Do podzimu s plnou výbavou obuvi a dobré nálady

Podzim převzal své pomyslné žezlo a nyní vládne v plné síle. Jeho nálady jsou vrtošivé –⁠ mírumilovné teploty a sluníčko, které v posledních dozvucích babího léta prozařuje pestrobarevné listí, se střídají s šedivým hávem mraků bránících slunci v rozpuku a vlezlým deštěm, který si hledá cestičku nejen pod naše deštníky, ale i do našich bot. Jak na tyhle rozmary podzimu vyzrát? Vybavte se arzenálem obuvi na podzim!

Ač se to někomu nemusí zdát, vhodné podzimní boty se podstatnou měrou podílejí na naší náladě a pocitu pohodlí při venkovních aktivitách. Ať už musíte do nepříznivého počasí pracovně, nebo za účelem povinné vycházky s vaším psím miláčkem, kvalitní boty na podzim vám tyto strasti i radosti zpříjemní. A se správným outfitem sladěným s vaší podzimní obuví budete navíc vypadat šik. Pojďme se tedy vydat vstříc módní vlně podzimu!

Změna převýšení během okamžiku? Nic není nemožné!

Podzimní boty, respektive povětšinou podzimní boty dámské, můžete přizpůsobit outfitu i náladě také výškou podešve. K šatům podtrhnou vaši smyslnost podzimní boty na klínku. Klínek je velmi pohodlný a během okamžiku přidáte k vašemu rozhledu na svět pár centimetrů navíc! Takové můžete sehnat třeba dámské podzimní polobotky. V kombinaci s kostýmkem či šaty docílíte velmi sofistikovaného výsledku vhodného do práce či na schůzky. Ve volném čase oceníte pohodlnou obuv, kterou jsou podzimní tenisky. Jsou všestranné a rozumí si s mikinovými i košilovými šaty či sukněmi. Obout můžete i tenisky na platformě a převýšení pár centimetrů díky nim tak zdoláte bez námahy!

podzimní boty

Obuv na podzim a nuda? Ale kdeže!

I v těch sychravějších dnech podzimu můžete zpestřit svůj outfit i okolí barvami. Slaďte své svršky s barevnou paletou podzimního listí a ve stejném duchu nazujte svou obuv na podzim! Modré boty na podzim, černé šaty, červený kabát a modrá kabelka zaručí ženám svěží outfit a další obdivné pohledy jako bonus navíc! Pánské podzimní boty zase můžete skloubit se stylem nedbalé elegance. 

Podzimní polobotky hnědé barvy, bordó svetr a kalhoty, sako či cardigan sladěné do námořnické modré budou v práci i třeba na rande sklízet úspěchy! Oblíbené pánské boty na podzim jsou také tenisky. Pro oživení outfitu neuděláte chybu, nazujete-li bílé tenisky. Ve spojení s tmavě modrými džínami, bílým tričkem a modro-bílým blejzrem budete středem pozornosti a dobrý pocit a pozitivní nálada vás bude provázet po celý den!

podzimní boty

Pokud se chcete inspirovat a pořídit si kvalitní a vkusnou obuv, podzimní boty Rieker na Rieker-eshop.cz váš botník vybaví originálními a kvalitními kousky, se kterými vy a vaše nohy přečkáte podzim v klidu a pohodlí. A to je přece hlavní klíč ke spokojenosti!


Ohodnoťte náš článek

Celkové hodnocení: 0 / 5. Počet hlasů: 0

  • 20. listopadu 2023

O autorovi

Nikol Chrastová
 

Nikol je externí přispěvatelka našeho portálu.

Click Here to Leave a Comment Below 0 comments

Leave a Reply: