Recenze přípravku pro ženy FEMINUS - Zkušenosti

feminus
 • 60 tablet
 • pro udržení normální hladiny estrogenu v těle
 • cena od 570 Kč

My ženy plníme v životě více důležitých rolí současně. Jsme partnerkami, manželkami, matkami, staráme se o chod domácnosti, pracujeme, budujeme kariéru. Je proto nesmírně důležité, abychom se cítily dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Snad nejčastěji se v souvislosti s celkovým komfortem ženy a její spokojeností skloňuje pojem "hormonální rovnováha". Ne nadarmo vzniklo označení PMS, tedy předmenstruační syndrom, který je v první řadě spojený s výkyvy nálad a nervozitou, za nimiž stojí hormony.

Podobně je tomu i s obdobím menopauzy, během něhož žena pod vlivem hormonů zažívá ve svém těle celou řadu změn. Nebo také těhotenství, které v prvních měsících způsobuje doslova hormonální bouři.

Ano, hormonální rovnováha je v životě ženy opravdu podstatná a důležitá, a to bez ohledu na její věk. Pokud i vy máte pocit, že s vámi lomcují hormony, necítíte se komfortně, ve své kůži, jste vyčerpaná a unavená, pomoct vám může i výživový doplněk speciálně navržený pro ženy.

V dnešním článku vám přinášíme zkušenosti s přípravkem FEMINUS, který představuje přírodní cestu, jak se cítit dobře, spokojeně a vyrovnaně.

feminus recenze zkušenosti

 O produktu FEMINUS

FEMINUS je výživový doplněk na přírodní bázi určený výlučně ženám.

Pomáhá navodit hormonální rovnováhu, bojuje s únavou, přináší vitalitu, energii a má příznivý vliv i na sexuální zdraví ženy.

Tělu dodává důležitý pohlavní hormon estrogen, jehož nedostatek může způsobovat množství problémů a celkově ovlivňovat kvalitu života ženy. Estrogen je totiž základní ženský hormon, který se spolu s progesteronem podílí na regulaci menstruačního cyklu i reprodukčního systému.

Nedostatek estrogenu v těle může způsobovat poruchy menstruačního cyklu, jako je nepravidelnost, zpožděná nebo úplně chybějící menstruace. Velmi často se objevují nepříjemné návaly tepla, problémy se spánkem, únava, vyčerpání nebo úzkosti. Nízký estrogen může stát i za sníženým sexuálním apetitem.

Nízká hladina hormonu estrogen někdy způsobuje i problémy s otěhotněním, protože je tento hormon důležitý pro stimulaci dělohy, aby se v ní mohlo uchytit vajíčko.

Přípravek FEMINUS je obvykle spojován právě se zralými ženami, protože nízká hladina estrogenu se vyskytuje nejčastěji právě během menopauzy. To ale není podmínkou a tento výživový doplněk může pomoci i mladším ženám, kterým se nedaří otěhotnět v důsledku hormonální nerovnováhy.

Doplněk patří pod českou společnost Primulus Group, s. r. o., která na trhu působí od roku 2015. FEMINUS zaujme hned na první pohled svým luxusně vypadajícím balením, které potěší každé ženské oko.

Balení feminus

Balení přípravku působí na první pohled velmi luxusně. 

feminus zkušenosti

Po jeho otevření zjistíte, kdo pro vás přípravek zabalil.

feminus účinky

Nechybí ani poděkování. 

Feminus dákovaní

Výrobce nabízí i pravidelné cenově zvýhodněné měsíční zásilky. 

  FEMINUS - složení

Výživový doplněk FEMINUS má 100% přírodní složení obsahující extrakt z bylinek, vitamíny a důležité minerály.


Maca peruánská

Maca je velmi často označována za přírodní afrodiziakum, a to jednak pro ženy, ale i pro muže. Zvyšuje také energii a vytrvalost, díky čemuž stimuluje i duševní zdraví. Pomoct dokáže i ženám v přechodu, protože pomáhá s návaly tepla i s nespavostí.

Kotvičník zemní

Kotvičník zemní má schopnost podporovat normální hladinu testosteronu. Jde sice o mužský hormon, ale i ten je důležitý pro ženský organismus, jelikož přispívá k celkové rovnováze pohlavních hormonů v těle ženy. Kotvičník má pozitivní vliv i na libido a celkovou vitalitu.

Indický ženšen

Indický ženšen zlepšuje prokrvení a zvyšuje libido. Má pozitivní vliv i na nervovou soustavu, podporuje koncentraci i paměť. Přispívá k psychické pohodě.

Extrakt z kakaa

Kvalitní kakao je silným antioxidantem, bohatým na důležité vitamíny i stopové prvky. Kromě toho se podílí i na celkové vitalitě organismu, zlepšuje soustředění, koncentraci i výkonnost. Má také afrodiziakální účinky.

Muira Puama 

Exotická rostlina s exotickým názvem má blahodárné účinky na potenci mužů, ale i na sexuální libido žen. Velmi často je využívána i k tlumení příznaků menopauzy nebo při problémech s menstruačním cyklem.

Damiána pravá

Damiána pravá, nazývaná také mayské afrodiziakum, zvyšuje u žen sexuální touhu, dodává energii, ale pomáhá i při regulaci nepravidelného menstruačního cyklu při podpoře plodnosti.

Andělika čínská 

Andělika čínská je bohatá na organické kyseliny, aminokyseliny, esenciální oleje, sacharidy i vitamíny. Má velký význam pro hormonální rovnováhu, zmírňuje příznaky menopauzy a upravuje rozházený menstruační cyklus.

Ve složení se dále nacházejí i vitamíny C, E, B6, B12 a D3. Všechny tyto vitamíny mají pozitivní vliv na ženské reprodukční orgány, vitalitu i duševní pohodu.

Nechybí ani minerál zinek, který má příznivý vliv na hladinu hormonů i duševní zdraví.

Feminus složení

Výživový doplněk obsahuje extrakty z bylin, důležité vitamíny a minerál zinek. 

 Dávkování

Doporučená denní dávka jsou dvě tablety. Je možné je užít současně nebo v případě potřeby rozdělit na dvě dávky.

Přípravek se doporučuje užívat spolu s jídlem nebo bezprostředně po jídle, protože jde o vitamínový doplněk. Všeobecně platí, že vitaminy a minerály ve formě výživových doplňků se nejlépe vstřebávají v kombinaci s jinými minerály a vitamíny.

Tablety mají přiměřenou velikost a jejich polykání je tak bezproblémové.

Kdo by přípravek FEMINUS neměl užívat?

 • těhotné a kojící ženy
 • děti
 • ženy s endomteriózou
 • ženy s myomatózní dělohou
 • ženy užívající léky na ředění krve

Pozor si je třeba dát i na doporučené dávkování a rozhodně ho nepřekračovat. Protože tak, jak je pro tělo problémem nedostatek estrogenu, tak i jeho přebytek může způsobovat značné komplikace.

Nadbytek estrogenu může být provázen nepravidelnou menstruací, bolestmi prsou, bolestmi hlavy a výkyvy nálad.

feminus tablety

Přípravek je dostupný ve formě tablet. 

Feminus velikost tablet

Tablety mají velmi dobrou velikost a jejich polykání je bezproblémové. 

  Cena přípravku FEMINUS

Jedno balení výživového doplňku FEMINUS obsahuje 60 tablet a při doporučeném dávkování dvě tablety denně vydrží jeden měsíc.

Aktuálně se prodává za sumu 570 Kč.

dávkovaní feminus

Doporučenou denní dávku je potřeba dodržovat. 

  Zkušenosti s výživovým doplňkem FEMINUS

Výživový doplněk FEMINUS je sice na našem trhu teprve poměrně krátce, ale už si stihl najít své příznivce. A spokojené recenze a zkušenosti dokazují, že jich není málo

Mezi pozitivy přípravku FEMINUS bývá nejčastěji zmiňovaný pozitivní vliv na vitalitu, zmírnění únavy a pocitu vyčerpání, navození psychické pohody, ale například i zvýšení libida, které bývá nižší často u žen především v období menopauzy.

A právě ženy v klimakteriu si výživový doplněk pochvalují nejvíc. Mezi recenzemi se však objevují i zkušenosti mladších žen, jimž přípravek pomohl zmírnit únavu a celkově se cítit lépe.

"FEMINUS jsem si vybrala, protože je to přírodní preparát a neobsahuje hormony. Cítím na sobě, že mám více energie a jsem po něm méně unavená Není moc drahý a jde o český produkt. Tento výrobek bych doporučila každé ženě, která je v období přechodu." Jana, 54 let, feminus.cz

"Užívám přípravek FEMINUS a musím konstatovat, že od té doby je mi skvěle. Když mi tablety docházely, zkusila jsem ho brát po jedné tabletě, ale po několika dnech mi opět začaly návaly horka a všechno, co se k přechodu vztahuje. Za mě je to skvělý přírodní produkt a vřele ho doporučuji všem ženám. Přípravků proti příznakům přechodu jsem vyzkoušela několik, ale až tento mi opravdu pomohl." Blanka, 54 let, feminus.cz

"Dlouhou dobu jsem se trápila s hormonální nerovnováhou, která se v mém případě projevovala únavou, akné a v neposlední řadě nadměrným nočním pocením. Po 14 dnech užívání produktu FEMINUS se mi začala zlepšovat pleť, cítila jsem se méně unavená. Než jsem vyzkoušela FEMINUS, vyzkoušela jsem velkou řadu vitamínů a doplňků stravy a nic mi nepomohlo." Karolína, 25 let, feminus.cz.

Také tyto recenze poukazují na to, že výživový produkt na přírodní bázi FEMINUS opravdu pomáhá ženám, které trpí příznaky nedostatku estrogenu. Jenže ne všechny symptomy, které se podobají příznakům chybějícího estrogenu, musí ve skutečnosti nedostatek estrogenu znamenat. 

Někdy je příčina někde jinde a hladina estrogenu může být v těle ženy v úplném pořádku (případně v hraničních hodnotách nebo i vyšší) a užíváním přípravku FEMINUS může nastat její zvýšení, které je také provázeno různými nepříjemnými příznaky. To platí například i o ženách, které mají endometriózu (přičemž o ní nemusí vědět, resp. mají jen podezření). Vysoká hladina estrogenu totiž může jejich stav a zdravotní problémy zhoršit. 

Také z těchto důvodů rozhodně není na škodu, pokud se před začátkem užívání přípravku FEMINUS poradíte se svým lékařem nebo gynekologem, který nejlépe zná váš zdravotní stav a ví, zda je pro vás přípravek vhodný nebo ne.

FEMINUS - Výhody a nevýhody

Výhody

 • zvýšení energie a vitality
 • zmírnění únavy
 • zvýšení libida
 • přírodní způsob zvýšení hladiny estrogenu
 • 100% přírodní složení
 • balení působící luxusním dojmem
 • obzvlášť vhodný pro ženy v menopauze

Nevýhody

 • nutnost užívat dlouhodobě
 • individuální nástup účinků
 • překročení dávek může způsobovat komplikace
feminus balení

 Celkové hodnocení

Výživový doplněk FEMINUS je kvalitní přírodní produkt určený k doplnění hladiny důležitého ženského hormonu estrogen. Jeho nedostatek se obvykle vyskytuje u žen v období menopauzy a způsobuje různé nepříjemnosti, jako návaly tepla či změny nálad.

Přípravek FEMINUS je proto vhodný hlavně pro ženy v menopauze. Mohou ho ale užívat i ženy v mladším věku, pokud mají nízkou hladinu hormonu estrogen. 

Výhodou tohoto přípravku je 100% čisté složení bez jakýchkoliv umělých hormonů, ale i jednoduché užívání a příznivá cena, kterou se určitě vyplatí investovat do zdraví, komfortu a celkové spokojenosti.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 1. května 2021

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: