Sérum pro růst řas GigaLash - recenze a zkušenosti

Gigalash recenze

Dlouhé a husté řasy jsou v poslední době trendem, o který se zajímá mnoho žen. Navštěvují různé salony, kde jim řasy prodlouží, případně zahustí.

Tyto řasy však nevydrží trvale a zákaznice stojí dost peněz. 3D řasy je potřeba dodělávat pravidelně po měsíci a dokáží vaše vlastní řasy zničit. To samé platí i o nalepovacích řasách, na jejichž aplikaci potřebujete lepidlo, které často obsahuje různé škodlivé látky.

Účinných možností na prodloužení řas je však mnohem víc. Mezi ty nejvyhledávanější patří růstová séra. Nejpopulárnějším a nejoblíbenějším je GigaLash. 

Jak funguje GigaLash?

Řasy jsou svou stavbou podobné chlupům a vlasům. I v tomto případně platí, že mají svou životnost. Řasa, která už vyrostla, vypadne a to se bohužel nedá ovlivnit. Cyklus růstu trvá cca 30 dní, a když je řasa v konečné fázi, uvolní se a vypadne. Úkolem růstového séra GigaLash je prodloužit růstový cyklus řas, urychlit jejich růst a zvýšit jejich pružnost.

Díky tomu, že sérum vypadá jako linka, je jeho aplikace velmi jednoduchá. Nanáší se na horní i spodní víčko, zevnitř ven. Podle popisu výrobce by měly být první výsledky viditelné už po 7 dnech. Po dvou týdnech by měly být řasy delší a po více než měsíci ještě delší, tmavší a hustější.

I když jedno balení obsahuje jen 6 mililitrů séra, vydrží až na 5 měsíců. Díky tomu vám k udržení dlouhodobých výsledků postačí i jedno balení. V případě, že s používáním přestanete úplně, dosažené výsledky se ztratí po dvou měsících. Kvůli tomu se doporučuje aplikace v udržovacím režimu - 2x týdně. Sérum GigaLash bylo vyvinuto tak, aby nezpůsobovalo žádné nepříjemné alergie. Je vhodné i pro muže, alergiky a osoby, které mají permanentní makeup nebo čočky.

Složení

Za zmínku stojí nepochybně i účinné složení séra.

Obsahuje 6 důležitých aminokyselin (arginin, metionin, cystein, cystin, tyrozin, taurin), které mají dobrý vliv na růstový cyklus vlasů a řas. Nejlépe však dokáží působit, když se zkombinují s vitamínem C a vitamínem E.

Zmiňovaná kombinace se nachází i v růstovém séru. Vitamín C patří mezi stavební látky vlasů a řas a je důležitý pro tvorbu kolagenu, vitamín E chrání vlasy a řasy před vnějšími a vnitřními vlivy. 

Naše zkušenosti

Výsledky po sedmi dnech používání

Viditelné výsledky už po týdnu by se neměly slibovat každému, protože záleží na osobě, která sérum používá. V případě růstu řas (i vlasů) je potřeba dbát na správnou životosprávu a výživu. To, že by po týdnu byly řasy delší a tmavší, tvrdit nemůžeme. 

V případě, že sérum nanášíte úplně od vnitřního rohu oka a aplikujete ho pravidelně, určitě si všimnete, že malé řasy začnou postupně růst.


Výsledky po čtrnácti dnech

Výsledky po dvou týdnech používání byly v porovnání s těmi po týdnu viditelnější a výraznější. Už na první pohled je možné zaregistrovat prodloužení řas a změnu pigmentace - řasy jsou tmavší. 

Výše zmiňované nové řasy nabraly také délku a pevnost. Za zmínku stojí určitě i pevnost ostatních řas, protože jsou méně lámavé než před použitím.


Výsledky po měsíci

Po měsíci se výsledky dostaví určitě u každé z vás. Při pravidelném používání budou vaše řasy vypadat jako umělé 3D řasy a budou pevné. Sérum má magickou schopnost zpevnit kořínky řas, díky čemuž prodlouží jejich životnost.

Řasy jsou méně lámavé a dokonce tmavší. Po použití kleštiček na řasy budou krásně vytočené.

Výhody a nevýhody přípravku GigaLash

Ne nadarmo se říká, že všechno má své výhody, ale i nevýhody. Podívejte se na přehled našich postřehů, toho, co se nám při testování tohoto séra líbilo, ale i nelíbilo.

Plusy

Jako plus vnímáme, že sérum obsahuje látky, které se přidávají například do objemových řasenek. Alatonin, pantenol, kyselina linolová a další složky podporují přirozené zhušťování řas a platí to i v případě séra.

Zhuštění řas je přirozené, protože mezi starými (které brzy vypadnou) rostou nové. Sérum se doporučuje používat i ženám, které každý den používají řasenku. Líčení je jednodušší, protože po použití řasenky zůstanou řasy oddělené a výrazné.


Mínusy

Největší nevýhodou je jednoznačně to, že sérum je potřeba používat i po dostavení výsledků. V případě, že s používáním přestanete, výsledky zmizí spolu s řasami, na něž bylo aplikované. Další nevýhodou je nedůvěryhodné složení.

Například o řasovém genu Wool Bursa Growth Gene není ani vidu ani slechu. Podle všeho je to však růstový gen, který obsahuje vysoké množství proteinů a využívá se i při chování ovcí. Sodná sloučenina Foumingzhisuan sodium je pro Google také neznámá a najde vám ji jen ve spojitosti se sérem GigaLash.

Líbí se nám

  • obsahuje látky, které se přidávají i do objemových řasenek
  • obsah alantoinu i pantenolu
  • přirozené zhušťování řas
  • oddělené a výrazné řasy
  • používání i při každodenním líčení
  • nenápadné balení

Nelíbí se nám

  • nutnost používání i po dostavení výsledků
  • neznámé látky ve složení

Cena

Sérum se prodává v objemu 3 ml. I přesto, že se vám tento objem může zdát malý, vydrží až 5 měsíců. Toto balení vás bude stát 1000 Kč.

GigaLash zkušenosti

Zkušenosti uživatelů

"Sérum používám pravidelně přibližně už půl roku. S jeho účinky jsem maximálně spokojená." Nikola​​​​

"Toto sérum nemělo zpočátku žádný zvláštní vliv na moje řasy. Trvalo celkem dlouho, než se začaly objevovat první výsledky. Proto doporučuji trpělivost." Eva

"Přípravek jsem si koupila na základě doporučení mé dobré kamarádky. Z tohoto séra byla nadšená a tak jsem se rozhodla, že ho také vyzkouším, protože mě trápí krátké a řídké řasy. Bohužel musím říct, že se žádné výsledky zatím nedostavily. Může to být však i tím, že ho používám teprve 3 týdny." Ivana

"Sérum používám teprve první měsíc, ale moje řasy jsou o hodně hustější, než byly před používáním. Doufám, že to takhle půjde dál. Koupi séra doporučuji všem ženám" Anna


Naše hodnocení

Zvažujete koupi tohoto přípravku? Pokud ano, za nás vám ho určitě doporučujeme. Samozřejmě se však nezapomeňte vybavit dávkou trpělivosti, která je potřeba, než se začnou objevovat první výsledky.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

  • 7. května 2020

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: