Tabletky na hubnutí eSlim - Recenze a zkušenosti

Eslim
 • přípravek na redukci hmotnosti
 • přírodní složení
 • 60 kapslí
 • cena od 760 Kč

Ruku na srdce, kdo z nás hubnutí chtivých už aspoň jednou v životě nepokukoval po "zázračných tabletkách na hubnutí, které by nám přinesly vysnívanou postavu? Ano, tabletky a různé jiné přípravky na hubnutí se v dnešní uspěchané době, kdy lítáme v bludném kruhu mezi prací a rodinou, bez času pro sebe, staly velkým lákadlem pro všechny vytížené lidi.

Pokud k nim patříte i vy a hledáte produkt, který by vás nakopnul do hubnutí, přečtěte si naše osobní zkušenosti s přírodním přípravkem eSlim. Funguje, nebo jde o zbytečně vyhozené peníze? 

Prověřeno uživateli

produkty preverené užívateľmi

Přípravek eSlim pro vás testovala Ivana K. 

"Na tabletkách na hubnutí eSlim se mi líbí to, že v jde podstatě o výživový doplněk přírodního charakteru, který neobsahuje žádné přidané látky, stabilizátory, barviva ani chemikálie."

Eslim zkušenosti

 O produktu

Tabletky na hubnutí eSlim představují volně prodejný přípravek na přírodní bázi, určený pro všechny, kteří chtějí redukovat svou tělesnou hmotnost a nakopnout metabolismus. Je dostupný ve formě kapslí, které se snadno polykají. V jedné lahvičce eSlim se nachází 60 kapslí.

Přípravek je původem až z Velké Británie a stojí za ním společnost Pharmatico Ltd. se sídlem v Londýně. I přesto, že jde o zahraniční produkt, splňuje všechna kritéria a normy vyžadované pro prodej a užívání přípravku na hubnutí na našem území. Samozřejmostí je i certifikát Úřadu veřejného zdravotnictví. U nás má své zastoupení přes společnost Pharmatico CE se sídlem v Bratislavě.

Mezi účinky přípravku eSlim výrobce uvádí:

 • Redukci hmotnosti
 • Zrychlení metabolismu
 • Zlepšení spalování
 • Snížení chuti k jídlu
Eslim balení

Jedno balení obsahuje 60 kapslí. 

Eslim výrobce

Země původu tohoto produktu je Velká Británie. 

 Složení

Složení přípravku eSlim je čistě přírodní, bez jakýchkoliv uměle vyráběných látek, stabilizátorů, chemikálií či různých náhrad. Tvoří ho kombinace 6 přírodních výtažků, extraktů a látek:

Zelený čaj (400 mg)

Příznivé účinky zeleného čaje na lidský organismus jsou všeobecně známé. Je bohatý na důležité vitamíny a antioxidanty, které tělo chrání před škodlivými látkami. Napomáhá také ke zlepšení fyzické kondice, zvyšuje vnímavost i duševní koncentraci.

Zelený čaj dále obsahuje i kofein a látky, které pomáhají udržovat normální hladinu cukru v krvi a zároveň urychlují i přeměnu potravin v těle. Pravidelné pití zeleného čaje také snižuje chuť k jídlu. 

Citrus aurantium (400 mg)

Citrus aurantium bývá označován také jako pomerančový spalovač tuků. Urychluje metabolismus a spalování tuků a v kombinaci s kofeinem bývají tyto jeho účinky ještě více umocňované.

Kofein (200 mg)

Kofein působí na nervový systém povzbudivě, zvyšuje energii, stimuluje a přispívá k celkové koncentraci. Zároveň napomáhá i k vytváření energie z trávení potravy, čímž značně usnadňuje a urychluje proces hubnutí.

L-Karnitin (230 mg)

Tato důležitá aminokyselina se přirozeně vyskytuje ve svalech a v kombinaci s fyzickou aktivitou vede k redukci hmotnosti.

Vitamín C (40 mg)

Tento zázračný vitamín bývá součástí téměř každého přírodního produktu pro zdraví člověka. V eSlim se nachází především díky své schopnosti zpomalovat stárnutí buněk a působit jako antioxidant.

Chilli (40 mg)

Chilli je známé hlavně jako koření, ale látky, které se v něm nachází, mají tepelné účinky, čímž příznivě působí na spalování tuků, ale i celkové zlepšení trávení.

Kapsle, v níž se nachází účinná směs, je rostlinného původu.

Eslim složení

Složení obsahuje 6 přírodních látek. 

 Dávkování a uskladnění

eSlim se užívá dvakrát denně, ideálně 2 kapsle ráno a pak 2 kapsle během dne před plánovanou fyzickou aktivitou. I z tohoto dávkování vyplývá, že eSlim není žádný "zázračný" produkt, který by hubl místo vás, aniž byste vy museli hnout prstem. Jde spíš o podporu v hubnutí, které má být provázené dostatečným pohybem, ale i změnou stravovacích návyků.

Maximální denní dávka představuje 4 kapsle, přičemž přípravek můžete užívat i dlouhodobě, po dobu 3 až 4 měsíců.

eSlim není vhodný pro:

 • Děti a dospívající (do 18 let)
 • Kojící a těhotné ženy
 • Lidi s přecitlivělostí na některou složku přípravku 
Zkušenosti recenze Eslim

Kapsle mají průsvitný obal a jejich obsah je viditelný pouhým okem. 

Eslim tobolky

Velikost kapslí je přiměřená, díky čemuž se pohodlně polykají. 

 Moje zkušenosti s přípravkem eSlim

Tabletky na hubnutí eSlim jsou na našem trhu zatím poměrně krátce, ale i přesto si už našly své příznivce. Recenze uživatelů hovoří jasně pro, proto jsem se do jejich testování pustila s velkým očekáváním.

Naštěstí nepatřím k lidem s velkou nadváhou. Spíš k těm věčně nespokojeným ženám, které by rády shodily nějaké to kilečko. V mém případě jde konkrétně 5 kilo, a o to dostat se tak na vysněnou váhu 60 kg. I přesto, že nejde o velké číslo, často se mi to zdá doslova nemožné. Zkoušela jsem totiž už kdeco - od různých diet, přípravků na hubnutí až po různé spalovače tuků. Některé přípravky nefungovaly vůbec, s jinými se mi podařilo shodit nanejvýš 2 kila, a i to byl možná důsledek odvodnění organismu.

eSlim jsem začala užívat podle doporučeného dávkování - 2 kapsle ráno a 2 kapsle před cvičením. Necvičím každý den, ale cca 4 až 5 krát týdně, ale eSlim jsem si dávala i během dní odpočinku. První dny jsem nepozorovala absolutně žádné účinky. Až přibližně po třech týdnech jsem si všimla intenzivnějšího pocení, ale zároveň i zlepšení mé kondice i výkonu.

Postupně se upravovalo a zrychlovalo moje trávení. První účinky v podobě snížení hmotnosti se začaly objevovat přibližně po dvou měsících. Během užívání eSlim jsem nezpozorovala žádné výrazné vedlejší účinky, když nepočítám zvýšené pocení během tréningu nebo občasnou bolest hlavy, která ale vychází pravděpodobně z toho, že na kofein nejsem zvyklá. Co mi ale vadilo hned od začátku, byl vzhled a zápach kapslí. Kapsle mají průsvitný obal s černými skvrnami, který nevypadá právě nejvábněji.

zkušenosti Eslim

 Cena

Další nevýhodu eSlimu vidím i v jeho vyšší ceně. Jedno balení se totiž prodává za za sumu 760 Kč. Při dávkování 4 kapsle denně vám balení vydrží méně než na polovinu měsíce. Za tuto dobu ale ještě nemáte šanci pozorovat účinky přípravku.

V nabídce jsou ale i zvýhodněná balení po 2, 3, 5 a 7 lahvičkách.

Video

Výhody a nevýhody přípravku eSlim

Výhody

 • přírodní složení
 • snížení chuti k jídlu
 • urychlení metabolismu
 • úprava hmotnosti
 • možnost užívat ho i dlouhodobě

Nevýhody

 • vyšší cena
 • zápach a vzhled kapslí

Zkušenosti užívatelů

Hodně sportuji, ale přípravek eSlim mi pomohl nastartovat lepší spalování a celkový metabolismus. Snažím se udržovat a můžu tento přípravek jen doporučit.“ Tomáš

Byla jsem strašně překvapená, jak mi eSlim pomohl v boji s přebytečnými kily po porodu mého syna. Skloubení pohybu, stravy a eSlim mi pomohlo velmi rychle se vrátit do ztracené formy.“ Petra

Řešila jsem dlouho problémy s váhou. Přípravek eSlim mi pomohl hlavně v odstranění chuti k jídlu a neustálého přežírání se. Po 3 měsících užívání jsem si značně zlepšila svůj jídelníček a snížila konzumaci sladkých a nezdravých potravin.“ Katka

Úspěšně podnikám a před rokem mi lékař poradil zhubnout. Za rok se mi podařilo i díky eSlim, sportu a zdravější stravě zhubnout dost na to, abych se dnes cítil skvěle, nebyl unavený a měl ze sebe dobrý pocit.“ Michal

Zdroj: Eslim.cz


Eslim recenze

 Moje celkové hodnocení

Přípravek eSlim hodnotím jako účinnou pomoc pro všechny, kteří chtějí snížit svou hmotnost, ale zároveň se nebojí pro to i něco udělat. Jeho velkým plusem je čisté přírodní složení bez jakýchkoliv vedlejších látek. I přesto, že více lidí může u tohoto produktu odradit jeho zahraniční původ, není čeho se obávat. Splňuje totiž přísné požadavky pro přípravky tohoto typu prodávané na našem území.

eSlim pomáhá snižovat chuť k jídlu, zlepšovat kondici a co je nejdůležitější - snižuje hmotnost. Samozřejmě ne jen tak sám do sebe, ale v kombinace s fyzickou aktivitou. Nemůžete totiž očekávat shozené kilogramy a vůbec zdravé hubnutí bez jojo efektu, pokud se aktivní pohyb nestane součástí vašeho každodenního života a nezměníte svoje stravovací návyky. Nebo se rozhodnete vrátit ke starému způsobu života už při prvním shozeném kilogramu. Ne, takto to nefunguje a suma, kterou vysolíte za tento přípravek, by byly pro vás jen zbytečně vyhozené peníze.

Za sebe eSlim můžu doporučit každému, kdo se snaží zhubnout a nechybí mu odhodlání a vůle. Tento výživový doplněk vás podpoří v hubnutí a nakopne tím správným směrem. 

Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 4 / 5. Počet hlasů: 1

 • 26. května 2020

O autorovi

Lenka Riganová
 

Lenka je hrdou absolventkou mediálních studií na Prešovské univerzitě v Prešově. Má ráda knihy, procházky za jakéhokoli počasí, ale ze všeho nejraději má psaní. 

Rada zkouší nové věci a o své pocity a postřehy se dělí s ostatními. V redakci má na starosti testování spotřebičů. Lenka má velké zkušenosti z práce pro mobilního operátora (soda.o2.sk), kde se věnovala hodnocení telefonů. 

Více článků od tohoto autora

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: