemáte potíže se štítnou žlázou a podobně
 • vyšetření krve a krevní obrazy - výsledky přinášejí podrobný přehled toho, které živiny nám v těle chybí (například nedostatek železa či hořčíku), ale i celkový stav organismu, zdraví jednotlivých orgánů a podobně
 • komplexní jaterní testy
 • zjištění protilátek u povinných i nepovinných vakcín, případně u prodělaných chorob
 • vyšetření některých genetických mutací

Jak se objednat na Vysetrime.cz

Objednání na vyšetření je velmi snadné a vše vyřešíte pár klikutími na Vysetrime.cz.

V horní liště zvolte záložku “Vyšetření”, která vás přesměruje na všechna dostupná vyšetření, která můžete díky této službě absolvovat. Vyberte si vyšetření, které hledáte - využít k tomu můžete také filtry v levém bočním panelu.

Poté klikněte na zvýrazněné tlačítko s nápisem “Více informací” nebo “Objednat termín”.

V tuto chvíli jste přesměrování na stránku, která obsahuje nejen veškeré informace k danému vyšetření, ale také kolonky potřebné pro objednání termínu. 

Jak na to?

 • zvolte nejbližší odběrné místo či ordinaci
 • vyplňte své osobní údaje
 • vyplňte údaje pro fakturaci
 • zaškrtněte všechny důležité souhlasy se zpracováním údajů
 • máte-li slevový kód na Vysetrime.cz, vyplňte jej do příslušné kolonky v tomto kroku
 • zvolit můžete i některou s příplatkových služeb, například lékařskou konzultaci navíc nebo podrobný report
 • poté už stačí jen objednávku zaplatit a vybrat si přesný termín ve zvolené ordinaci

Při příští objednávce vám celý proces zjednoduší vytvoření uživatelského profilu.

Díky tomu už nebudete muset vyplňovat znovu své údaje, navíc budete mít všechny své výsledky přehledně uložené na jednom místě.

Objednání termínu

U každého vyšetření máte seznam, co vyšetření obsahuje a tlačítko pro dokončení objednávky.

Jak vyšetření probíhá?

Průběh celé procedury závisí na zvoleném typu vyšetření. Nicméně obecně platí, že se vyšetření přes Vysetrime.cz nijak neliší od toho, když se objednáte klasicky k lékaři.

Rozdílem je hlavně komfortní objednání z pohodlí domova, výběr skvělých doktorů na jednom místě, možnost volby pobočky a rychlejší termín.

Na webu také najdete nabídku hůře dostupných vyšetření, které se běžně u lékařů neprovádějí.

Samotné vyšetření tedy probíhá tak, jak jste zvyklí - objednáte se na pevně daný termín, dostavíte se do ordinace lékaře, vyčkáte si v čekárně, a poté vás lékař vyšetří. Jsou-li provedeny nějaké odběry, pošle lékař vzorky do laboratoře. 

NÁŠ TIP: Vyšetření si zkuste naplánovat v den, kdy nebudete ve stresu. Může to zkreslit výsledky kortizolu.

Vždy se držte doporučení lékaře. Před odběry se vyhněte pití alkoholu, kouření a konzumaci tučných či příliš sladkých jídel.

Ranní odběr se nejčastěji provádí na lačno. Nezapomeňte lékaře informovat o všech pravidelně i nárazově užívaných lécích - pokud bude třeba některé z nich kvůli odběru krátkodobě vysadit, lékař vás informuje. 

Před odběry krve je také vhodné omezit fyzickou zátěž a informovat odběrovou sestru o případných alergiích. 

Ve většině případů však před prvním vyšetřením podstoupíte sérii otázek zaměřených na váš zdravotní stav - odpovědi sestra zaznamená do karty a následně z nich bude lékař vycházet při dalším postupu.

Výsledky vyšetření 

Co se týče výsledků, ty mohou být k dispozici ihned, případně je nutné vyčkat na výsledky z laboratoře a podobně. V každém případě však výsledky obdržíte do týdne od provedení vyšetření.

Výhodou je, že si pro výsledky nemusíte jezdit zpět do ordinace. Vše vám přijde přehledně ucelené do e-mailu, případně soubory najdete také na svém uživatelském profilu na VyšetřiMě.cz, pokud jste se při objednání registrovali a přihlásili. 

Zaslaný výsledkový protokol je přehledně graficky zpracován.

Sepsané informace jsou doplněny grafy a vysvětlivkami, které vám pomohou pochopit některé odborné termíny. Pokud byste i přesto měli nejasnosti, můžete se objednat na konzultaci s lékařem.

Kontakty a pobočky

Možností, jak kontaktovat podporu z VyšetřiMě.cz je hned několik. Využít můžete infolinku na čísle +420 771 156 107, případně e-mail infolinka@vysetri.me. Zde vám specialisté odpoví na všechny vaše dotazy a pomohou vyřešit případné problémy.

Kontakt je také možný přes sociální sítě jako je Facebook, Instagram, Tiktok či Twitter.

Seznam ordinací a odběrových míst je poměrně obsáhlý, nicméně mapu i názvy míst společně s celou adresou najdete na webových stránkách Vysetrime.cz, v sekci “Kontakty”, případně vždy při objednávce dané služby.

Závěr

VyšetřiMě.cz je unikátní internetová služba provozovaná lékaři MUDr. Janem Pavlem Novákem a MUDr. Pavlem Borským. Tito lékaři stojí také za skupinou Váš Praktik, která sdružuje zejména pražské ordinace. 

Díky tomu nabízejí celou řadu odběrů a vyšetření u lékařů a specialistů po celé České republice.

Objednáte se z pohodlí domova a vaše výsledky obdržíte nejpozději do týdne na váš e-mail. Vyšetření je snadné, rychlé a dostupné.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora