Ketofit.cz recenze keto diety pro rychlé hubnutí + zkušenosti

Ketofit plány

Recenze diety KetoFit.cz

Trpíte problémy s nadváhou? Snažíte se pracně zhubnout a ono to stále nejde? Možná jste to jen vzaly ze špatného konce. Pokud chcete rychle a efektivně zhubnout, zcela klíčový je vždy hlavně váš jídelníček.

Hubnutí by proto vždy mělo začínat právě jeho úpravou. Pokud byste tuto úpravu chtěly zvládnout samy doma, musely byste se naučit spoustu nových informací ohledně složení potravin, a také znát poměr jednotlivých hlavních živin v nich. A poté počítat. Počítat, počítat a zase počítat. Obsah sacharidů, tuků, příjem kalorií a tak dále. 

A to je spousta práce. Pro ty z vás, které si jí chtějí ušetřit a mít tak čas i na ostatní důležité věci, a přitom stále hubnout, jsou tu proto hotové diety.

Úpravu jídelníčku tak jednoduše provedete tím, že se budete pravidelně stravovat podle některé z nich. My bychom vám chtěli doporučit jednu z nejlepších vůbec – ketodietu KetoFit.

Ketofit.cz – o značce 

Za počátky značky KetoFit stojí její aktuální ředitel a sportovní nadšenec Filip Degl. Již před téměř 20 lety začínal vlastnoruční výrobou sportovní výživy pod značkou 4FITNESS. 

Poté, co se tato značka stala jednou z nejžádanějších sportovních výživ na českém trhu, se její ředitel rozhodl začít pomáhat kromě sportovců také běžným lidem, zejména ženám, a to v cestě za jejich vysněnou postavou.

Z 4FITNESS se tak odčlenila úplně nová značka – KetoFit. Tato ryze česká značka představila své první produkty v roce 2013. Postupem času se vypracovala na jednoho z nejžádanějších dodavatelů keto potravin a doplňků stravy v ČR, kterým je i dnes. Tyto produkty jsou určeny k držení keto diety, obsahují proto pouze minimum sacharidů. 

Výhodou značky KetoFit je fakt, že si sama keto potraviny vyvíjí i vyrábí. Jde proto o skutečnou značku, nikoli o produkt někoho jiného, který by byl pouze označen logem společnosti. 

Značku KetoFit charakterizují nejlépe její 2 základní rysy – jde o keto potraviny s nejnižším obsahem sacharidů na českém trhu, jejichž složení je přizpůsobeno ženskému tělu. Pro ženy je proto KetoFit ve srovnání s univerzálními dietami jasnou volbou.

Balíček keto Croissanů a mangového džemu

Proteinový croissant Ketofit. 

Co nabízí KetoFit?

Základem nabídky KetoFit jsou keto potraviny, tedy potraviny s minimálním obsahem sacharidů. Při držení keto diety je totiž potřebné navýšit příjem proteinů právě na úkor sacharidů. Tím se vaše tělo dostane do stavu ketózy a začne rychle hubnout.

Proteinové produkty bez sacharidů

O pestrost stravy se rozhodně nemusíte bát. KetoFit nabízí kaše, omelety, polévky, pečivo, těstoviny, pizzu, koktejly, smoothie, tyčinky, palačinky, čokolády, krémy či pudinky – vše s vysokým obsahem proteinů a minimem sacharidů. Najdou se také burgery, tortilly, slané tyčinky či sušené maso.

Nechybí ani sladké či slané omáčky na dochucování jídel nebo například nízkosacharidové džemy. Opět vše vlastní KetoFit výroby s minimem sacharidů – celá nabídka produktů je tak samozřejmě vhodná během držení ketodiety.

proteinové pečivo ketofit

Tyto produkty můžete nakupovat samostatně, libovolně je kombinovat a stavět si tak váš vlastní keto jídelníček. KetoFit má ale řešení také pro ty, které nechtějí vůbec nic řešit. A je dokonce cenově výhodnější. Řeč je o hotových KetoFit balíčcích, které obsahují různá keto jídla + svačiny a nápoje. 

Poměr jednotlivých jídel v balíčku je samozřejmě vyladěný tak, abyste se ničeho nepřejedly a strava byla stále pestrá. Najdete v nich proto proteinové koktejly, polévky, omelety, kaše, tyčinky, čokolády, keto chleba či ostatní keto pečivo. 

Tyto balíčky se liší podle počtu porcí. Čím větší balíček koupíte, tím lepší cenu budete mít. Pokud si chcete výběr z různých balíčků usnadnit, pak můžete nakupovat podle doporučených redukčních plánů

Poté, co si zvolíte plán, si už pouze zakoupíte zvýhodněný balíček s doporučeným počtem porcí. Následně budete jíst chutná keto jídla z balíčku po stanovenou dobu.

Výhodné keto balíčky Ketofit

Výhodné keto balíčky pro maximální redukci hmotnosti.

Pro redukční plán Soft (vhodný při lehké nadváze) je vhodný balíček se 107 porcemi. K tomuto plánu nic dalšího potřebovat nebudete. Balíček vám vydrží na držení keto diety po dobu 4 týdnů.

NÁŠ TIP: Hubnoucí plán Optimal vyžaduje držení keto diety po dobu 6 týdnů. Potřebovat budete balíček se 142 porcemi keto jídel a také balení 10 keto polévek.

U velkých redukcí hmotností je vyžadována delší doba držení keto diety. Při redukčním plánu Maxi budete potřebovat balíček 142 porcí a také balíček 107 porcí keto jídel (celkem 249 porcí, vydrží na 9týdenní plán). Redukční plán Maxi Plus, který je vhodný při vyšších stupních obezity, je potřebné držet alespoň po dobu 15 týdnů. Tento plán je vlastně plánem Maxi, na který po uplynutí 9 týdnů navážete plánem Optimal (dalších 6 týdnů). K Maxi Plus proto budete potřebovat 2 balíčky s 142 porcemi, balíček s 107 porcemi a také balení 10 keto polévek.

Proces hubnutí můžete nakonec podpořit také doplňky stravy KetoFit. Populární je například detox organismu KetoCare nebo rybí olej v kapslích Omega 3 Ultra.

Pro koho je dieta vhodná?

Ketodieta KetoFit je vhodná pro všechny zdravé lidi, kteří chtějí zhubnout rychle, bez hladovění a efektivně. A hlavně zdravě. Je vyladěná pro potřeby ženského těla, ale klidně jí mohou vyzkoušet také muži. Velmi pravděpodobně s její pomocí zhubnou také.

Samozřejmě ale existují také případy, kdy je lepší ketodietu Ketofit nedržet. U žen jde hlavně o období těhotenství a kojení. Jde o fázi života, ve které ženské tělo potřebuje co nejvíce základních živin včetně sacharidů. Dieta KetoFit jejich příjem rapidně snižuje.

Expert radí

"Ketodieta KetoFit také není vhodná pro ty z vás, které trpí alergií na mléko, ryby nebo sóju. Trpíte-li nějakým závažnějším psychickým, srdečním, mozkovým, jaterním či krevním onemocněním, dieta pro vás nejspíše také nebude vhodná."

I v případě jakýchkoli jiných méně závažných onemocnění, je ale předtím, než se pro držení ketodiety rozhodnete, žádoucí poradit se s vaším lékařem.

Výhody a nevýhody diety KetoFit

Ketodieta KetoFit má množství kladů a výhod, které vám při hubnutí může nabídnout. Nicméně i zde ale platí, že nic není jednostranné, a tudíž na ní najdeme také nevýhody. Výhody je ale rozhodně převáží.

My jako největší výhody ketodiety KetoFit vidíme:

Výhody

 • Poté, co se váš organismus dostane do stavu ketózy, lze s touto dietou hubnout velmi rychle. Dost pravděpodobně jde o jednu z nejrychlejších a nejúčinnějších diet vůbec.
 • Zhubnutí je trvalé – po keto dietě se nedostavuje jojo efekt.
 • Složení ketodiety KetoFit je vyladěné speciálně pro ženské tělo, je proto účinnější než univerzální diety.
 • S KetoFit nemusíte ohledem změny jídelníčku řešit vůbec nic – postačí si vybrat vhodný redukční plán podle požadovaného úbytku na váze a k němu doporučený balíček porcí. Následně už musíte pouze pravidelně jíst.
 • Variant redukčních plánů je dostatek.
 • 1 balíček diety KetoFit zajistí dostatečně pestrý jídelníček. U kaší a koktejlů je výběr z různých příchutí také dostatečně široký.
 • Příprava samotných jídel je velmi snadná. 
 • Ketodieta je účinná i bez sportu. Pravidelné cvičení vaši snahu zhubnout samozřejmě zdvojnásobí, hubnout ale budete i bez něho.
 • Ketodieta není nijak drastická, je naopak jednou z nejbezpečnějších diet.
 • Při držení ketodiety rozhodně nebudete mít hlad. Ani nepoznáte, že dietu držíte. Příjem potravy je více než dostačující, celý proces hubnutí je postavený pouze na omezení jedné složky potravy, a sice sacharidů.
 • KetoFit je zavedená a ověřená česká značka.

Nevýhody

Nevýhod ketodiety KetoFit není tolik, přesto ale nějaké najdeme.

 • Ketodietu je nutné dodržovat velmi přísně. Pokud byste chtěly podvést, byť jen jednou, a daly byste si sladkost nebo třeba ovoce (má vysoký obsah sacharidů), váš organismus by to vyhodilo ze stavu ketózy zpátky na začátek. I malá podvádění proto keto dietu velmi zpomalují.

 • Kvůli omezení sacharidů můžete v prvních dnech diety pociťovat únavu a slabost. Tento stav se ale do pár dní upraví.

 • Pokud byste keto dietu držely dlouhodobě, mohlo by kvůli rapidnímu omezení jedné složky potravy začít docházet k zácpám či úbytkům vitamínů a minerálů.

 • Cena keto potravin KetoFit je ve srovnání s jinými ketodietami možná trochu vyšší. Nicméně za kvalitu je potřebné si trochu připlatit.

 • V první fázi redukčních plánů musíte jíst pouze keto potraviny KetoFit.

Pokud budete keto dietu KetoFit držet po dobu, kterou stanovuje váš redukční plán, třetí nevýhoda se vás týkat nebude.

Druhá nevýhoda do pár dní od začátku diety odezní. Pozor si proto dejte hlavně na tu první a během keto diety se nikdy nesnažte podvádět. Ničily byste vlastní úsilí.

Osobní zkušenosti s KetoFit

Hubnutí s ketodietou KetoFit je opravdu takové, jak ho e-shop Ketofit.cz podává – rychlé a bez hladu. Občas se budete cítit tak najezené, jako kdybyste žádnou dietu nedržely. Zdání ale opravdu klame. Poté, co se dostanete do stavu ketózy, vám kilogramy půjdou dolů skutečně rychle. Možná rychleji, než čekáte.

KetoFit je také dostatečně chutnou dietou, nicméně některá (zejména slaná instantní) jídla vás chutí možná nepříjemně zaskočí.

Sladká jídla, zejména proteinové kaše a koktejly, jsou chutí povedená více. Výběr z jejich příchutí je velmi široký. Nicméně každému chutná něco jiného, vaše zkušenosti s KetoFit proto možná budou jiné.

Co bylo pro mě opravdu výborné byl fakt, že po zakoupení doporučeného balíčku s větším počtem porcí jsem už nemusela řešit nic dalšího.

Na to, abyste začaly hubnout, opravdu stačí pouze pravidelně 5 x denně jíst KetoFit potraviny a hotová jídla.

Ketofit zkušenosti ze zbozi.cz

Zkušenosti s Ketofit ze Zbozi.cz.

Otázky a odpovědi

Jak začít keto dietu KetoFit?

Určete, kolik chcete zhubnout, a podle toho si vyberte vhodný redukční plán (Soft, Optimal, Maxi nebo Maxi Plus).

Poté si poskládejte jídelníček 5 pravidelných jídel z KetoFit potravin, nebo si jednoduše zakupte hotový balíček jídel, který je doporučený k vašemu plánu.

Následně už jen pravidelně jezte a každý den během diety dostatečně pijte (alespoň 3 l vody denně).


Jak dlouho trvá dieta KetoFit?

To záleží na redukčním plánu, který si vyberete. Plán Soft vám zabere 4 týdny, Optimal trvá 6 týdnů, Maxi je na 9 týdnů a Maxi Plus = Maxi + Optimal, tedy 9 + 6 týdnů.


Jak ukončit dietu KetoFit? Přijde jojo efekt?

Po ketodietě se jojo efekt nedostavuje. Nemůžete se ale po ní vracet k nezdravému způsobu stravování. Začaly byste shozené kilogramy opět postupně nabírat.

Důležitá je zejména pravidelnost stravy. Jezte proto dále stejně jako během keto diety, a to 5 x denně.

Zaměřte se na příjem zdravých potravin. I po skončení keto diety ale můžete jíst 1 KetoFit jídlo denně, čímž organismu odlehčíte.


Proč je ketodieta tak účinná?

Ketodieta je postavená na principu ketózy. To je stav, kdy tělo namísto běžného a nejdostupnějšího zdroje energie (jsou jím sacharidy ze stravy) začne k vytváření energie využívat vlastní tukové zásoby.

Ketodieta vás do tohoto stavu dostane úplně jednoduše – omezí příjem sacharidů na úplné minimum a přinutí tak tělo k tomu, aby začalo spalovat tuky. Proto lze s ketodietou hubnout tak rychle a účinně.

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora