Nejlepší narozeninové dárky pro muže, kteří už všechno mají a nic nechtějí

Známe to každý, chceme druhému udělat radost, ale on už všechno má a vlastně nic nechce. Nevadí, protože od toho jsou tu zážitky, kterými se každý muž nechá rád rozmazlit. Ať už miluje adrenalin, nebo dává přednost pohodě.

narozeninové dárky

Nálož adrenalinu pro muže dobrodruhy

Je váš oslavenec adrenalinový nadšenec? V tom případě zabodujete akčními zážitky, jako je například bungee jumping, tandemový seskok letadlem, nebo třeba rovnou kurzem paraglidingu, který je prvním krokem k vlastnímu pilotnímu průkazu.

A co třeba předčít rychlost zvuku při letu stíhačkou? Adrenalinový dárek k narozeninám pro muže je skvělá příležitost, jak se postarat o nezapomenutelný zážitek a darovat i radost z překonání sebe sama.

Odpočinek ve wellness i třeba v pivní lázni

Ne každý muž musí být nutně dobrodruh. Pokud chcete obdarovat nenapravitelného pohodáře, doporučujeme relaxační masáž, nebo rovnou wellness pobyt, kde bude na odpočívání mnohem více času.

V případě, že je oslavenec nejen pohodář, ale také milovník našeho českého piva, doporučujeme darovat poukaz na pivní koupel, při které se nechá blahodárným mokem hýčkat jak zvenčí, tak i vnitřně. Na čepu čeká neomezené množství piva k osvěžení.

narozeninové dárky

Procvičení mozkových buněk při únikových hrách

Co říkáte na dárek, který je nejlepší v partě lidí? Poukazy na únikové hry platí často pro 2–6 osob, takže nabízí zábavu v páru v i s partičkou přátel. 

Po celé republice najdete stovky únikových her různých žánrů i obtížností, takže si vybere každý.

A že nevíte, o co jde? Na obdarované tu čeká spousta hádanek, šifer a rébusů, kterými postupně odkrývají příběh. Někdy je potřeba uniknout ze zamčené místnosti v časovém limitu, jindy se zase hraje na body.

Zážitkové kurzy pro zvědavce a hračičky

Na adrenalin ani leháro ho neužije? Pokud hledáte dárek k narozeninám pro muže, který se rád dozvídá a učí nové věci, jsou kurzy trefou do černého

Klasikou jsou kurzy vaření, ale pořídit můžete i větší lahůdky, jako je například herecký kurz, kurz kovařiny i třeba možnost naučit se freediving.

Největší československá zážitkovka Adrop.cz nabízí na svém webu na 800 zážitků včetně desítek kurzů. To by bylo, abyste nenašli ten pravý.

Gurmánské jednohubky pro milovníky jídla a pití

Nesmíme samozřejmě zapomenout ani na gurmány. Ty kromě narozeninového dortu potěšíte třeba poukazem do restaurace, kde si užijí parádní degustaci různých jídel. Takový zážitek se perfektně hodí i jako dárek k výročí, protože si jej užijete oba dva.

Ani milovníci alkoholu nepřijdou zkrátka. Voucher na degustaci rumu, whisky, ginu nebo piva přijde vždycky k duhu.

Proč je zážitkový dárek lepší než klasický hmotňák?

V dospělosti si každý většinou koupí, co potřebuje, a vybírání dárků je tak poměrně prekérka. Jednu věc si ale málokdo z nás dopřeje – a to trocha toho rozmazlování

Při zážitkových dárcích si obdarovaní mohou splnit dětské sny, rozšířit si obzory a vytvořit si vzpomínky na celý život. Takový dárek na dně šuplíku prostě neskončí.


Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

  • 20. listopadu 2023

O autorovi

Nikol Chrastová
 

Nikol je externí přispěvatelka našeho portálu.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: