Vytvořte si vlastní obal na mobil od Picasee.cz – Recenze

Picasee recenze

Znáte ten z Murphyho zákonů o tom, že chleba vždy spadne namazanou stranou dolů? Tak mně stejně tak padá mobil na zem vždy displejem dolů. Nebo hranou na nějaký drobný kamínek. Vždy. Ale nedala jsem si doteď říct a nekoupila jsem si obal na svůj iPhone 7 Plus, protože „... Vždyť je takový pěkný a tenoučký, nač ho skrývat." Ale teď už jsem se rozhodla nezničit si telefon kvůli svým děravým rukám. 

Obalů, krytů a pouzder na mobil jsou na trhu miliony. Dražší, levnější, kožené, dřevěné, třpytivé, značkové, bambusové, gumové... Plní nejen ochrannou, ale i designovou funkci. A na tu já, jako žena, zaměřuji svou pozornost nejvíc, co si budeme povídat. 🙂

Nerada jdu však s davem a nerada si kupuji stejné věci, jaké mají skoro všichni. Tak jsem se rozhodla, že si vymyslím vlastní design obalu. Nejsem zrovna typ, který by měl byť jen na pozadí obrazovky fotku s přítelem nebo se psem, stejně tak jsem ji nechtěla nosit na krytu. Ale na čem ujíždím, jsou různé citáty, motivační a inspirativní věty. To by mohla být cesta! 

Nápad by byl, už jen krůček k realizaci. Vybrala jsem si stránku Picasee.cz, která má zároveň i slovenskou platformu. Můžete si tu vybrat nejen z množství už hotových krytů, ale vytvořit si i vlastní design obalu. Jak vypadá postup a jak jsem byla spokojená s novým obalem se dočtete níže v mojí recenzi.


5 jednoduchých kroků k designovému obalu

Na Picasee.cz si můžete vybrat z množství už navržených a opravdu pěkných krytů na jakoukoliv značku telefonu a konkrétního modelu. V nabídce jsou Apple, Asus, Honor, Huawei, LG, Nokia, Samsung, Sony a Xiaomi.

Nebo si můžete vytvořit kryt s vlastní fotografií nebo obrázkem. Vytvoření objednávky bylo opravdu velmi jednoduché. Zvládnete ho levou zadní za celkem krátkou dobu. 

 1. Nejprve si vyberte značku a model vašeho telefonu.
 2. Potom si zvolíte typ obalu. Na výběr máte silikonový průhledný, plastový průhledný nebo černý silikonový. Cena je u všech typů stejná - 15,98€.
 3.  A teď přejdete k samotné tvorbě. Jednoduše nahrajete obrázek z vašeho počítače nebo ho myší přesunete.
 4. Po nahrání fotografie ji můžete přizpůsobit svému mobilu. Můžete ji zmenšit, zvětšit nebo otočit. Na spodku obalu se nachází logo firmy Picasee, které slouží jako reklama značky. Nápis nemůžete odstranit, ale můžete si ho změnit na jakoukoliv barvu a odstín, takže může velmi pěkně ladit s vaším designem. A font písma je také velmi hezký.
 5. Nakonec už jen kliknete na tlačítko koupit a na obal se můžete těšit za 1-2 pracovní dny.
Picasee vlastní design obalu na mobil

Vytvoření vlastního designu obalu je velmi jednoduché. Program vás jasně vyzve ke všem úkonům. 

Obal na mobil dorazil, jak vypadá?

Zásilka dorazila po 2 pracovních dnech v klasické bublinkové obálce. Jaké ale bylo moje překvapení, když jsem ji otevřela! Upřímně, očekávala jsem kryt na mobil poslaný v obálce nebo nějakém sáčku a hotovo. Picasee má však jinou úroveň.

Z obálky jsem vytáhla tenkou černou dřevěnou krabičku se zlatým logem firmy. Zezadu krabičky se nacházel popis, adresa, údaje sociálních sítí. Velmi elegantní! Krabičku jsem otevřela...

Picasee vlastní design obalu na mobil
Picasee vlastní design obalu na mobil

... a velmi mě to potěšilo. Kryt na mobil byl zabalený v tenkém papíru s potiskem loga, zalepený malou nálepkou. V krabičce jsem našla i nálepku s logem firmy. Hned jsem si pomyslela, že toto může být výborný nápad na dárek, když chcete někoho potěšit. Picasee rozhodně ví, co na zákazníky platí. Černá krabička je navíc pěkně zpracovaná a kvalitní, využiji ji na nějaké drobnosti 🙂

Picasee vlastní design obalu na mobil

Zásilka přišla v krásném balení, kromě pěkně zabaleného krytu se v krabičce nacházela i nálepka s logem Picasee.

Picasee vlastní design obalu na mobil

Krabička, v níž kryt na mobil dorazil, je kvalitně zpracovaná a dodává celému balení šmrnc.

Samotný obal na můj iPhone je krásný. Žádné laciné provedení ani barva, která se za týden ošoupe. Je opravdu vidět, že potisk je kvalitní. Ten dělají přímo ve své firmě, proto i doručení trvá minimum času. Já jsem si vybrala silikonový průhledný obal, je opravdu tenký a nezvětší mi mobil. To fakt nemám ráda. 

Barvy přesně korespondují s obrázkem, který jsem do systému nahrála. Písmo je černé a 3D - jemně vystupuje, což vypadá perfektně.

Picasee vlastní design obalu na mobil

Kryt je tenký, průhledný a přesně sedí na mobil.

Picasee vlastní design obalu na mobil

A takhle vypadá obal s mým vlastním designem 🙂

Picasee vlastní design obalu na mobil

V pravém dolním rohu se nachází logo firmy, které si však můžete zvolit v jakékoliv barvě a odstínu.

Obal přesně sedí na mobil, netřepe se v něm ani nijak jinak nepohybuje. Možná se to někomu zdá divné, že o tom mluvím. Ale už jsem se, především z různých čínských stránek, setkala i s kryty, které sice byly pěkné, ale mobil v nich „plaval".

Picasee vlastní design obalu na mobil

Potěšte svého blízkého obalem na mobil, na který dáte například společnou fotku. Přijde vám v luxusním balení a za takovýhle dárek se rozhodně nemusíte stydět.

Výhody

 • velmi jednoduchý postup vytvoření vlastního designu
 • rychlé doručení
 • krásné luxusní balení
 • kvalitní potisk obalu
 • obal perfektně sedí na mobil a plní účel

Nevýhody

 • bez zjištěných nedostatků

Orientační cena

16 €

Hodnocení

Kryt na mobil, jehož design jsem si sama navrhla na Picasee.cz, se mi velmi líbí. Nejen vzhledem, ale i kvalitou a zpracováním. Pro mě je však neméně důležité i to, jaký servis e-shop nabízí. A já jsem s tím od Picasee nadmíru spokojená. Víte, že nekupujete zajíce v pytli, obal vám přijde domů expresně a navíc krásně zabalený. Což ocení zejména ženské polovičky. Je to takové „instagramovatelné“ balení 🙂 Doporučuji všemi deseti. 

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

 • 7. června 2019

O autorovi

Veronika Ivánová
 

Veronika vystudovala Masmediální komunikaci a proto její práce v novinách, či psaní článků nejsou cizí. Zbožňuje cestování a jak říká, minula by poslední peníze na jakýkoliv výlet (a dobré jídlo). Rada sportuje a zajímá se o módu, kosmetiku a lifestyle.

Více článků od tohoto autora